POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [02.08.2009, 22:20:14] • Świnoujście

Uwaga! Może ktoś widział Snoopy’iego?

Uwaga! Może ktoś widział Snoopy’iego?

fot. Archiwum rodzinne

Pisaliśmy już na portalu o zaginionym piesku. York 26 lipca wyskoczył z auta właścicieli i pognał w stronę parku przy ul. Mieszka I. Od tamtej pory nie mogą go znaleźć. Mają nadzieję, że być może ktoś przywłaszczył sobie ich ukochanego pieska. Proszą o kontakt. Zapewniają wysoką nagrodę!

Jak mówią właściciele, to ładna i droga rasa. Być może ktoś znalazł psa i chciał go odsprzedać.
- Oddamy te pieniądze ewentualnym nowym właścicielom i to jeszcze z nawiązką – mówią.

Zależy im tylko na tym, aby czworonoga odnaleźć. Był bardzo związany z rodziną. Zwłaszcza z najmłodszymi. Dzieci okrutnie rozpaczają po ukochanym Snoopy’im. Rodzina jest ze Szczecina. Mieli kilka informacji na temat psa. Za każdym razem przyjeżdżali do Świnoujścia, szukać go w miejscach, które im podawano. Jak na razie bezskutecznie.

Za naszym pośrednictwem chcą zaapelować do mieszkańców i turystów, aby każdą możliwą informację im przekazali.

Uwaga! Może ktoś widział Snoopy’iego?

fot. Archiwum rodzinne

Ważne dane:
Snoopy jest koloru czarnego (york w tym kolorze jest dosyć rzadko spotykany!) z szaro-beżową główką, górę grzbietu ma ostrzyżoną na krótko.
Piesek miał na sobie czarne szeleczki wysadzane cyrkoniami z przyczepioną czerwoną zawieszką w kształcie serduszka. Na nim są dane weterynarza ze Szczecina wraz z numerem telefonu do niego.
W razie posiadania jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0601859651 (Sylwia). Można dzwonić o każdej porze.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 105, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 105

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:32:16] • [IP: 93.94.188.**]

Pewnie postawił kupala na plaży i go policja zabrała - a tak po za tym powiedzcie mi jak to jest że pije piwo w knajpie i nie ma wc i se ide i musze becaalen 2 zyle SZOK

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:23:16] • [IP: 88.156.235.***]

a tak swoja droga ciekawe jaka dotacje otrzymalo iswinoujscie za wielokrotne pisanie o tym czyms.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:21:23] • [IP: 93.94.191.***]

ILe mozna o tym pisac ?! Porozwieszac plakaty.Dzialajcie racjonalnie myslicie ze maly piesek by przezyl sam tyle dni na ulicy.Pewnie ktos go ma w domu i nawet o tym nie wie ze ktos go szuka Ruszscie glowa. ..

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:14:22] • [IP: 93.94.184.**]

niestety chinczyki wyprzedzili wszystkich nie zalwazyliscie ze jest coraz mnie psow na miescie.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:14:08] • [IP: 217.97.199.*]

to się robi już robi nachalne ! Moim zdaniem pożarły go biedronki z plaży/ świadome swego przestępczego czynu uciekły, i w ten sposób nie ma snoopiego i biedronek na plaży.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:13:20] • [IP: 217.97.199.*]

Porozwieszac na slupach plakaty !! A jak jakas babcia go trzyma ktora nawet nie wie co to internet? Porozwieszac po calym miescie plakaty z duzym zdjeciem pieska !!

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:06:42] • [IP: 213.158.199.**]

to jest szczur a nie pies

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:05:23] • [IP: 217.97.199.*]

Albo poprostu ktos go przetrzymuje...

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:05:18] • [IP: 80.245.188.**]

3 raz piszecie o tym ??

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:03:00] • [IP: 95.49.172.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [02.08.2009, 23:02:33] • [IP: 80.245.190.***]

omg przestancie pisac o tym psie, zaginal, pewnie go zezarlo cos i tyle. Pogodzcie sie, ze maly york nie przetrwalby tyle czasu, po prostu zginal, albo cos go zabilo

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:59:21] • [IP: 89.195.68.**]

blisko koła asfaltowego w parku widziałem podobne poszarpane futerko może to ta psina została zjedzona !

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:52:39] • [IP: 93.94.186.***]

najgorsze jak go juz cos zjadło...

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:52:16] • [IP: 217.97.199.*]

Widziałem go w okolicach chińskiej restauracji. Zapewne ktoś miał pyszny obiad ;)

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:50:22] • [IP: 88.156.235.***]

boze, ile mozna pisac o tym cholernym psie, trudno, nei znalazl sie, kiedy wlasciciele sie z tym pogadza?

zaoczny • Niedziela [02.08.2009, 22:49:59] • [IP: 217.97.193.***]

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:46] • [IP: 92.42.114.***] też jestem tego samoego zdania, starsi ludzie nawet częściej wychodzą z domu niż młodzież gnijąca przy komputerach, niech rozwieszą ogłoszenia tak jak o tej wyprzedarzy dywanów w stsg

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:48:34] • [IP: 217.97.199.*]

Mi tez kiedys zaginal pies, ale niestety sie nie odnalazl :(

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:46:31] • [IP: 92.42.114.***]

Powinni panstwo rozwiesic ogloszenia ze zdjeciem psa na slupach i drzewach, gdyż starsi ludzie nie mają internetu i wtedy jest wieksza szansa odnalezienia pieska

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:45:59] • [IP: 92.42.112.***]

a szukali w chińskiej restauracji?

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:45:59] • [IP: 80.245.185.**]

Mi tez kiedys zaginal york. Jakas menelka go zlapala i probowala ukryc w wozku, ale na szczescie pani, ktora to widziala poznala go i odebrala jej psa ;)

siemanko • Niedziela [02.08.2009, 22:45:25] • [IP: 80.245.183.*]

piesek *

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:45:03] • [IP: 217.97.199.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:40:19] • [IP: 217.97.199.*]

Co Ty chcesz od tego ślicznego pieska, szkoda ze jeszcze sie nie znalazl. Moze przetrzymuje go jakas menda i nie chce go oddac wlascicielom.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 22:37:42] • [IP: 87.205.230.***]

Kto by chciał taką szkarade:P

Gość_G • Niedziela [02.08.2009, 22:37:09] • [IP: 83.21.48.***]

Czy w tym mieście niema o czym innym pisać jak o tym psie.

Oglądasz 76-100 z 105
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■