POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.08.2009, 02:45:33] • Świnoujście

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkający w Niemczech pan Wojciech chce od prezydenta zwrotu połowy pieniędzy, jakie zapłacił za pobyt. Jak mówi, musiał wyjechać, bo nie mógł już znieść hałasu dobiegającego z promenady – opisuje Głos Szczeciński

Pan Wojciech spędzał wakacje w Świnoujściu razem z żoną w DW Tryton. - Wypędziła nas stamtąd ciągła jarmarczna muzyka, jaka dochodziła z promenady do godzin nocnych - mówi Głosowi Szczecińskiemu rozczarowany turysta. Uważa, że należy się rekompensata od Prezydenta Miasta, za niezapewnienie mu odpowiednich warunków do wypoczynku.

Wielu ludzi spędzając wakacje nad morzem chciałoby się bawić. W olbrzymiej większości należą do nich młodzi ludzie. Ale są też starsi, jadąc nad morze chciałoby odpocząć od hałasu miasta i w ciszy wsłuchiwać się jedynie w szum fal i śpiew ptaków.


komentarzy: 343, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 343

Gość • Niedziela [30.08.2009, 00:49:12] • [IP: 95.211.23.*]

Swinoujscie jest miastem nadmorskich, turystycznym.Ludzie przyjazdzaja tu, aby sie bawic.Popieram ponizszy komentarz, ze osoby kochajace cisze powinny wybierac apartamenty oddalone od promenady, lub odwiedzac kurorty nadmorskie po lub przed sezonem.

Gość • Piątek [28.08.2009, 08:11:24] • [IP: 80.245.186.*]

Ludzie! Świnoujście to nie umieralnia, więc jak chcecie siedzieć w kompletnej ciszy to jedźcie gdzie indziej. Są ludzie, którzy chcą się pobawić.

Gość • Czwartek [27.08.2009, 11:29:20] • [IP: 213.158.199.**]

Moim zdaniem kuracjusze powinny przyjeżdzać do Świnoujścia przed albo po sezonie. Sezon powinni zostawić dla ludzi chcących się pobawić na wakacjach. Dzieki temu pogodzimy jednych z drugimi, w sezonie Świnoujście będzie tętniło życiem, zabawy, dyskoteki, dancingi do późnych godzin nocnych a poza sezonem, spokojne potańcówki i wieczorki taneczne do 22. Chyba dobry pomysł??.

Gość • Środa [26.08.2009, 09:09:33] • [IP: 80.54.123.***]

jak chce słuchać szumu morza to proponuję namiocik na plaży a nie hotel na promenadzie

Gość • Wtorek [25.08.2009, 10:50:13] • [IP: 80.245.182.**]

mysle ze to nasze lobby hotelowe robi to zamieszanie i zaklada lipne sprawy w sadzie. Ma to byc odpowiedz na zbieranie podpisow pod petycja o zmiane przepisow w sprawie" ciszy nocnej". Akcję z podpisami prowadzi znany świnoujski restaurator. Natomiast lipne sprawy sadowe organizuje ekipa kilku promenadowych hotelarzy. A pan Wojciech ?? Tzw." stojak"

Gość • Wtorek [25.08.2009, 10:23:22] • [IP: 80.245.190.**]

TEZ TAK SADZE, ZE TO PROBA ZROBIENIA JESZCZE WIEKSZEJ SPREFY CISZY.

Gość • Wtorek [25.08.2009, 08:52:49] • [IP: 80.245.182.**]

mysle ze to nasze lobby hotelowe robi to zamieszanie i zaklada lipne sprawy w sadzie. Ma to byc odpowiedz na zbieranie podpisow pod petycja o zmiane przepisow w sprawie" ciszy nocnej". Akcję z podpisami prowadzi znany świnoujski restaurator. Natomiast lipne sprawy sadowe organizuje ekipa kilku promenadowych hotelarzy. A pan Wojciech ?? Tzw." stojak"

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 22:43:08] • [IP: 80.54.123.***]

na twoim miejscu zamiast się bawić skończyłbym chociaż wieczorówkę, niedouczona sieroto od" za euro wszystko morze"

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 22:33:44] • [IP: 92.42.114.*]

Wyjechal do niemiec to niech tam siedzi, a nie przyjezdza i mysli ze za euro wszystko morze.To jest sezon ludzie mają prawo sie bawić nawet My mieszkańcy po pracy też chetnie sie spotykamy ze znajomymi.A dziadek niech jedzie na wies to bedzie sluchal ptakow

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 22:22:41] • [IP: 80.245.190.**]

BABCIE EZOTERYCZNE SA OK :-)

Wariat • Poniedziałek [24.08.2009, 22:18:49] • [IP: 83.31.188.***]

4.Babcie ezoteryczne. Największa ofiara New Age. W młodości były hippiskami, z tym, ze było to dość dawno temu i ideały free love są już, delikatnie mówiąc, nie do osiągnięcia. Więc babcie zmieniły front. Zajęły się ezoteryką czytają Czwarty Wymiar, Wróżkę i inne tego typu, sieją zioła, mają rozpuszczone włosy, głoszą chodzenie boso (ale w ostrogach!) i zmuszają wnuki do jedzenia zdrowej żywności. Ćwiczą reiki, tai chi i Bóg wie co jeszcze. Gdyby żyły w średniowieczu spalono by je na stosie. Niestety żyją teraz.

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 22:10:32] • [IP: 93.94.188.**]

Młodzież, która chce normalnie żyć i miec godne zarobki-wyjechała stąd to FAKT.Przyjme recepcjonistkę/tę...przyjme pomoc kuchenną, pokojową, do Netto do Biedronki...za 1.200 na rękę...a ile w naszym Ści-u koszuje wynajem chaty?tzn mieszkanka...i ile zostaje na życie...?Realnie patrząć-Oto Polska:/

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 22:07:55] • [IP: 80.245.190.**]

GERIATROUJŚCIE :-)

Wariat • Poniedziałek [24.08.2009, 21:57:09] • [IP: 83.31.188.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 20:56:16] • [IP: 84.36.253.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 20:27:34] • [IP: 93.94.186.***]

tych * to już ich porąbało, niech u siebie wymagają a nie panoszą się za nędzne kilka euro..

episode • Poniedziałek [24.08.2009, 20:14:56] • [IP: 92.42.118.**]

UWAGA !! Czy ktoś zauważył mistrza drugiego planu ? Jurnego z balkonikiem ? :>

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 19:17:37] • [IP: 80.245.190.***]

Mógł se emeryt aparat słuchowy doregulować ja tez znam takich wiecznie nie zadowolonych co to albo im jedzenie nie smakuje w połowie zjedzone albo wlasnie warunki oni najczesciej mają taki specyficzny akcent jak by ze śląska ale mowią że niemcy...

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 19:15:19] • [IP: 80.54.123.***]

Następny, który wie czego chcą ludzie. Nie każdemu do szczęścia wystarczy pół litra, ogóras i umcy umcy, ale pewnie nie jesteś w stanie tego pojąć

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 18:58:17] • [IP: 217.97.193.***]

Tylko w wakacje mamy troszkę życia na promenadzie. Znam tych POLSKICH NIEMCÓW- to cwaniak - spędził wczasy nad morzem za psie euro, traktowali go jak króla a teraz odzyska swoją kasę - bo POLSKIE NIEMCY- to taki MIOT! Tylko w wakacje miasto ma możliwość zarobienia troszkę pieniędzy. Ludzie latem chcą się bawić, przyjezdni i miejscowi. Mam nadzieję, że Urząd nie odbierze nam tego.

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 18:51:31] • [IP: 88.156.232.***]

tak robi wielu typu pan wojciech, po tygodniu, komary brzecza, w nocy jest ciemno, jedzenie niesmakuje i pieniadze sie koncza to skoro bylem tylko czesc turnusu to oddac mi pieniadze, najlepiej z gorka, a ja za rok znowu przyjade i historie powtorze tylko ze w innym domu wczasowym.a poza tym niech wypoczywa tam dokad uciekl z polski bo mu bylo zle w kraju ojczystym.

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 18:24:40] • [IP: 80.245.190.**]

Od tego jest promenada zeby sie bawic ;d

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 18:06:02] • [IP: 93.94.186.**]

A biuskupi mówią że w Polsce jest 99.9% ochrzczonyych czyli wierzących. W takim razie skąd ten jad tych durniów na tym portalu.

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 17:35:59] • [IP: 92.42.114.**]

na leczenie to do szpitala stare połamance a to jest miejscowosc nadnorska w krorej ma tetni c zycie latem, do bialego rana (up gosc dobrze napisal, kto tu zostawia kase(stare dziadki, czy moze niemcy?) uzdrowisko ? to moze caly ten kraj bedzie uzdrowiskiem ? Gdzie w tym kraju ma sie bawic mlodziez ? w kosciolach moze? Ludzie wam juz sie calkiem w d... poprzewracalo. Mlodziez jak nie ma co robic to pije, cpa i rozrabia (mpoze warto wkoncu zrobic cos dla nich ? co?? A nie zaspokajac potrzeby niemcow tylko i wlazic im po uszy w d...e

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 17:04:40] • [IP: 193.200.150.**]

Młodzi uciekają? To kim są * na quadach i innych pierdziawkach? Kim są naćpane szumowiny wyskakujące z okien? Kim są nożownicy zarzynający się pod promami? Warto zrobić wszystko, żeby nie uciekali z miasta, prawda, matołku?

Oglądasz 1-25 z 343
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■