POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.08.2009, 21:21:51] • Świnoujście

Świnoujścianka w finale Miss Polski

Świnoujścianka w finale Miss Polski

Redakcja portalu iswinoujscie.pl otrzymała gorącą informację z biura organizacyjnego Miss Polski.(fot. Sławomir Ryfczyński )

Nasza krajanka – Kasia Szymanowicz była już laureatką konkursu piękności „Miss Miedwia”. Już wkrótce ma szansę założyć koronę Miss Polski. Jak się dowiedzieliśmy Kasia zyskała uznanie w oczach ogólnopolskiego jury i wystąpi w finale, który transmitować będzie TV „Polsat”. Finał odbędzie się w płockim amfiteatrze 4 września o godz. 21.00 Trzymamy kciuki!!!

Miedwie to była przepustka do pełnego blasków świata najpiękniejszych Polek. Tuż po ogłoszeniu werdyktu jury Kasia była bardzo szczęśliwa ale trema wciąż jej nie opuszczała. Zdawkowo podziękowała jurorom i publiczności. Skromność i naturalność nie opuściły jej do dziś i mamy nadzieję będą jej przepustką do kolejnego sukcesu. Życzymy Kasi zdobycia kolejnego tytułu.

Świnoujścianka w finale Miss Polski

fot. Sławomir Ryfczyński


komentarzy: 96, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-96 z 96

Gość • Poniedziałek [10.08.2009, 09:33:17] • [IP: 80.245.188.***]

sama młodość, a młodość zawsze jest piękna, życzę sukcesów ;-

Gość • Poniedziałek [10.08.2009, 09:23:31] • [IP: 192.168.100.**]

ładna naturalna bez tony makijażu

Gość • Poniedziałek [10.08.2009, 00:06:24] • [IP: 217.97.193.***]

Nic specjalnego...

Gość • Niedziela [09.08.2009, 22:21:25] • [IP: 80.245.178.***]

Kasienko trzymamy kciuki panie z osiedlowego sklepiku :)

Gość • Niedziela [09.08.2009, 20:26:27] • [IP: 93.94.186.***]

śliczniutka...

Gość • Niedziela [09.08.2009, 19:26:56] • [IP: 80.245.190.***]

Cudenko :D ; *

Gość • Niedziela [09.08.2009, 18:04:34] • [IP: 92.42.118.***]

Kasieńko trzymam kciuki i życzę powodzenia!! :):*********

Blant • Niedziela [09.08.2009, 00:58:51] • [IP: 92.42.118.**]

Kasia bardzo ładna dziewczyna.

Gość • Niedziela [09.08.2009, 00:42:18] • [IP: 94.254.250.***]

HAHAHA tyle, że Ona jest z M-jów! Do zobaczenia na weselu u Inki :))))))

Gość • Sobota [08.08.2009, 23:15:01] • [IP: 80.245.187.***]

Piękne usta...piękne oczy...piękny biust...dołu nie widać. Takie dziewczyny to anioły w ludzki przebraniu, życzę powodzenia w wyborach

Gość • Sobota [08.08.2009, 23:00:49] • [IP: 91.94.19.***]

Jak wygra to fasola będzie się chciał z nią fotografować i przypisze sobie zasługę że to dzięki niemu miasto nam pięknieje i mamy Piękne dziewczyny

Gość • Sobota [08.08.2009, 22:42:28] • [IP: 77.253.110.***]

kasiu powodzenia i uwazaj na siebie...

Gonzo • Sobota [08.08.2009, 21:01:14] • [IP: 80.245.181.***]

Ooo ;o To kokosa byla szmula ;)

tokrut • Sobota [08.08.2009, 19:40:58] • [IP: 213.158.199.**]

GRATULACJE!! Ten kto tak krytycznie pisze niech sam popatrzy w lustro i sprobuje sie nie przestraszyc.

Gość • Sobota [08.08.2009, 19:33:43] • [IP: 217.97.199.*]

bo u nas na wyspie dziewczyny są najpiękniejsze!!tylko co będzie jak zbudują nam krematorium na Warszowie..nie ma co piekna dziewczyna

Gość • Sobota [08.08.2009, 19:13:35] • [IP: 95.49.172.**]

Miło że ktoś w końcu ze ścia może zajść daleko tak. ..leć dziewczyno. ...niech moc będzie z tobą;)

Gość • Sobota [08.08.2009, 18:47:35] • [IP: 80.245.186.***]

EPIC BOBS !

Gość • Sobota [08.08.2009, 18:08:21] • [IP: 217.97.193.***]

bardzo ladna bede trzymac kciuki za nia. ...tylko pozazdroscic urody. ..

Gość • Sobota [08.08.2009, 16:19:05] • [IP: 80.245.183.**]

a gdzie * ??;(((

Gość • Sobota [08.08.2009, 15:57:38] • [IP: 92.42.114.***]

nie wiem skad w ludziach tyle zlosliwosci...Powodzenia

Gość • Sobota [08.08.2009, 15:18:02] • [IP: 217.97.199.*]

mmmmmmm fajna fajna jest ta niunia czesto ja widuje na zachodnim pochodzi dziewczyna z west side tam zawsze naladniejsze mordki mieszkaja pozdro west

Gość • Sobota [08.08.2009, 15:07:14] • [IP: 80.54.123.**]

ciekawe jak wygląda na żywo, bo na zdjęciu żadna rewelacja, przeciętna wśród przeciętnych.

Gość • Sobota [08.08.2009, 14:28:20] • [IP: 217.97.199.*]

powodzenia:)

Gość • Sobota [08.08.2009, 13:48:05] • [IP: 80.245.180.***]

cycki jej urosly..

Gość • Sobota [08.08.2009, 13:46:10] • [IP: 217.97.199.*]

Powodzenia Kasiu!! :)

Gość • Sobota [08.08.2009, 13:42:38] • [IP: 80.245.190.**]

każdy wie dzięki czemu dostaje się do miss :) umcy umcy

Gość • Sobota [08.08.2009, 13:24:02] • [IP: 93.94.191.***]

chciałem skomętować tą osobę na fotografii ale to nie nam ją osądzać od tego będą prawdziwi jurorzy.ja jako świnoujścianin będę trzymał za nią kciuki.a do tych co piszą że jest przeciętna chiałem napisać że właśnie taka powinna być MISS POLSKI.ale te komentarze nie należały do hetero

Gość • Sobota [08.08.2009, 12:34:41] • [IP: 80.245.190.***]

bez złosci przecietniaczka...

Gość • Sobota [08.08.2009, 12:32:42] • [IP: 93.94.185.***]

wcale nie taka piekna..

Gość • Sobota [08.08.2009, 12:29:39] • [IP: 80.245.190.***]

WY CHYBA NIE WIDZIELISCIE ŁADNYCH DZIEWCZYN?? ZWYCZAJNA DZIEWCZYNA NIC MNIE W NIEJ NIE UJEŁO NA 1000% NIE MA SZANS! I DOBRZE, BO MY NAPRAWDE MAMY FAJNE DZIEWCZYNY TYLKO ONE SIE UKRYWAJA A TE NIE DOWARTOSCIOWANE CHCA SIE WYBIĆ A POZNIEJ I TAK KLAPA!!

Gość • Sobota [08.08.2009, 12:26:24] • [IP: 83.31.191.***]

jak anioła głos...przeurocza

Gość • Sobota [08.08.2009, 12:05:54] • [IP: 93.94.186.***]

Jest super.mamy Miss Polski

Ervin • Sobota [08.08.2009, 12:00:41] • [IP: 217.97.199.***]

Ładna podobna do Zmudy. ..Ladne oczy ma laska

Gość • Sobota [08.08.2009, 11:54:09] • [IP: 88.156.233.**]

Panowie! Naprawdę ladna. Wypada życzyć krajance wszystkiego dobrego.

Gość • Sobota [08.08.2009, 11:53:34] • [IP: 88.152.102.***]

CO TU POWIEDZIEC DZIEWCZYNO ZYCZE CI POWODZENIA I WIERZE ZE DASZ RADE JA TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE BO JESTES NASZA IKONA. ...WSZYSCY POWINNI BYC DUMNI Z CIEBIE TAK JAK Z NASZEJ PAULINY ŁABY...POWODZENIA KOBIETKO...BARTI

Gość • Sobota [08.08.2009, 11:47:56] • [IP: 217.97.193.***]

to są właśnie ludzie, w biedzie i nieszczęściu to wszyscy się klepiecie po ranieniach, trudniej jest powiedzieć komuś komu się powodzi, super gratulacje, cieszę się z Tobą

Gość • Sobota [08.08.2009, 11:42:50] • [IP: 213.158.196.**]

zycze powodzenia srac na te komentarze

Gość • Sobota [08.08.2009, 11:20:34] • [IP: 92.42.114.***]

ładna dziewczyna... powodzenia!!

Gość • Sobota [08.08.2009, 11:10:20] • [IP: 217.97.193.***]

średnia krajowa...

Gość • Sobota [08.08.2009, 11:00:52] • [IP: 92.42.113.***]

bardzo ladna powodzenia

GoÖmijajacy • Sobota [08.08.2009, 10:57:07] • [IP: 88.156.233.***]

jestem zgodny!zadna rewelacja!

Gość • Sobota [08.08.2009, 10:53:02] • [IP: 93.94.188.***]

fajna :)

Gość • Sobota [08.08.2009, 10:30:46] • [IP: 217.97.199.*]

Nie widze zadnej rewelacji...zwyczajna...

Gość • Sobota [08.08.2009, 10:30:17] • [IP: 217.97.199.*]

Normalna dziewczyna :)

Gość • Sobota [08.08.2009, 09:42:18] • [IP: 83.21.26.***]

gdyby sie nie usmiechnela to by byla niezla

akasha • Sobota [08.08.2009, 09:24:52] • [IP: 195.117.222.*]

GRATULUJE!!

Gość • Sobota [08.08.2009, 08:57:21] • [IP: 93.94.184.***]

Nic specjalnego, dziwi mnie fakt jakim cudem udalo sie jej wygrac. No ale coz Powodzonka w szczeblu ogolnopolskim

shuya • Sobota [08.08.2009, 08:48:59] • [IP: 80.245.182.***]

spoko dupeczka, a nie jakaś spalona solarką fryta...powodzenia

Gość • Sobota [08.08.2009, 08:36:30] • [IP: 93.94.184.***]

ślicznotka. Wygrana w kieszeni.

Gość • Sobota [08.08.2009, 08:31:41] • [IP: 83.11.135.**]

Jesteś Kasiu bardzo ładna ! A zawistne tłuste babsztyle mogą co najwyżeju Twoją fotkę cmoknąć :)

Gość • Sobota [08.08.2009, 08:16:39] • [IP: 188.33.17.*]

Pewnie ze sa ladniejsze, ale i tak zycze powodzenia Kasiu =)

Gość • Sobota [08.08.2009, 07:45:28] • [IP: 80.245.190.***]

Sorki ale znam ładniejsze dziewczyny w naszym Świnoujściu. Ale życzę powodzenia!!

Gość • Sobota [08.08.2009, 07:07:09] • [IP: 211.96.141.**]

ile ma lat i czemu nie ma zdjecia calej sylwetki ryfczyn postaraj sie

Gość • Sobota [08.08.2009, 03:12:49] • [IP: 80.245.179.***]

Ładna i naturalna. Przeciwieństwo nadąsanych spalonych i marchewkowych lal.

Marcin Komentator • Sobota [08.08.2009, 02:11:41] • [IP: 217.97.199.**]

Fajna co z nia??

Gość • Sobota [08.08.2009, 01:56:30] • [IP: 95.49.174.***]

jak dla mnie zadna rewelacja

Gość • Sobota [08.08.2009, 00:34:26] • [IP: 87.207.72.**]

dziewczyna przeciętna ale życzę powodzenia :)

Gość • Sobota [08.08.2009, 00:32:05] • [IP: 91.94.25.**]

Przepiękna dziewczyna, trzymam kciuka.

Gość • Sobota [08.08.2009, 00:07:26] • [IP: 217.97.193.***]

Wow, nie dość, że naprawdę piękna, to jeszcze ma w oku" to coś". Gratulacje.

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:54:49] • [IP: 174.142.104.**]

ech ci zawistnicy. KASIU GRATULUJE

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:51:36] • [IP: 93.94.190.***]

ładniejsze nogą z łóżka spychałem żadna rewelka

GoÖmijajacy • Piątek [07.08.2009, 23:47:04] • [IP: 88.156.233.***]

ha!wiem ze cie jutro tam spotkam!nawdt wyslucham10razy tej samej piosenki!i dowiesz sie!

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:40:16] • [IP: 92.42.118.***]

Zupełnie przeciętna...:-/

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:31:07] • [IP: 80.245.190.***]

Śliczna :)

szukający • Piątek [07.08.2009, 23:27:17] • [IP: 195.117.222.***]

Czy ta Pani jest wolna ?;)

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:19:29] • [IP: 88.156.234.***]

ale wypłosz...

Radykał • Piątek [07.08.2009, 23:16:14] • [IP: 80.245.183.***]

Piękna niczym prawdziwa Świnoujścianka:) Cud miód:) Można powiedzieć, że to symbol piękna kobiety ze Świnoujścia. Piękne zęby, oczy i nos cudowny. Piękny i przejmujący szlachetny usmiech osoby zacnej i przecudnej.

episode • Piątek [07.08.2009, 23:12:46] • [IP: 92.42.118.**]

CZY MUSZE KLASKAC WSZYSTKIM I WSZYSTKIEMU CO MILE RÓŻOWE I PLASTIKOWE ??

Gość • Piątek [07.08.2009, 23:03:31] • [IP: 80.245.180.**]

GRATULACJE !!1 TRZYMAMY KCIUKI :D

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:59:25] • [IP: 195.117.222.*]

super, trzymam kciuki

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:58:24] • [IP: 80.55.147.***]

BIERE WSZYSTKIE, tylko jakieś wino musze wypić

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:58:19] • [IP: 80.245.189.*]

no to trzymam kciuki za ta dziewczyne mimo ze nie znam zycze powodzenia i jak najlepszego miejsca :) mysle ze bedzie to 1 miejsce:)

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:56:49] • [IP: 90.141.120.**]

Piękna dziewczyna. Trzymam kciuki!!

BB • Piątek [07.08.2009, 22:51:59] • [IP: 80.245.186.***]

Powodzenia ślicznotko!Młodość przeminie a ty będziesz miała wspaniałe wspomnienia.Dzięki tej urodzie wiele możesz zyskać.Miss balu 2000.

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:44:42] • [IP: 88.156.235.***]

fajniutka...powodzenia !!

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:23:57] • [IP: 217.97.199.*]

Miła, ciepła dziewczyna ale czy na pewno Miss?

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:22:09] • [IP: 93.94.188.**]

Wy komentatorzy...spojrzcie na siebie w lustereczko...

Ktoś • Piątek [07.08.2009, 22:17:44] • [IP: 88.156.233.***]

Tak kolego z Piątek [07.08.2009, 22:04] mieszaj wybory mis i politykę, bo przecież to dwie nierozłączne sprawy...

florencja • Piątek [07.08.2009, 22:14:07] • [IP: 89.101.178.*]

nie lubię konkursów piękności, zawsze mi się wydaje, że te piekne znaja swoją wartość. Ta jest naprawdę ładna, naturalna dziewczyna.. niepotrzebny Ci ten tytuł i świecenie cyckami przed jury. Tytuł nic nie zmieni :) //żadna miss jeszcze nie uratowała biednych dzieci z afryki i nie nastąpiŁ pokój na świecie;] tak czy siak, powodzenia.

401 • Piątek [07.08.2009, 22:14:00] • [IP: 91.94.44.**]

Popieram: Gość • Piątek [07.08.2009, 21:58] • [IP: 95.49.175.**]

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:04:23] • [IP: 92.42.112.**]

Co za głupi naród, zawsze jak coś się komuś udaje to trzeba zgnoić. Z resztą co się dziwić jak połowa chce głosować na Tuska...

mijajacy • Piątek [07.08.2009, 22:02:54] • [IP: 88.156.233.***]

a ja wole Ciebie!slicznoto z boskim usmiechem!i frytki do tego:)

Gość • Piątek [07.08.2009, 22:01:09] • [IP: 92.42.117.***]

A co z Kamilą Cieślik ?? nie startowała już ??

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:59:29] • [IP: 88.152.102.***]

ŁADNA. ...MAŁO POWIEDZIANE. ..COS WIEM O TYM...FAJNIE ŻE NASZE KOBIETY SA ZAUWAZALNE NA SCENACH KRAJOWYCH. ..POWINNISMY BYC DUMNI I KIBICOWAC KASI WIEM JAK TO JEST BYĆ TA NAJ...MAM NADZIEJE ZE NIE DŁUGO W SWINOUJSCIU ZNOWU ODBEDA SIE MISS WYSP. ...PANIE BARTKU DO DZIEŁA. ..ANFITEATR CZEKA CAŁKIEM CAŁKIEM. ..OBIECAŁ PAN ZE KONKURS BEDZIE JAK POWSTANIE NOWY OBIEKT...BUZIAKI KASIU DLA CIEBIE I CAŁEJ RODZINKI...RODZICE BADZCIE Z NIEJ DUMNI...NIE KAZDA MOZE BYC NA JEJ MIEJSCU...BYŁA MISS WYSP 2004 POZDRAWIAM

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:58:57] • [IP: 95.49.175.**]

no sorry, ale samymi cyckami nie wygra [']

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:58:52] • [IP: 93.94.188.**]

To smutne, że fajna sprawa i radość mieszkanki naszego miasta musi być tak poniżana jak na pudelku:(...może lepiej nie dawać info o osiągnięciach naszych mieszkańców...bo Nasi wyspiarze zgnoją tych ludzi...i sprawią tylko przykrość...

episode • Piątek [07.08.2009, 21:58:42] • [IP: 92.42.118.**]

sryyy kolezanko, kibicuje ale tylko przez lokalny patriotyzm !

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:52:49] • [IP: 92.42.118.**]

Kasia Dobra NIunia :) Kasiu zachodnie zawsze za Toba;)

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:49:49] • [IP: 83.9.3.**]

tapeta czyni cudaaa ! każda może zostać miss!

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:49:24] • [IP: 217.97.193.**]

a mnie sie tam podoba...

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:38:37] • [IP: 217.97.199.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Adam • Piątek [07.08.2009, 21:33:51] • [IP: 212.14.14.***]

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:32] • [IP: 92.42.118.***] masz rację przecież każdy ma inny gust, ja np.wolę kobietki z dużymi biodrami i piersiami i takie powinny być miss inni wolą żebra chude.

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:32:10] • [IP: 212.14.14.***]

sztuczny uśmiech i tyle...

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:32:05] • [IP: 92.42.118.***]

nie wiem jak mozna wybierac miss - każdy ma inny gust, jeden lubi wieksze drugi mniejsze, a siedza sobie jakies jury i wybieraja, bez sensu. Pusta gra...

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:28:59] • [IP: 80.245.184.***]

ale czy bardzo?

Gość • Piątek [07.08.2009, 21:23:38] • [IP: 80.245.180.***]

ŁADNA !!

Oglądasz 1-96 z 96
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■