POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [11.08.2009, 17:13:17] • Świnoujście

Właściciel warsztatu samochodowego urządził mieszkańcom złomowisko

Właściciel warsztatu samochodowego urządził mieszkańcom złomowisko

fot. Sławomir Ryfczyński

Wraki samochodów zajmują miejsca na podwórku w kwartale ulic Witosa, Konstytucji 3 Maja i Matejki. Mieszkańcy winnym wskazują właściciela pobliskiego warsztatu mechanicznego.

- Ten pan prowadzi warsztat samochodowy, a auta nadające się tylko na złom rozstawił po całym podwórku – mówią mieszkańcy pobliskich bloków.

Sam właściciel zakładu broni się. - To samochody klientów. Niektóre są porzucone. Co mam zrobić? - tłumaczy Tadeusz Rokosz wskazując na auta bez kół oraz z powybijanymi szybami.

Właściciel warsztatu samochodowego urządził mieszkańcom złomowisko

fot. Sławomir Ryfczyński

Teren na którym znajduje się warsztat należy do SMLW Słowianin. Mieszkańcy mają tam kłopoty z parkowaniem. Budowniczy bloków z zeszłego stulecia nie przewidzieli takiej ilości samochodów. Przyległym terenem zarządza również spółdzielnia. Każde miejsce do parkowania jest dla mieszkańców na wagę złota.

- Złom nie ma prawa tam stać. Zajmiemy się tym problemem – powiedział Jarosław Kwiatek ze SMLW Słowianin. - W niedalekiej przyszłości planujemy wydzierżawić temu panu teren pod parking płatny strzeżony - dodaje.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

troll • Niedziela [29.06.2025, 10:33:53] • [IP: 15.220.65.***]

Ten warsztaty był tam prędzej jak te pseudo apartamentowce.

IC • Niedziela [23.08.2009, 15:57:38] • [IP: 83.17.236.***]

A w czym tu problem?? Po całym mieście chodzą panowie i panie utrzymujący się ze sprzedaży surowców wturnych. Dlaczego nie dać im znać o" walajacej się po mieście gotówce" Wszyscy byliby wówczas szczęśliwi i wydatek dla spółdzielni nie wielki. ...

Gość • Czwartek [13.08.2009, 17:12:50] • [IP: 192.168.118.***]

nasza VECTRA nagrywa TRANSPORTER 4

Gość • Środa [12.08.2009, 17:01:42] • [IP: 92.42.113.***]

NO wlasnie trepy jak taxi zlotowy jak ich malo pomalowali by jeszcze trawe na zielono z nudow juz zapomnialy jak ich dziecii poginaly na tym podwurku teraz nie maja malych wiec maja to w deee ale ich dzieci ktore tam sie wychowaly teraz tez maja dzieci i co ??!!

Gość • Środa [12.08.2009, 15:47:30] • [IP: 93.94.186.***]

to nie ura fura to FURA SZMAJCHELA !

Gość • Środa [12.08.2009, 14:10:27] • [IP: 92.42.114.***]

wycieli kosze do gry, zniszczyli plac zabaw, teraz jest wielki parking, bo trepiki z bloku 50 musza gdzies swoje samochody za darmo trzymac, zamontowali kamery nawet. a mlodziez na okolicznych murkach musi siedziec, bo nie ma co robic. zaorac wszystko i ogrodzic tak jak to w jednostce wojskowej jest, a jak mlodziez bedzie chciala sport uprawiac, to beda z karabinku strzelac...

Gość • Środa [12.08.2009, 13:47:29] • [IP: 217.97.199.**]

złomki są fajne :D miżna do nich wsiadać :D

Gość • Środa [12.08.2009, 12:57:22] • [IP: 92.42.113.***]

niech slowianin bierze kase za parkowanie na ich terenie albo holuje na koszt wlasciciela bo to teren slowainina

Gość • Środa [12.08.2009, 12:48:21] • [IP: 83.168.106.**]

a z tylu sie ogrodzili i wstepu nie ma czy az tyle terenu im sie nalezy?

Gość • Środa [12.08.2009, 12:42:54] • [IP: 93.94.188.***]

tak pozbyc sie tych zoltych zlomow z łuzyckiej tarasuja droge nie mozna przejechac. ..a poza tym to konfident...pieskom donosi

Gość • Środa [12.08.2009, 11:55:19] • [IP: 80.54.123.**]

tak to jest-trepisko nic n ie robi, nudzi się z bezczynności to stwarza problemy.

Gość • Środa [12.08.2009, 11:26:19] • [IP: 93.94.185.***]

no zrobili parking a kosz stoi na trawie!

Gość • Środa [12.08.2009, 11:19:02] • [IP: 92.42.113.***]

NAMAWIAM GRAFICIARZY POMALUJCIE LADNIE TEN BUDYNEK Z TYLU ZEBY BYLO KOLOROWO JAK KIEDYS !! NIE CHCIELI PLACU ZABAW ZROBCIE SOBIE TABLICE DO MALOWANIA Z TEGO SZTYNSKU :p

Gość • Środa [12.08.2009, 11:16:27] • [IP: 92.42.113.***]

Orlik nie dAALEKO JEST ALE KTO PUSCI 5CIO 6CIO 7LATKA TAK DALEKO kidys tu bylo piekne boisko plac zabaw dla najmlodszych powycinali wszystko a teraz jeszcze chca wyciac warsztat heh :)

Gość • Środa [12.08.2009, 10:43:32] • [IP: 80.54.123.**]

czepiają się chłopa tępe trepiska bez szkoły

Gość • Środa [12.08.2009, 10:10:42] • [IP: 217.97.199.*]

Panie Kwiatek czy też goni pan tylko za szmalem?A dzieci z sąsiednich spółdzielczych blokowisk gdzie mają się podziać?Niech pan później się nie dziwi, że dewastują i okupują klatki schodowe.Co na to rada nadzorcza spóldzielni, która winna troszczyć się o aspekt społeczny, jak zarząd spółdzielni ma tylko złotówy w oczach?

Gość • Środa [12.08.2009, 09:36:21] • [IP: 83.21.49.***]

Ciekawe czemu policja i straz miejska nie interweniuje na ulicy LUZYCKIEJ gdzie stoja i blokuja ulice na zakazie zolte zlomy i nie trwa to tydzien albo dwa niestety na pewne sprawy nasze sluzby nie reaguja a mieszkancy musza cierpiec

zenio • Środa [12.08.2009, 08:52:18] • [IP: 217.97.199.*]

Mlodziez ma piękny Orlik tak szumnie otwarty przez włodarzy, można grać, kozłować co tylko chcą.

Gość • Środa [12.08.2009, 08:31:56] • [IP: 192.168.100.**]

warsztat samochodowy w srodku osiedla? to zróbcie sobie jeszcze stolarnie myjnie i lakiernie a dzieci niech sie bawią. .w lesie moze

Gość • Środa [12.08.2009, 00:33:20] • [IP: 92.42.115.***]

to jest prosta piłka co przepis mówi?auto nie moze stac bez tablic bo w przeciwnym razie zostanie odcholowane na parking policyjny a w rezultacie jak sie nim nie zainteresuje to pojdzie na przetarg, czy to wlasciciel warsztatu ma to zrobic ?ktory jest skupiony na swojej pracy? czy moze jak bede handlowal marchwia to tak samo bedzie otrzywiste, ze znaleziona w poblizu nac tak samo jest moja?? litości!!

Gość • Środa [12.08.2009, 00:11:18] • [IP: 92.42.113.***]

TRepy zrobily parking z boiska do gry i placu zabaw dla dzieci a wraki im przeszkadzaja !! nienawuidze takiego czegos gdzie mlodziez ma sie wyszalec ?? powinni to zaorac i ogrodzic zeby dzieciaki mialy sie gdzie bawic

Gość • Środa [12.08.2009, 00:09:21] • [IP: 92.42.113.***]

Pjace zrobili z boiska PARKING A TERAZ NARZEKAJA ZE WRAKI SA co wy ludzie gdzie ten PLAC ZABAW CO KIEDYS BYL SIE JA PYTAM ?? dla mnie teraz moze tam nawet wysypisko smieci byc !!

zenio • Wtorek [11.08.2009, 23:59:15] • [IP: 217.97.199.*]

Ten złom na byłym placu zabaw, to niestety własność mieszkańców pobliskich bloków, a w szczególności trepostwa z 50

Gość • Wtorek [11.08.2009, 23:41:36] • [IP: 92.42.115.***]

milicji już chyba nie ma ?

Gość • Wtorek [11.08.2009, 23:32:30] • [IP: 79.162.100.***]

Taak na ul. Łużyckiej żółte złomy stojące na zakazie tarasują ulicę, samochody jeżdżą wąskim chodnikiem ażeby nie podrapać sobie lakieru. Co na to milicja i straż miejska?

Oglądasz 1-25 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■