POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.08.2009, 13:19:08] • Świnoujście

Poszukujemy Tomka ze Świnoujścia !!!

Poszukujemy Tomka ze Świnoujścia !!!

Tomek Górski ze Świnoujścia od 2008 roku nie daje znaku życia(fot. Archiwum rodzinne )

Do redakcji naszego portalu zgłosiła się mama TOMKA GÓRSKIEGO. Pani Anna od stycznia 2008 poszukuje syna. Prosi o pomoc internautów.

Tomasz Górski od 2006 roku pracował w Anglii w Manchester. Był w stałym kontakcie z rodziną. Od stycznia 2008 roku nie daje znaku życia. Zaniepokojona rodzina prosi wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu Tomka o kontakt pod numerem telefonu (+48) 508 668 553

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 91, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 91

Gość • Czwartek [20.04.2017, 20:14:49] • [IP: 82.32.230.***]

Chłopak nie żyje

Gość • Czwartek [20.04.2017, 19:18:46] • [IP: 62.69.231.***]

TOMASZ GÓRSKI żył lat 40 Zm. 19.04.2017r. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 2017-04-22 o godz. 12:00 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się dnia 22.04.2017 r. Mszą Pogrzebową w Kościele pw. Chrystusa Króla o godz. 10:30

AS • Wtorek [28.01.2014, 21:02:09] • [IP: 86.24.197.***]

Jeszcz w połowie 2013 roku pracował jeszcze w Manchesterze. Mówił, że odwiedza kuzynkę w Londynie. Pewnego dnia nie pojawił się w pracy a potem słuch o nim zaginął. Prawdopodobnie (na 99%) popadł w problemy finansowe, i lepiej dla niego, aby się nie ujawniał.

Gość • Środa [13.11.2013, 17:24:37] • [IP: 2.101.200.***]

Ta wiadomosc jest stara jak swiat, ale jeszcze w tym roku grywal z nami regularnie w pilke w Manchesterze, ostatni raz widzialem go moze pol roku temu.

Gość • Poniedziałek [24.08.2009, 21:03:42] • [IP: 80.245.187.***]

Tomek to moj sasiad, zawsze byl wporzadku!! Tomek WRACAJ!

Małgosia • Poniedziałek [10.08.2009, 19:11:07] • [IP: 93.96.122.**]

TOMEK WRACAJ!!Masz do kogo!!Są ludzie, którzy na Ciebie czekają!!Tęsknimy!!Daj chociaż znać co u Ciebie!!Mieszkam w Londynie!!PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ!! A Tym którzy piszą takie brednie życzę trochę więcej rozumu!!.. ps. i korzystania ze słownika, jeśli podstawy ortografii nie zostały opanowane w podstawówce!!

Gość • Poniedziałek [10.08.2009, 17:03:15] • [IP: 80.245.183.**]

zlodziel pelno pozyczek niech nie nie wracac lepiej po nkazdy na policje pujdzie

Gość • Poniedziałek [10.08.2009, 12:41:17] • [IP: 92.42.118.***]

Poznal dziewczyna zalozyl rodzine i po co ma sie odzywac ;) Innch wersji chyba niechcecie przyjac do widomosci. .

Gość • Niedziela [09.08.2009, 16:58:26] • [IP: 93.94.186.***]

Cwaniaczyl niecwaniaczyl ale zawsze byl bardzo wpozadku i niesamowicie dobrym kolega tak dobrego i oddanego kolegi jak on jeszcze niemialem dlatego chcial bym zeby wrucil a to ze swojego czasu narozrabial to juz to chyba odpokutowal a wy popierdolency* pomyslcie 2razy zanim napiszecie cos

esembe cie zniszczy • Niedziela [09.08.2009, 06:08:33] • [IP: 69.165.162.**]

to bylo specjalnie placku ; /

Gość • Niedziela [09.08.2009, 01:30:07] • [IP: 92.42.116.***]

Jasne jak słońce jakie miasto takie kometarze, współczuje tylko matce tego chłopca, niech sie pani trzyma i pirdoł nie czyta?

Gość • Niedziela [09.08.2009, 01:26:43] • [IP: 92.42.116.***]

jak ty miałeś(p seta) to ja miałem stado mustangów, najpierw sie naucz pisać siermiego, bo cos mi nie wiara, żeś ty miał nawet kalkulator!!;-)

ewa • Sobota [08.08.2009, 23:05:30] • [IP: 174.142.104.**]

Dajcie chłopakowi spokojnie wrócić.Dajcie mu szansę.Takie pogróżki do niczego dobrego nie doprowadzą.Rozumiem, że są wśród was tacy którym coś zawinił, ale czy wy też jesteście zawsze ok.Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień...mądre słowa...Całe życie jeszcze przed chłopakiem, a każdy powinien mieć szansę na poprawę.Znam go od dziecka.Wszyscy którzy mu grożą niech pomyślą, że ich dziecko też może kiedyś popaść w podobne tarapaty coTomek.I co wówczas?Czy też będziecie uważali, że trzeba je spisać na straty.Spróbujcie może choć sobie wyobrazić co czuje jego matka.Jeśli nie umiecie pomóc go odnalezć to lepiej nie zabierajcie głosu.Logiczne jest chyba to że jeśli nie wróci to nie rozliczy się z nikim.

esembe zlo co noc • Sobota [08.08.2009, 22:02:34] • [IP: 69.165.162.**]

zabral mi mojego p seta ; / wracaj zuodzieju jusz cie raportowalem ! gejem moj wujek i masz pszesrane

Gość • Sobota [08.08.2009, 18:35:01] • [IP: 83.21.146.***]

wasza dyskusja jest dosyć płytka.Jeżeli jadę studiować na Yale, to dlatego, iż amerykańskie uniwersytety są najlepsze na świecie, jadę w poszukiwaniu lepszego życia.Obowiązkami wobec ojczyzny i jakimiś farmazonami o patriotyzmie nie nakarmicie rodzin, a przy 500 zł renty lub emerytury ciężko zachować radość życia.Żałosna polska pisanina o jakichś wartościach, tradycji itd. której autorami są ludzie ciemni, niewykształceni, niewiele wiedzący i zacietrzewieni.Weźcie szabelki i walczcie...

Gość • Sobota [08.08.2009, 18:17:00] • [IP: 92.42.119.***]

aha to tylko ludzie 60+ wykazują jakieś przywiązanie do swojego kraju? patriotyzm ? no może przesadziłem, ale chociażby jakikolwiek obowiązek wobec ojczyzny ? nic? zero? pewnie połowa ludzi dalej chciała by być pod zaborami nikogo nie obchodzilo by nawet gdyby Polskę wsiąknął jakis okupant, liczy sie tylko kasa...

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:58:40] • [IP: 80.54.123.**]

ale wy jesteście niepoważni zainął młody chłopak a wy * jakieś głupoty ;/ żałosne!!

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:08:11] • [IP: 93.198.213.**]

Pani\e Gosc- wnioskuje, ze ma Pan\i grubo po 60. Owe myslenie wszystko na to wskazuje!!

Gość • Sobota [08.08.2009, 15:32:11] • [IP: 92.42.119.***]

Do Gość • Piątek [07.08.2009, 22:38] • [IP: 93.94.188.**], robiąc wykształcenie w Polsce, a wyjeżdżając do roboty za granice.. to jest sprzedawanie naszego kraju świadomie, bo jeśli ktoś ma jakakolwiek świadomość Polaka, " Myśli po Polsku", poczuwa się do pracy dla narodu. "Zawsze uważałam, że takie podejście jak twoje wygania ludzi z Polski. Zawiść, wścibstwo i hipokryzja." "do 17.38 a SRAC NA NASZ KRAJ i na ciebie baranie" "wstyd mi za polske! i za tych tumanów na forum ktorzy NIE POJECHALI ZA GRANICE bo gówno potrafia" - to prosze jedz, nie zapomnij tylko wyrobić sobie jak najszybciej obywatelstwa i nie proboj nawet udowadniać, że na czymkolwiek ci tutaj zalezy... "Krajanie, bracia z krwi polskiej...to już dawno straciło swoją wartość" - zadaj sobie pytanie.. czy ty aby sam nie udzielasz sie do zanikania tych wartości? tak jak goście poniżej...

Gość • Sobota [08.08.2009, 14:23:34] • [IP: 83.21.146.***]

naucz się gramatyki najpierw a potem pouczaj innych

Gość • Sobota [08.08.2009, 14:22:29] • [IP: 80.245.181.***]

cwaniaczyl czy niecwaniaczyl.Ale jest człowiekiem a jak byś ty gościu zaginął to wolał byś zeby ci wspułczuli czy sie z tego powodu wysmiewali.A tamten niżej widać żę codziennie teletubisiów ogląda

Gość • Sobota [08.08.2009, 13:59:10] • [IP: 83.21.146.***]

a tak cwaniaczył w liceum

Gość • Sobota [08.08.2009, 10:03:30] • [IP: 80.245.180.***]

szkoda ze wczesniej nieszukala syna matka, tyle czasu sie nieodzywal i co zero reakcjiaz tu nagle mamusia sie obudzila ? spoko mamuska bedzie dobrze dostal role w teletubisiach i podklada glos do odkurzacza, powodzenia on i tak zyje !! trzeba wkoncu wydoroslec

Gość • Sobota [08.08.2009, 08:42:20] • [IP: 220.199.100.***]

zarabiam 4600 Eur/m-c to po co mam wracac?

ja dobrze wiem kim jestem • Sobota [08.08.2009, 08:36:13] • [IP: 92.42.112.**]

Oby wszystko wrocilo do normy, najszczersze wyrazy wspolczucia dla Rodziny i rowniez powodzenia. Miejmy nadzieje ze Tomkowi nic sie nie stalo...

Oglądasz 1-25 z 91
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■