POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.08.2009, 23:40:11] • ¦winouj¶cie

"Brage" w Jazz Club Centrala

sobota: 15.08 | godzina: 21:00 (fot. Organizator )

Jazz Club Centrala zaprasza na improwizowane granie grupy Brage, tylko w sobote 15-08-2009 o godz. 21.00

Serdecznie zapraszamy. WSTÊP WOLNY.


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 26-37 z 37

Porzeczka • Pi±tek [14.08.2009, 11:19:49] • [IP: 92.42.117.***]

Buhehe, no tak, to nie wina Darka, ¿e poziom ¶winoujskich muzyków: Smolik - bez komentarza, Pêdziwiatr siê wybi³ na konkursie Komedy, £aba wygrywa praktycznie wszystkie konkursy w których bierze udzia³, Kowalskiego nagrodzi³ Biliñski, CLS wydaje swoj± muzykê w UK, Jamajsky podoba siê wszêdzie, gdzie zagra, itp., itd.. .. Nie no, ¿enuj±cy level. ;D I TO NIE WINA DARKA... :)))

Go¶æ • Pi±tek [14.08.2009, 10:41:54] • [IP: 88.156.233.***]

poziom muzyków w ¦ciu jest jaki jest, ale to przecie¿ nie wina Darka. Darek to nie nastêpny w³a¶ciciel klubu, który chce sobie zarobiæ na piwach, osobi¶cie wiem, ¿e du¿o dok³ada do tego ¿eby jazz club dzia³a³ jak nale¿y. Oprócz imprezek z DJem i ciê¿kich dla ucha jam sesssions 'rodzimych' muzyków, Darek sprowadza na Wyspê ¶mietankê polskiego i ¶wiatowego jazzu i nie tylko (Herb Robertson, RGG, Eryk Kulm, Wojciech Pilichowski i d³ugo wymieniaæ), na co nasze podwórkowe w³adze nigdy by sie nie pokusi³y bo siê nie opyla. To co robi Darek wychodzi z serca i z czystej pasji

Go¶æ • Pi±tek [14.08.2009, 10:28:49] • [IP: 88.156.235.***]

no i dobrze...mamy cos swojego :-) a Ty spadaj do siebie !

Go¶æ • Pi±tek [14.08.2009, 10:18:53] • [IP: 213.20.156.**]

Tak siê pajacu sk³ada ¿e robiê ale nie w ¶winouj¶ciu i nikt z tego powodu ani mi ani innym w³±cicielom klubów w dupe nie wchodzi i nie nazywa mnie animatorem kultury bo to bzdura. chodzi mi o ¶winoujskie ma³omiasteczkowe zachowania gdzie do wyboru jest albo typowe disco Alibi albo klub dla" koneserów" sztuki Centrala. rozejrzyj siê go¶ciu po centrali i powiedz objektywnie jaki poziom reprezentuje. oceñ wystrój, jako¶æ beznadziejnego jedzenia ma³y wybór alkoholi, poziom imprez weekendowych na których DJ gra za kilka piw. to jest w³a¶nie swinouj¶cie i gwarantujê ci ¿e nawet gdyby kto inny otwar³ w tym mie¶cie knajpê na poziomie z muzyk± na ¿ywo, i tak wszyscy pozosteniecie wierni swojemu przekolorowanemu animatoowi kultury bo taka jest w tej chwili moda w waszym mie¶cie. W moim mie¶cie taki lokal zbankrutowa³by w miesi±c, u was wszyscy zbankrytj± a on przetrwa. syndrom remizy stra¿ackiej...

Go¶æ • Pi±tek [14.08.2009, 10:05:41] • [IP: 87.205.36.*]

co za kompleksy... spoko to tylko muzyka...

Lawrence z Arabii • Pi±tek [14.08.2009, 09:58:17] • [IP: 80.54.123.***]

Ostatnio by³a niez³a kultura wy¿sza w Konstelacji. Kto jeszcze za³apa³ siê na pigu³kê samo-gwa³tu ?

Go¶æ • Pi±tek [14.08.2009, 08:07:56] • [IP: 192.168.100.**]

- facet ma scene sprowadza zespo³y to i zarobic musi nikomu innemu z tego miasta sie nie chce a ty nic nie robisz wiêc sam sobie jedz do krakowa

Go¶æ • Pi±tek [14.08.2009, 07:42:52] • [IP: 213.20.156.**]

Nie ma odbiorców na takie smaki, prawdziwy animator kultury, co wy ludzie pierdzielicie. jedz jeden z drugim do krakowa, szczecina, warszawy czy innego miasta gdzie takich koncertów jest mnóstwo ka¿dego dnia. nikt tam nie nazywo w³a¶cicieeli" animatorami kultury" i nikt nie wchodzi im w dupe bez myd³a. to jest czysty interes: kapela dostaje szmal a w³a¶ciciel ¶ci±ga do siebie ludzi i leje wiêcej piwa. Tylko w ¶winouj¶ciu takie imprezy s±" wydarzeniem kuluralnym". no tak ale tu nawet nie ma kina... (oprócz tego obwoznego w centrali oczywi¶cie)

Go¶æ • Pi±tek [14.08.2009, 00:47:22] • [IP: 92.42.116.**]

ogarnij siê cz³owieku, na naszej wyspie niema odbiorców na takie smaki

GoÖmijaja cy • Pi±tek [14.08.2009, 00:42:32] • [IP: 88.156.233.***]

a ja w sobote powale sw~ksa!i spotkam cie!tancz ja bede stal!

Go¶æ • Czwartek [13.08.2009, 23:46:31] • [IP: 77.253.123.**]

posluchamy, zobaczymy... osobiscie oczekuje jazzu tradycyjnego, jakies bluesy, dixie, boogie, swing... ech, pomarzyc...

rt • Czwartek [13.08.2009, 23:44:08] • [IP: 92.42.119.***]

Darek, jeste¶ super. Prawdziwy animator KULTURY !

Ogl±dasz 26-37 z 37
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrze¿enie dla czê¶ci województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mog± wyst±piæ w niedzielê po po³udniu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegaj± tak¿e przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mog± powodowaæ podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wyda³o ostrze¿enie meteorologiczne dotycz±ce burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowi±zuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielê 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkañcy i tury¶ci! Dla ca³ego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrze¿enie przed upa³ami - dzi¶ od godz. 11:00 do 21:00 temperatura mo¿e osi±gaæ od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiêkszaj± ryzyko udaru s³onecznego i odwodnienia. Pamiêtaj o regularnym piciu wody, unikaj d³ugiego przebywania na s³oñcu i zachowaj szczególn± ostro¿no¶æ wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczy³o, by zorganizowana grupa w³amywaczy spl±drowa³a sklep jubilerski znajduj±cy siê w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w ¦winouj¶ciu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybê, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z ca³ej okolicy. W nocy z soboty na niedzielê dosz³o do jednego z najpowa¿niejszych w³amañ w ¦winouj¶ciu w ostatnich latach. Celem przestêpców by³ sklep jubilerski znajduj±cy siê w pasa¿u handlowym w markecie Kaufland. Wed³ug informacji, do których dotar³a redakcja, sprawcy dzia³ali wyj±tkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali siê pasa¿u handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeñ przedostali siê do wnêtrza, a nastêpnie przy u¿yciu m³otów wybili szybê sklepu jubilerskiego. Ca³a akcja mia³a trwaæ zaledwie kilka minut. W tym czasie z³odzieje opró¿nili sklep z bi¿uterii i b³yskawicznie opu¶cili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi siê o stratach siêgaj±cych nawet 1,5 miliona z³otych, jednak na obecnym etapie ¶ledztwa kwota ta nie zosta³a oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcjê wynika, ¿e sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■