POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.08.2009, 13:19:08] • Świnoujście

Poszukujemy Tomka ze Świnoujścia !!!

Poszukujemy Tomka ze Świnoujścia !!!

Tomek Górski ze Świnoujścia od 2008 roku nie daje znaku życia(fot. Archiwum rodzinne )

Do redakcji naszego portalu zgłosiła się mama TOMKA GÓRSKIEGO. Pani Anna od stycznia 2008 poszukuje syna. Prosi o pomoc internautów.

Tomasz Górski od 2006 roku pracował w Anglii w Manchester. Był w stałym kontakcie z rodziną. Od stycznia 2008 roku nie daje znaku życia. Zaniepokojona rodzina prosi wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu Tomka o kontakt pod numerem telefonu (+48) 508 668 553

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 91, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 91

Gość • Sobota [08.08.2009, 00:30:59] • [IP: 87.207.72.**]

w Polsce wystarczająco ciężko się żyje bez takich durnych ludzi i ich komentarzy! Współczuję i życzę powodzenia w odszukaniu syna! Mam nadzieję, że wszytko będzie dobrze!

Gość • Sobota [08.08.2009, 00:24:48] • [IP: 217.97.199.*]

* ten kraj. Ludzie * nie dobijajcie sie nawzajem bo naprawdę robi się tu nieznośnie... a nie normalnie jest już od dawna... :/

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:31:00] • [IP: 80.245.187.***]

może gdzieś pobiegł

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:25:15] • [IP: 93.94.188.**]

Gdyby lekka raczką to by nie wyjeżdżał...by szukac szansy na spłate...

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:07:57] • [IP: 195.117.222.*]

dlugow sobie narobil? haha niektorzy nie potrafia zyc bez zaciagania pozyczek i wydawania nie swojej kasy lekka raczka.po co go szukac? pojechal a niech tam siedzi

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:52:09] • [IP: 93.94.188.**]

Ludzie nie uczciwi rozbijąją się" furami" i to jest ok...Ci, którzy są uczciwi...traktuje się ich jako przestępcy...skarbówka gnoi za 50 groszy...byly takie przyklady...wyrzucanie z domu za male dlugi...Więc co robić?Uciekac z takiego Kraju gdzie...wystarczy czytac wiadomości...

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:47:39] • [IP: 93.94.188.**]

Ludzie po studiach wyjeżdżają bo tutaj ma się ich za nic...a jak pracują. ...opowiesci realne z zycia poniżej albo oferuje prace za minimilna płacę...Nie trzeba wojny...sami sie niszczymy...

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:38:58] • [IP: 93.94.188.**]

My jako Kraj jestesmy już w połowie sprzedani...ludzie też zaczynaja się sprzedawać by życ...to bardzo podobnie jak w krajach 3-ciego swiata...co Wam to przypomina?

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:34:32] • [IP: 80.245.186.**]

po prostu chce odzyskać swoje pieniądze czy to takie dziwne ?

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:32:28] • [IP: 93.94.188.**]

no więc przez takie komentarze...nie wróci bo sie będzie bał was wszystkich bo ma powody, juz mu grozicie policją...wspólczuje rodzinie:(

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:31:00] • [IP: 92.42.112.***]

Czy On jest z Chrobrego 16 ?

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:26:46] • [IP: 80.245.186.**]

tez mam nadzieje ze się znajdzie a jak wróci pierwsze co to go na policje zgłoszę bo mi pieniądze wisi i wielu innym osobom tez !!

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:05:04] • [IP: 84.209.216.***]

wy bezrobotni co siedza na tym portalu sairap !! bo tal to napisze bo moze ktos to zrozumie z tych nieinteligentow hahaahahahahahahahaahahahahahaha chlopak mam nadziejje ze sie znajdzie nawet jak ma jakies dlugi co z tego ? hmmm ?

Wkurwiony • Piątek [07.08.2009, 21:56:37] • [IP: 79.72.214.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:53:04] • [IP: 93.94.188.**]

Pokażcie solidarność!Jeśli ktoś może pomóc Mamie tego chłopaka niech działa.Dlatego jest portal!Właśnie po to by ludzie na całym świecie mieli komunikacje i także sobie pomagali.Nie rańmy się wiecej. ..życie w tym kraju jest wystarczająco ciężkie.Pomóżcie chłopakowi i Jego mamie...oby nikt z was nie musiał być w takiej sytuacji...

S • Piątek [07.08.2009, 21:53:02] • [IP: 80.245.187.***]

Gucio Pamiętaj Że W Świnoujściu Masz Jeszcze Przyjaciół... Szkoda Że Przez Te Długi Byłeś Zmuszony Do Wyjazdu Ale Ciągle Jestem Nadziei Że Tam Dorobiłeś Się Lepszego Życia I Nie Czujesz Potrzeby Powrotu Do Polski... 3maj Się Gucio I Pamiętaj Że Nie Zapomnę Co Razem Przeżyliśmy...

Damian • Piątek [07.08.2009, 21:33:56] • [IP: 80.245.186.***]

ciezko bedzie, go odszukac w manchesterze, od reki odpalam swoje kontakty i informuje swoich znajomych w Manch, moze ktos cos wie albo widzial Gucia.jak cos sie dowiem, zadzwonie

Damian • Piątek [07.08.2009, 21:28:28] • [IP: 80.245.186.***]

Znam gutka z podwórka, razem gralismy w noge, i z tego co pamietam jest ułożonym i dobrym chłopakiem.Włąśnie wrocilem z Manchesteru, w Angli przebywałeem 5 lat i nie dlatego ze nie potrafilem zarobic tutaj w pl, czy ze bylem nieudacznikiem, jak tu niektórzy sugerują.ale po to aby nauczyc sie zycia, i jezyka Ang.Wiele sie nauczyłem, nowe doświadczenia i jezyk.Wypraszam sobie takie teksty na wyjezdajacyh za granice.A tomek z tego co slyszalem popadł w tarapaty przez zakłady bukmacherskie, kazdemu sie moze zdarzyc, to strasznie wciaga i naprawde ciezko z tego wyjsc, wyjechal bo przegral czyjeś pieniadze, chcial uczciwie odpracowac.Mozliwe ze popadl jeszcze glebiej w hazard w Anglii, nie znam co dalej sie dzialo i nie widzialem go w Manchesterze ani razu, ale jesli ktos zobaczy niech da znac mamie gutka, bo chłopak jest do wyratowania.Nie wraca do polski jak ktos juz fajnie napisal pewnie czuje sie ze zawiódł wszystkich swoich bliskich, stracił twarz, ale tak nie jest Tomek wracaj, nie łam sie.

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:07:19] • [IP: 79.162.145.*]

Te przeokropne komentarze są, szokujące i nie powinny miec miejsca o takiej tresci dla zmartwionej matki która chciala by się dowiedziec o losie syna, wyrazy współczucia.Poto jest podany numer tetefonu. Litości dla matki która potrzebuje otuchy.

Gość • Piątek [07.08.2009, 20:52:59] • [IP: 93.94.188.**]

Ludzie w Polsce stają się coraz bardziej okrutni

Gość • Piątek [07.08.2009, 20:45:34] • [IP: 92.42.117.***]

Po tych chamskich komentarzach to napewno nie wroci do Swinoujscia...

Gość • Piątek [07.08.2009, 20:44:46] • [IP: 93.94.188.**]

Balddi[IP: 80.245.183.***]To tak cholernie smutne i prawdziwe to co piszesz.Ci którym zależało na osłabieniu naszego Kraju poprzez rozbicie społeczeństwa -czyli osłabienie, więc takim społeczeństwem można kręcić jak się da.Nie zbuntują się bo się nienawidzą...Więc Unia wcześniej ZSRR mają Nas i robią co chcą...:/

genek • Piątek [07.08.2009, 20:44:00] • [IP: 217.97.199.*]

Tomek * oddaj kase z procentami!!

Gość • Piątek [07.08.2009, 20:33:58] • [IP: 93.94.184.**]

swinie komentuja na tym portalu !!

Balddi • Piątek [07.08.2009, 20:33:06] • [IP: 80.245.183.***]

w pelni musze sie zgodzic z 20:19, polska jako samodzielny kraj nie istnieje, w kolko jestesmy zalezni od innych, w tym np. od Unii Europejskiej, nic swojego nie mamy, od zawsze tylko papugowalismy po kazdym, a wartosc patriotyzmu przez ostatnie 50 lat zostala w pelni zatracona

Oglądasz 26-50 z 91
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■