POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.08.2009, 20:03:17] • Świnoujście

Kto strzela z wiatrówki do kotów?

Kto strzela z wiatrówki do kotów?

fot. Czytelnik

Przy ulicy Wyspiańskiego „snajper” strzela z wiatrówki do zwierząt. W piątek weterynarz ratował postrzelonego śrutem kota.

„Raja” to pogodna domowa kotka, wychodzi czasami pospacerować na podwórko w dzielnicy domków jednorodzinnych. Okolica była dotąd spokojna.
- Wczoraj zauważyłam małą ranę, która zaczęła ropieć – mówi pani Małgorzata, właścicielka kotki. - Pojechałam do lekarza, weterynarz wyciągnął z niej śrut – tłumaczy.

Kto strzela z wiatrówki do kotów?

fot. Czytelnik

Kotka miała wielkie szczęście, że przeżyła. Śrut trafił ją w brzuch i przeszedł niemal na wylot zatrzymując się na skórze z drugiej strony ciała. Gdyby przebił narządy wewnętrzne kotka już by nie żyła.

Kto strzela z wiatrówki do kotów?

fot. Czytelnik

Właścicielka zwierzaka ma zamiar zgłosić zdarzenie na policję. Umyślne zranienie lub okaleczenie zwierzęcia to typowy przykład znęcania nad zwierzętami, które jest przestępstwem. Oprawcy zwierząt grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 176, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 176

florencja • Niedziela [09.08.2009, 10:33:57] • [IP: 89.101.178.*]

strzeLcie sobie w pusty Łeb skoro tyLe odwagi macie. buraki...

Gość • Niedziela [09.08.2009, 10:20:56] • [IP: 80.245.182.***]

tym ludziom to chyba juz w ogole rozum odjelo jemu tak w dupe srutem!!

Gość • Niedziela [09.08.2009, 09:59:12] • [IP: 88.156.233.***]

aż się serce kraja na ten widok.tak mi szkoda kotka, ludzie nie mają sumienia...

Gość • Niedziela [09.08.2009, 09:47:46] • [IP: 80.245.178.***]

Biedny kiciuś, czym sobie zasłużył. Nie jego wina, że jakiś pomyleniec nie miał co z nudów robić...

Pitbull • Niedziela [09.08.2009, 09:44:44] • [IP: 195.117.222.***]

kici kici

Gość • Niedziela [09.08.2009, 09:37:53] • [IP: 88.156.232.***]

to na pewno jakiś psychol który wyszedł na przepustke z wariatkowa, współczuje rodzinie za takiego debila a strzel se facet w jaja.

Gość • Niedziela [09.08.2009, 09:16:04] • [IP: 92.42.118.**]

Czemu strzelarz do słabszych, strzel do swojego kolegi albo ojca który być może jao byłeś dzieckiem sprawiał ci ostre manto.

Gość • Niedziela [09.08.2009, 09:14:17] • [IP: 92.42.113.***]

no to jak w psy srajace na trawniku to moze tez w facetow bo leja na drzewka. ..paranoja ja kotow nie lubie ale nienawide ludzi ktorzy robia krzywde zwierzeta obojetnie co to za zwierze

Gość • Niedziela [09.08.2009, 09:06:24] • [IP: 92.42.113.***]

powinni tez do kicia isc i tyle i tam sie poznecac nad psycholami to tylko cykor jakis bo do kogos swojej wielkosci nie wystartuje

Gość • Niedziela [09.08.2009, 08:20:21] • [IP: 217.97.199.*]

jeśli idiota wystrzela koty to zjedzą nas myszy i szczury, społeczeństwo tak funkcjonuje od wielu wieków, to jest prawo przyrodzone, zyjem w symbiozie ze zwierzetami, ale co tłumaczyć ignorantom

Gość • Niedziela [09.08.2009, 06:45:41] • [IP: 83.31.175.***]

Wariatów u nas sporo. W całym sołeczeństwie, od dołu do góry.

Gość • Niedziela [09.08.2009, 06:40:00] • [IP: 93.94.185.***]

za mzłe są kary dla huligamów, morderców, bo inaczej takich ludzi nie można nazwać

Esembe • Niedziela [09.08.2009, 06:09:11] • [IP: 69.165.162.**]

HEADSHOT!

Gość • Niedziela [09.08.2009, 04:53:01] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Balddi • Niedziela [09.08.2009, 01:53:33] • [IP: 80.245.183.***]

temu bydlakowi to ja bym z wiatrowki w dupe strzelil... a dla pana z 01:10 pelen szacunek, pelna racja :)

Gość • Niedziela [09.08.2009, 01:53:18] • [IP: 86.129.166.**]

teqi, la zabijna koledzyu hahaahahahaqhahahahahahahahaha jazdfa mianieczni

Gość • Niedziela [09.08.2009, 01:17:20] • [IP: 92.42.116.***]

Hej gościu{Gość • Sobota [08.08.2009, 23:10] • [IP: 92.42.113.***] Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt }A Ty mięso szamiesz czy nie?Bo jak nie to szacun!!

Gość • Niedziela [09.08.2009, 01:10:22] • [IP: 92.42.116.***]

Śmieć i i nygus jakiś * ?do JP niech ćwiek strzela a nie do bezbronnych kotów!!

Gość • Niedziela [09.08.2009, 00:41:31] • [IP: 92.42.113.***]

Mojemu kotu to mozesz lapki lizac!!nie dorosles kiedyc moze za jakis czas jak o cos zadbasz i sie bedziesz opiekowal i bediesz odpowiedzialny wtedy mozesz pisac!!

Gość • Niedziela [09.08.2009, 00:39:08] • [IP: 92.42.113.***]

zapraszam pajacu i zabij mi mojego kota kiedy sie umowimy??

Gość • Niedziela [09.08.2009, 00:17:21] • [IP: 93.94.184.***]

* bo kot im nic nie zrobi, Do starego postrzelaj cwaniuku J*** a nie do zwierzaka. .K**** jak tak mozna, to chyba patologia w rodzinie, ja nie wiem czy taa ci do wanny wchodizl czy. ..******

K.O • Sobota [08.08.2009, 23:48:14] • [IP: 93.94.185.**]

* niech sobie sam strzeli w łeb a jak nie ma pewnie rodzine niech im dupy tym rozpruje!! frajer!!;// tępic takich w tym mieście

Gość • Sobota [08.08.2009, 23:44:30] • [IP: 89.195.197.**]

POZABIJAM WASZE KOTY :)

zaoczny • Sobota [08.08.2009, 23:44:21] • [IP: 217.97.193.***]

kiedyś było lepiej, więcej można było, a teraz?! wszystko jest przestępstwem, bo zawsze się w prawie znajdzie jakieś ale

Gość • Sobota [08.08.2009, 23:41:59] • [IP: 89.195.197.**]

ej gnojki !! macie złą śrucinę używajcie taką ze stożkiem wtedy kota przebije na wylot wtedy nie ma śruciny w siersciuchu i nie ma śladów. A w ogóle, to ściema przebić" kota" na wylot z wiatrówki!, po co pisać takie fanaberie?. ...STRZELCY NIE SMAROWAĆ TŁOKA TYLKO LUFĘ!!

Oglądasz 76-100 z 176
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■