POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [22.08.2009, 08:46:17] • ¦winouj¶cie

Z³ote serce dziewcz±t

Z³ote serce dziewcz±t

fot. Alina Celniak

W dniu 19.08.09 do Schroniska Bezdomnych Zwierz±t w ¦winouj¶ciu zapuka³y trzy dziewczynki i ca³kiem niespodziewanie sprawi³y ogromn± rado¶æ wszystkim podopiecznym schroniska. Ku zaskoczeniu wszystkich Gabriela Andrearczyk, Daria G³uch i Felicja Mazur przywioz³y ze sob± do schroniska prezenty warte oko³o 1500z³, które zakupi³y za zebrane przez siebie pieni±dze oraz dokona³y wp³aty 200z³ na leczenie zwierz±t potrzebuj±cych pomocy weterynaryjnej.

Jak siê okaza³o dziewczynki od roku cierpliwie odk³ada³y kieszonkowe, odmawiaj±c sobie ró¿nych przyjemno¶ci, w³a¶nie po to aby pomóc bezdomnym zwierzêtom. W¶ród prezentów znalaz³a siê nie tylko karma dla zwierz±t w postaci pokarmu suchego, puszek i smako³yków, ale równie¿ bardzo potrzebne w schronisku legowiska, smycze, obró¿ki, a tak¿e zabawki dla zwierz±t.

Z³ote serce dziewcz±t

fot. Alina Celniak

To wrêcz niespotykane, aby takie m³ode osoby wykaza³y siê tak wielk± wytrwa³o¶ci± w d±¿eniu do celu i dobroduszno¶ci± w stosunku do bezdomnych zwierz±t. To wspania³e, ¿e s± m³odzi ludzie gotowi daæ od siebie tak wiele, po to aby sprawiæ rado¶æ potrzebuj±cym stworzeniom. Otrzymujemy wiele darów od dobrych ludzi, ale to co zrobi³y Gabriela, Daria i Felicja to najpiêkniejszy dar serca z jakim siê spotkali¶my w ci±gu wielu lat naszej pracy w schronisku.

¼ród³o: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 1-25 z 101

Kolezanka z klasy Gabrysi • Pi±tek [04.09.2009, 15:21:44] • [IP: 83.21.16.***]

Gabrysiu ;) Zachowa³a¶ siê po szlachecku ty Dario i Alicjo nie Felicjo te¿ :) Mo¿ecie byæ z siebie bardzo dumne po takim czynie :)

Go¶æ • Niedziela [30.08.2009, 01:06:25] • [IP: 95.211.23.*]

Wspaniale dziewczyny:)

Dagmara R. • Sobota [29.08.2009, 18:49:27] • [IP: 78.27.71.***]

O Daria i Ala ! Ale nie zle" Felicja" Hahaha.. Szkoda ze mnie w tedy w polsce nie bylo ;( Noo ale brawo!!

m • Poniedzia³ek [24.08.2009, 21:44:42] • [IP: 83.21.8.***]

Brawo dziewczyny miejmy nadzieje ze wszystkie prezenty beda prawidlowo rozporzadkowane i zwierzaki na pewno beda zadowolone ;)

Go¶æ • Poniedzia³ek [24.08.2009, 20:38:56] • [IP: 83.17.236.***]

nie mam 6 lat ale radze poczytac o karmach.

Go¶æ • Poniedzia³ek [24.08.2009, 17:49:38] • [IP: 217.97.193.***]

bardzo ladnie superowo

Go¶æ • Poniedzia³ek [24.08.2009, 16:46:55] • [IP: 80.54.123.**]

Jak by co to Alicja a nie Felicja !!

maniek • Poniedzia³ek [24.08.2009, 15:50:06] • [IP: 80.245.178.**]

znalaz³ sie znawca po pierwsze chyba masz 6 lat bo nie umiesz pisac nie happi tylko chappi mój pies jest zadowolony

Go¶æ • Poniedzia³ek [24.08.2009, 14:25:36] • [IP: 83.17.236.***]

ale kasza, makarony s± lepsze! Happi to syf:/ Wystarczy poczytac.. owszem ³adnie to wygl±da itp. ale co z tego po takim happi psy maja problemy z jelitami, zo³±dkiem itp.

natalka • Poniedzia³ek [24.08.2009, 11:33:25] • [IP: 83.21.21.*]

SUPER DARIA buziaki :*

monika • Poniedzia³ek [24.08.2009, 09:31:18] • [IP: 80.245.178.**]

co to jest to br±zowe pod legowiskami?

maniek • Poniedzia³ek [24.08.2009, 09:27:13] • [IP: 80.245.178.**]

ja nie bede dawac jakims zwierzeta kasy i miec wyrzsze podatki a pozatym to nie moja sprawa a ja siê nie wtr±cam w cudze sprawy

Go¶æ • Poniedzia³ek [24.08.2009, 01:40:21] • [IP: 88.156.234.**]

Powiem tak dziewczyny jestescie niewielkie, ale olbrzymie, a ten kmiotek co napisal o makaronie i kaszy niech sam zbierze taka sume i odda swoje kieszonkowe kupi ta kasze i makaron, a nie bedzie taki madry.Moim zdaniem Miasto tez mogloby podrzucac jedzenie zwierzaczkom, Nikt nie zje prezydenta jak kupi za pieniadze miasta troche jedzenia dla tych biednych zwierzat.Pozdrawiam te dziewczyny.Tatusiowie moga byc dumni ze swoich corek.

Go¶æ • Niedziela [23.08.2009, 21:39:18] • [IP: 80.245.178.**]

kochane dziewczyny chetnie bym sie ozenil z ich sercami

Go¶æ • Niedziela [23.08.2009, 13:39:41] • [IP: 80.54.123.***]

superrrrrrrrrrrrrrrr

Tomash • Niedziela [23.08.2009, 12:48:24] • [IP: 83.21.136.***]

Felicja Mazur ³ahaha... Raczej Alicja xDD

anok • Niedziela [23.08.2009, 11:33:02] • [IP: 88.156.234.***]

Gratulacje dla rodziców tych dziewczynek

Go¶æ • Niedziela [23.08.2009, 11:19:46] • [IP: 83.17.236.***]

zamiast takiego happi lepiej kupic makaron, ryz, kasze to jest lepsze niz takie syfiaste happi:/ a pozniej siê ludzie dziwi±, ze ich psy maja chore jelita:/ PSY TO NIE ¯YWE ¦MIETNIKI!

Go¶æ • Sobota [22.08.2009, 22:29:02] • [IP: 93.94.191.**]

chyba Alicja a nie felicja;p ;))) super laski;p

Go¶æ • Sobota [22.08.2009, 22:22:02] • [IP: 88.156.233.***]

FANTASTYCZNE, KOCHANE DZIEWCZYNKI ! WSPANIA£E ZACHWNIE ! DORO¦LI-WSTYD !

Go¶æ • Sobota [22.08.2009, 22:18:13] • [IP: 80.245.185.**]

Kosmos !! Brawo !! Super !! Doro¶li uczcie siê od dzieci ;-)

Go¶æ • Sobota [22.08.2009, 22:14:56] • [IP: 80.245.190.***]

w schronie maj± du¿o jedzenia, w magazynie.Tam kontrola by siê przyda³a.

Go¶æ • Sobota [22.08.2009, 22:09:31] • [IP: 92.42.117.**]

¦WIETNIE DZIEWCZYNY, WSPANIA£Y GEST Z WASZEJ STRONY

Go¶æ • Sobota [22.08.2009, 21:55:37] • [IP: 85.222.86.**]

Piekny gest !

Go¶æ • Sobota [22.08.2009, 21:27:22] • [IP: 80.245.178.***]

kozak dziewczyny!

Ogl±dasz 1-25 z 101
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrze¿enie dla czê¶ci województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mog± wyst±piæ w niedzielê po po³udniu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegaj± tak¿e przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mog± powodowaæ podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wyda³o ostrze¿enie meteorologiczne dotycz±ce burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowi±zuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielê 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkañcy i tury¶ci! Dla ca³ego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrze¿enie przed upa³ami - dzi¶ od godz. 11:00 do 21:00 temperatura mo¿e osi±gaæ od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiêkszaj± ryzyko udaru s³onecznego i odwodnienia. Pamiêtaj o regularnym piciu wody, unikaj d³ugiego przebywania na s³oñcu i zachowaj szczególn± ostro¿no¶æ wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczy³o, by zorganizowana grupa w³amywaczy spl±drowa³a sklep jubilerski znajduj±cy siê w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w ¦winouj¶ciu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybê, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z ca³ej okolicy. W nocy z soboty na niedzielê dosz³o do jednego z najpowa¿niejszych w³amañ w ¦winouj¶ciu w ostatnich latach. Celem przestêpców by³ sklep jubilerski znajduj±cy siê w pasa¿u handlowym w markecie Kaufland. Wed³ug informacji, do których dotar³a redakcja, sprawcy dzia³ali wyj±tkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali siê pasa¿u handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeñ przedostali siê do wnêtrza, a nastêpnie przy u¿yciu m³otów wybili szybê sklepu jubilerskiego. Ca³a akcja mia³a trwaæ zaledwie kilka minut. W tym czasie z³odzieje opró¿nili sklep z bi¿uterii i b³yskawicznie opu¶cili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi siê o stratach siêgaj±cych nawet 1,5 miliona z³otych, jednak na obecnym etapie ¶ledztwa kwota ta nie zosta³a oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcjê wynika, ¿e sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■