POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.08.2009, 02:45:33] • Świnoujście

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkający w Niemczech pan Wojciech chce od prezydenta zwrotu połowy pieniędzy, jakie zapłacił za pobyt. Jak mówi, musiał wyjechać, bo nie mógł już znieść hałasu dobiegającego z promenady – opisuje Głos Szczeciński

Pan Wojciech spędzał wakacje w Świnoujściu razem z żoną w DW Tryton. - Wypędziła nas stamtąd ciągła jarmarczna muzyka, jaka dochodziła z promenady do godzin nocnych - mówi Głosowi Szczecińskiemu rozczarowany turysta. Uważa, że należy się rekompensata od Prezydenta Miasta, za niezapewnienie mu odpowiednich warunków do wypoczynku.

Wielu ludzi spędzając wakacje nad morzem chciałoby się bawić. W olbrzymiej większości należą do nich młodzi ludzie. Ale są też starsi, jadąc nad morze chciałoby odpocząć od hałasu miasta i w ciszy wsłuchiwać się jedynie w szum fal i śpiew ptaków.


komentarzy: 343, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 251-275 z 343

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:44:05] • [IP: 80.245.180.**]

Na łąke z osłem, tam cisza i świeża trawa

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:36:33] • [IP: 86.46.50.***]

sługusa nie stać na wakacje w niemczech nad morzem, to w polsce francuskiego kundelka udaje

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:35:38] • [IP: 148.122.196.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość_G • Niedziela [23.08.2009, 10:35:27] • [IP: 83.21.127.***]

tak bedzie tak cicho jak ten dziadygachce, to co my młodzi mamy robić??

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:34:25] • [IP: 95.129.226.***]

wapniaki na * a nie nad morze.nad morzem zawsze jest zabawa,. ...jak sie nie podoba to won!!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:33:34] • [IP: 83.19.184.**]

Chyba padne. ... Wszędzie na świecie w kurortach tego typu. .. mniejszych, większych. .. życie zaczyna się nocą a u nas chcą zrobić" umarłe miasteczko". Nierozumiem tych ludzi. Jak się komuś chce ciszy i spokoju to niech sobie pojedzie na jakieś wczasy agroturystyczne na wieś a nie wydziwia i usiłuje wyłudzić od miasta kase bo ma taki kaprys. Co za d... z tego faceta. Zresztą jest też typ ludzi, którym zawsze coś przeszkadza i wiecznie są niezadowoleni. ... być może ten człowiek należał do tego grona ;/ brak słów. ..

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:26:41] • [IP: 90.184.75.***]

nie nie wyjechał dzień po końcu terminu, musiał sprawdzic czasem czy jak"by" on wyjechał nie było by ciszej, a pozatym parówa jedna niech się kuruje w Niemczech polskie niemiaszki przyjadą i marudzą, po DRUGIE primo TAK jest a jak się komu nie podoba WYJAZD :D bleeeeeeeeeeh !

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:26:32] • [IP: 217.97.193.***]

Ma prawo dochodzić odszkodowania od miasta zgodnie z Kartą czy Konwencją frankfurcką. M.in. z powodu głośnej muzyki i możliwością wystapienia z regresem do miasta przez jednego z właścicieli obiektów w pobliżu Alibi musiało się wynieść ze starego miejsca.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:25:02] • [IP: 80.245.190.**]

PRZECHOWALNIA STARYCH NIEMCÓW !

dziadek • Niedziela [23.08.2009, 10:23:12] • [IP: 80.62.26.**]

I MA RACJE!! PO KIEGO GRZYBA TYLE HAŁASU SIE ROBI ? TYLKO IMBECYLE LUBIA JAK IM MUZYKA GRA W NOCY!! DZISIEJSZA MŁODZIEŻ NIE JEST WARTA ZDECHŁEJ WSZY! JEST GŁUPIA I NIE WIE NA CZYM ŚWIAT STOI! MOZNA Z NICH ROBIĆ GŁUPKÓW I NAWET SIE NIEZORIENTUJĄ!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:23:06] • [IP: 88.156.234.***]

Jeszcze pewnie wyjechal dzien przed koncem

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:21:11] • [IP: 77.254.63.***]

ech mounterze, kundelkoradykal kiedyś był w dużo lepszej kundelkowej formie... teraz jakby zdziadział, czy co?

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:21:05] • [IP: 92.42.112.***]

Jak chce spokoju to niech pojedzie do Ahlbecku. Świnoujście jest miastem turystycznym i nie widzę nic złego w głośnej muzyce z promenady. Mamy w mieście hotele oddalone od promenady można tam wynająć pokój i nie marudzić.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:20:48] • [IP: 88.156.233.***]

mialam tez podobną sytuacje turysciy wyjechali po dwóch dniach, bo budują atol i jest taki hałas ze nieidzie wytrzymac, i niechcą płacic klimatycznego my mieszkancy tej ulicy musimy zamykac okna.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:20:28] • [IP: 80.245.180.***]

TO PO CO TEN CZŁOWIEK TU PRZYJEŻDZAŁ NIE WIE ŻE ODBYWAJA SIĘ IMPREZY SZUM MORZA ODGŁOSY PTAKÓW MÓGŁ SIE WYBRAĆ NA ŁĄKE TYLKO ŻE WIDAĆ JAKI DILIKATNY CZŁOWIEK SZUM WIATRU MOTYLE BY MU PRZESZKADZAŁY PANIE PREZYDENCIE ŻADNYCH ZWROTU PIENIĘDZY NIE PRZYJMOWAĆ PSYCHICZNIE CHORYCH LUDZI ODWIEDZAJĄCYCH ŚWINOUJŚCIE

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:15:25] • [IP: 217.97.199.*]

190..wszystko prawda co rzeczesz..dodałabym jeszcze, że w miescie działa system naczyn połączonych i nie jest w interesie tych naczyn zabespieczenie godnych miejsc pracy młodym ludziom o tunelu mozemy pomarzyć tudzież o molu itd!!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:13:31] • [IP: 88.156.234.***]

proponuję przenieść się do lasu lub na cmentarz.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:11:19] • [IP: 83.21.151.***]

Niedziela [23.08.2009, 10:04] • [IP: 80.245.190.**] - w dłuższej perspektywie?To chyba wiem.Często się zastanawiam gdzie skończę, gdy po skończeniu szkoły będę miał chude lata i tylko 6 miesięcy zasiłku niezależnie od wykształcenia :)Brak pracy a opłaty trzeba robić...powstaje zadłużenie lokalu...rosną odsetki... i co na końcu? hehehe a zaczynasz jako młody bez dobrej pracy a kończysz jako stary bez mieszkania.Trochę to demonizuję podobnie jak wpis o godzinie policyjnej i socjalu ale niektórzy nie czytają między wierszami i o ironii pojęcia nie mają.

Ossi • Niedziela [23.08.2009, 10:05:34] • [IP: 83.31.189.***]

My Niemcy chlamy wódę po cichu w hotelu, latamy z siadkami do sklepów kupujemy tanie wina i piwsko i mroczymy się nocami w hotelowych pokojach, to taniej niż w restauracji hotelowej i nikt nie widzi ile wychlamy. ...

Mount R • Niedziela [23.08.2009, 10:05:03] • [IP: 80.245.189.***]

A mówią że mieszańce są najinteligentniejsze a ten nasz kundelek Radykał taki głupiutki, ehh...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:04:32] • [IP: 80.245.190.**]

Ale Ty jestes prosty i ograniczony... ip 151 Nawet nie wiesz dla kogo sa budynki socjalne.

? • Niedziela [23.08.2009, 10:00:21] • [IP: 88.156.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [23.08.2009, 09:58:18] • [IP: 83.21.151.***]

Dla młodych to wybuduje się budynki socjalne i wprowadzi godzinę policyjną hehehe Więc nie narzekaj na brak perspektyw :)

Gość • Niedziela [23.08.2009, 09:57:18] • [IP: 80.245.190.**]

JEST NIEDZIELA ! NA MSZE A POTEM CICHO SIEDZIEĆ W DOMACH !

Gość • Niedziela [23.08.2009, 09:55:16] • [IP: 80.245.190.**]

PRZECHOWALNIA STARYCH NIEMCÓW ! zadnych perspektyw dla mlodych oprocz uslugiwania niemieckim dziadkom za smieszne pieniadze :- ( GDZIE PRZEMYSL?GDZIE SZKOLY WYZSZE? KINO? TUNEL? itd itd itd... SAME APARTEMNTY CO TO ZA PRZYSZŁOŚĆ DLA MIASTA i MŁODYCH?? NICZEGO SIE NIE NAUCZA :-(

Oglądasz 251-275 z 343
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■