POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Poniedziałek [03.08.2009, 08:31:07] • Świnoujście

Agatowska: wszystko jest ok.

Agatowska: wszystko jest ok.

fot. Sławomir Ryfczyński

Siostra wiceprzewodniczącej Rady Miasta w Świnoujściu i radnej SLD Joanny Agatowskiej dostała pracę w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Wyspiarz". W tym samym, w którym radna jest menedżerem ds. administracyjno - gospodarczych. O sprawie dyskutowano na ostatniej sesji świnoujskiej Rady Miasta, zarówno podczas obrad jak i w kuluarach.

O sprawę pytał podczas obrad radny opozycyjny Stanisław Możejko. Radna Agatowska w zatrudnieniu siostry nie widzi niczego złego, jak mówi nie robiła z tego tajemnicy.

Siostra radnej Agatowskiej jest portierką na marinie żeglarskiej, która podlega OSiRowi. Zatrudniono ją na umowę zlecenie do końca sierpnia, zarabia miesięcznie ok. 1700 zł brutto.


komentarzy: 119, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-119 z 119

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:41:50] • [IP: 83.11.134.***]

Brakuje słów na to wszystko. Skąd ta Pani pohodzi?

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:41:36] • [IP: 92.42.116.**]

niech sobie pracuje !! CO WAS TO WSZYSTKICH OBCHODZI?? kazdego zyciem sie interesujecie ?? telewizji macie za malo i seriali swoich glupawych ?? P.S pani jak na ten wiek jeszcze bardzo ladnie wyglada :)

Wyspiarz napływowy • Poniedziałek [03.08.2009, 09:33:47] • [IP: 217.97.193.***]

Ilu jest tych" tu urodzonych"?? Mało, bardzo mało. Ich rodzice wszak też są" obcymi, napływowymi ludźmi". Prawda jest taka, że" tu urodzeni" to mniejszość. Świnoujście to miasto, jak kiedyś te na Dzikim Zachodzie przyciągające ludzi z zewnątrz i tych jest większość. Taka już specyfika tego miejsca." Tu urodzeni" w większości wyjeżdżają bo nie widzą tu przyszłości, a w ich miejsce przybywa masa nowych, młodych którzy widzą tu swoją szansę, bo o pracę nie trudno, płace wyższe niż przeciętna krajowa a i miejsce to mieszkania bardzo atrakcyjne i jedyne w swoim rodzaju. Sam ściągnąłem tu za pracą, dla lepszej płacy i atrakcyjnego miejsca do mieszkania i takich ja ja jest tu całkiem sporo.

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:26:23] • [IP: 83.11.137.***]

Fuj!

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:26:22] • [IP: 192.168.118.***]

Co się porobiło w moim rodzinnym mieście. Nazjeżdżało się do nas różnych typów damskich i męskich i zrobili sobie z naszej małej ojczyzny prywatny folwark. Przecież większość radnych, to dla naszej świnoujskiej społeczności obcy ludzie, których wybrali inni obcy napływowi ludzie. A my urodzeni tu, nie potrafimy wybrać swoich w trakcie demokratycznych wyborów. I tylko przyjezdne trepy wojskowe lub inni karierowicze panoszą się w naszym ukochanym Świnoujściu

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:22:16] • [IP: 80.54.123.***]

KOMUNO. .PRECZ!!

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:18:53] • [IP: 80.54.123.**]

09:11] • [IP: 80.54.123.**]: powinieneś mieć nick" prawdziwy polak" :/

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:18:19] • [IP: 192.168.100.***]

Ale to już było

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:18:04] • [IP: 92.42.112.***]

Tak czy owak, rodziny się nie zatrudnia !

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:11:04] • [IP: 80.54.123.**]

Mąż pani Agatowskiej pracuje w zwiku od 20 lat. Kurde !! Dlaczego oni mają pracę?? Dlaczego nie są na bezrobociu??

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 09:00:23] • [IP: 83.21.132.***]

CZY TA CO PRACUJE W STRAŻY POŻARNEJ TO JAKAŚ RODZINA AGATOWSKIEJ??BYŁA BARDZO NIE MIŁA JAK PROSIŁEM O POMOC I ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE NAPISAĆ SKARGI DO KOMENDY GŁÓWNEJ STRAŻY POŻARNEJ W KOŃCU JEST URZĘDNIKIEM I JAKIEŚ ZASADY OBOWIĄZUJĄ CZY SIĘ TO PODOBA CZY NIE...

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:58:00] • [IP: 83.21.31.***]

To, że Agatowska nie widzi w tym nic w tym złego to mało ważne. Ważne, że mieszkańcy widzą, że coś nie dobrego dzieje się w Świnoujściu.

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:56:11] • [IP: 92.42.112.***]

proszę o wskazanie UCZCIWEGO komucha w tym mieście

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:50:34] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:42] • [IP: 192.168.100.***] no a jakie to ma znaczenie, czy ktoś jest skazany czy nie?? czy ma wyrok czy nie?? w naszym kraju z wyrokiem mozna w sejmie siedziec! wiec co to za argument?? no i poza tym ludzie dzielą się na tych co siedzieli, siedzą i bedą siedziec!

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:47:18] • [IP: 95.49.168.***]

A czy to jest argument na nepotyzm ?

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:42:45] • [IP: 192.168.100.***]

Ale pani Agatowska zadała też pytanie panu Możejce czy dziennikarka jego gazety jest skazana prawomocnym wyrokiem sądu- o tym inni rzetelni dziennikarze zapomnieli

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:38:00] • [IP: 80.245.190.*]

A gdzie pracuje mąż pani Agatowskiej ??

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:36:28] • [IP: 95.49.168.***]

A czy nie mogła być to praca dla bezrobotnej matki wychowujacej samotnie kilkoro dzieci w wieku szkolnym ?

Gość • Poniedziałek [03.08.2009, 08:34:39] • [IP: 217.97.193.***]

To, że Pani Agatowska nie widzi w tym niczego złego o niczym nie świadczy. Czy możemy poznać stanowisko Rady Miasta? Bo jak na razie to ta wiadomość jest podana tylko ot tak sobie a muzom, a niczego nie wyjaśnia ani nie dowodzi. Troszkę rzetelnej pracy dziennikarskiej by się przydało. Nie ilość a jakość się liczy!

Oglądasz 101-119 z 119
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■