POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.08.2009, 08:01:19] • Świnoujście

Samochodziki na… kołkach

Samochodziki na… kołkach

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeden z naszych Czytelników zauważył, że platforma, na której będą samochody elektryczne, ustawiona jest na kołkach. Jego zdaniem są byle jakie i przez to mogą być niebezpieczne.

Internauta tłumaczy, że podczas spaceru widział jak montowane jest to urządzenie.

Samochodziki na… kołkach

fot. Sławomir Ryfczyński

- Kołki, podkłady jakich użyto są naprawdę niezbyt dobrej jakości – mówi. – A cała platforma musi przecież ważyć bardzo dużo. Zwłaszcza jak będą na niej ludzie.

Jeśli cały ten ciężar będzie się opierał na drewnianych kołkach i będą drgania, to obawiam się, że mogłoby się coś stać. Ktoś powinien to skontrolować? Zanim zostaną wpuszczeni ludzie.

Samochodziki na… kołkach

fot. Sławomir Ryfczyński


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 53

Gość • Piątek [14.08.2009, 12:28:55] • [IP: 86.164.84.***]

uuuuu

Cygan Szoma, Własciciel. • Piątek [14.08.2009, 12:25:40] • [IP: 217.97.199.**]

Wszyctko jest dobcze, zecoznawca zatwierdzil, bendzie git.

Gość • Piątek [14.08.2009, 12:09:00] • [IP: 80.55.150.**]

do goscia z piątku 14, 08, 09 IP 195, 117, 222 słuchaj tepa głowo jak masz dzieci to se je wyzywaj od bachorow bo wiekszosc ma dzieci i nimi nie sa

Gość • Piątek [14.08.2009, 12:05:45] • [IP: 217.97.193.**]

dobrze wbita sruba trzyma tak jak dobrze wkrecony gwozdz!A na obrazku widzimy wlasnie mlotek do trudno dostepnych srub:)

Gość • Piątek [14.08.2009, 10:38:27] • [IP: 80.245.178.**]

kolo kapitanatu portu :)

Gość • Piątek [14.08.2009, 10:25:20] • [IP: 93.94.186.**]

prowizorka montażu to jedno ale czy ktoś pomyśli aby ustawić barierki wzdłuż kanału. Wiadomo jak dzieciaki biegają na takich imprezach

Gość • Piątek [14.08.2009, 10:07:31] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Piątek [14.08.2009, 10:04] • [IP: 79.189.157.**] afere to znowu robisz ty! żałosne - wchodzić na portal, którego sie nie lubi i komentowac jak potłuczony! Wiem - jakby Sławek dawał tylko foty rzecznika to byś był szczęśliwy :))))) i dopieszczony :)

Gość • Piątek [14.08.2009, 10:04:12] • [IP: 79.189.157.**]

a w wesolych miasteczkach jak jest ? Tak samo i stoi. Znowu * robi afere a w migawce dnia znowu jakas malolata co to obchodzi urodziny... zalosne...

Gość • Piątek [14.08.2009, 10:03:24] • [IP: 93.94.186.***]

za orlenem sie zaczyna i ciągnie do końca pod marine

Gość • Piątek [14.08.2009, 09:49:43] • [IP: 195.117.222.*]

MOZE KTOS NAPISAC, GDZIE ROZKLAAJA TO WESOLEMIASTECZKO I OD KIEDY RUSZA

Gość • Piątek [14.08.2009, 09:32:54] • [IP: 83.31.185.***]

Znalazl sie znawca fa

Gość • Piątek [14.08.2009, 09:32:33] • [IP: 217.97.193.***]

No i co z tego, że z drewna? Ten materiał znakomicie się sprawdza przy wszystkich konstrukcjach przenoszących drgania. Cały wielki Colossus w Heide Parku jest zrobiony z drwena (60 metrów wysokości!)

Gość • Piątek [14.08.2009, 09:19:49] • [IP: 92.42.114.***]

własnie gdzie to jest??

Gość • Piątek [14.08.2009, 09:19:17] • [IP: 92.42.117.***]

Jezdza z tym sprzetem po calej polsce, wszedzie to montuja i jest dobrze, napewno te kolki sa juz sprawdzone

Gość • Piątek [14.08.2009, 09:16:15] • [IP: 92.42.114.**]

A gdzie to jest ?

Gość • Piątek [14.08.2009, 09:09:14] • [IP: 88.156.233.***]

Jak dobrze, że ludzie zauważają takie rzeczy i nagłaśniają.Może da się uniknąć tragedii.

Gość • Piątek [14.08.2009, 09:00:39] • [IP: 92.42.117.***]

Niemiecka precyjza !!

Gość • Piątek [14.08.2009, 08:31:20] • [IP: 93.94.186.***]

Szkoda, że nie dano zdjeć z platformą karuzeli - wtedy ten z kiełbasą zająłby się jej jedzeniem /co ma mu tak od dzieciństwa śmierdzieć pod gębą/ i nie wypisywał idiotyzmów!

Gość • Piątek [14.08.2009, 08:26:45] • [IP: 195.117.222.***]

MAM NADZIEJĘ ŻE TO NIE DOMINO Z TEGO BĘDZIE!

Gość • Piątek [14.08.2009, 08:26:01] • [IP: 195.117.222.***]

No nie wiem dziwnie to wygląda, hmm. Ja bym się tu zastanowił.

Gość • Piątek [14.08.2009, 08:19:56] • [IP: 195.117.222.*]

PISZECIE ZE STARUCH ZAUWAZYL...ALE CO TAM SIE BEDZIECIE PRZEJMOWAC...NATOMIAST GDYBY WASZ BACHOR ZLAMAL CHOCIAZBY PAZURKA PRZEZ JAKAS WAE KONSTRUKCYJNA WESOLEGO MIASTECZKA OJ WTEDY BYLBY ARTYKUL. ZAKUTE LBY

Gość • Piątek [14.08.2009, 08:19:39] • [IP: 93.94.185.***]

jak się wydąży wypadek to już tak wesoło nie będzie.

Gość • Piątek [14.08.2009, 08:19:31] • [IP: 217.97.199.*]

184...aleś się" wywalił" od rana co? wiec ja wróżka kasia dziś ci przepowiadam, masz to jak w banku bedziesz tez dziadkiem i marudą w mam nadzieje że w trosce o dzieci, bo faktycznie nie tylko zrobili kit to jeszcze niszczą nawierzchnie, a ja Cię pozdrawiam z rana

Gość • Piątek [14.08.2009, 08:19:10] • [IP: 93.94.186.***]

Kononowicz - nie pleć głupstw! Tu tylko chodzi o bezpieczeństwo ludzi i tyle albo aż tyle.

Gość • Piątek [14.08.2009, 08:18:13] • [IP: 80.245.191.***]

najlepiej zamknac wesole miateczko poco ono jest przeciez karuzele sa niebezpieczne komunikacja tez niebezpieczna no promy tez niebezpieczne ale w licheniu rydzyk ma bezpiecznie

Oglądasz 26-50 z 53
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■