POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.08.2009, 15:45:41] • Świnoujście

Lody w piasku

Lody w piasku

fot. Czytelnik

Od lat przyzwyczailiśmy się, że plaża w Świnoujściu jest wystarczająco szeroka by mogli po niej poruszać się nie tylko ludzie ale i ciężki sprzęt – przede wszystkim dostawczy. Gdy jednak kierowca zapomni, że tak naprawdę porusza się w terenie do tego nie stworzonym to może spotkać go niemiła niespodzianka.

Taka właśnie przydarzyła się prowadzącemu samochód firmy „Lodos”. We czwartek ok. godz. 19.00 w niedaleko brzegu na wysokości zjazdu dla karetek auto zaryło w piach i przez dłuższą chwilę kierowca nie mógł wydostać się z „pułapki”.

Lody w piasku

fot. Czytelnik

Dobrze, że sytuacja przydarzyła się gdy na plaży pozostali już tylko nieliczni spacerowicze. Można wyobrazić sobie co by się działo gdyby sytuacja taka wydarzyła się w środku upalnego dnia. Wówczas samochód nie tylko ograniczyłby zabawę plażowiczom ale także zablokował dojazd do brzegu dla samochodów służb ratunkowych. W tym przypadku wina leży ewidentnie po stronie kierowcy, który podjechał zbyt blisko brzegu, w mokry, grząski piach.

Lody w piasku

fot. Czytelnik

Przy okazji warto jednak wspomnieć, że jedyna wyznaczona dla ciężkich pojazdów „plażowa ulica” nie zawsze jest utrzymywana w najlepszym stanie. Już niejednokrotnie, także w poprzednich latach zwracali na to uwagę kierowcy. Warto by i ten element naszego bezpiecznego kąpieliska dorównał standardem pozostałym.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 55

Mount R • Sobota [08.08.2009, 20:41:06] • [IP: 80.245.189.***]

jestem wstrząśnięty i głęboko poruszony zamieszczonym artykułem, właściwie to nawet myślę że odmieni on moje życie a przynajmniej przewartościuje światopogląd

Gość • Sobota [08.08.2009, 20:23:07] • [IP: 217.97.199.*]

jak ktoś nie ma mózgu to jak może go używać. ...

Gość • Sobota [08.08.2009, 19:31:35] • [IP: 93.94.188.***]

buhahahahah ahahah aha haha ahha ha ha ahaha ah aha ha ah aha ha

Gość • Sobota [08.08.2009, 19:19:25] • [IP: 217.97.199.*]

człowiek bez wyobrażni, niech zostawi do rana auto woda zabierze!!jak to jest po promenadzie rowerem nie mozna jechać, a auta sobie jeżdżą nie dostawcze też!

Gość • Sobota [08.08.2009, 19:03:23] • [IP: 217.97.193.***]

serek go wyciagnie napewno...

Gość • Sobota [08.08.2009, 18:58:44] • [IP: 88.156.233.**]

... a obok auta zebrali się chetni na... loda?

Gość • Sobota [08.08.2009, 18:56:39] • [IP: 92.42.113.**]

włodar znowu zabłysnełes pozdro lodziarz :)

Mr.B • Sobota [08.08.2009, 18:50:27] • [IP: 95.129.224.***]

ee tam kudlaty LOPAte i odkopie..:> hehe Pozdro Krystek:P

kuternoga • Sobota [08.08.2009, 18:32:50] • [IP: 92.42.113.***]

kto dołki kopie...

Gość • Sobota [08.08.2009, 18:32:13] • [IP: 80.245.190.**]

lenistwo!!

Gość • Sobota [08.08.2009, 18:09:57] • [IP: 195.117.222.*]

a wszystko z pazerności

Gość • Sobota [08.08.2009, 17:43:06] • [IP: 92.42.117.***]

Po prostu ten tekst pisał spacerujący akurat plażą filozof... Dokonał głębokiej analizy myślowej" co by było gdyby.." i przelał to na klawiaturę. A portal to łyknął, bo on łyka wszystko. I tyle.

Gość • Sobota [08.08.2009, 17:10:52] • [IP: 80.54.123.***]

siema ;d

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:59:06] • [IP: 86.176.136.***]

Osioł :D

sete68 • Sobota [08.08.2009, 16:58:14] • [IP: 92.42.116.**]

..eee tam zaraz CHORE, zawsze jest pora na lody koral! :>

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:51:10] • [IP: 80.54.123.**]

Panie * miałem pana za prawdziwego reportera, ale jak czytam te chorobliwe brednie co pan tu naklikał to widzę że mamy raczej pseudo dziennikarza szukającego taniej sensacji.: Wówczas samochód nie tylko ograniczyłby zabawę plażowiczom ale także zablokował dojazd do brzegu dla samochodów służb ratunkowych.; To co Pan napisał nawet nie jest załosne, nawet nie jest głupie, to jest poprostu CHORE.

anok • Sobota [08.08.2009, 16:46:45] • [IP: 88.156.234.***]

Czasami po prostu trzeba używać mózgu

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:45:36] • [IP: 92.42.118.***]

a może dostawca chciał sprzedać lody rybom i meduzom, trudno im przecież wyjść na brzeg:P

sete68 • Sobota [08.08.2009, 16:44:29] • [IP: 92.42.116.**]

..miasto nam pięknieje..niby co, loda nie można z samochodu sprzedawać, miejsce do tego jak najbardziej odpowiednie :D

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:43:53] • [IP: 92.42.118.***]

albo tunelem pod dnem morza;]

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:42:34] • [IP: 92.42.115.***]

A ja uważam, że dostawy na plażę powinny odbywać się takimi specjalnymi wózkami ręcznymi na szerokich oponach. Ale dostawcy nie myślą. ...

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:40:34] • [IP: 92.42.118.***]

Chryste mógł przecież przejechać foke albo innego morświna o_0

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:28:08] • [IP: 92.42.119.**]

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:05] • [IP: 80.245.187.***] Ciekawe ile Ci się ulało oleju pisząc takie bzdety. A artykuł śmieszny szczegołnie ta część " Wówczas samochód nie tylko ograniczyłby zabawę plażowiczom ale także zablokował dojazd do brzegu dla samochodów służb ratunkowych."

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:26:56] • [IP: 77.253.110.***]

ale ogoryyyyyy...

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:25:27] • [IP: 93.94.188.**]

Już miał cieknący silnik zaraz na piszecie a gdzie była matka i ile miał promili...hahahaha bleblanie dla bleblania;)Miełego weekendu:)

Oglądasz 26-50 z 55
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■