POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [01.08.2009, 17:55:58] • Świnoujście

Trawa leży na… trawie

Trawa leży na… trawie

fot. Czytelnik

Z naszym portalem skontaktował się jeden z Internautów. Powiedział, że tuż przed urzędem leży kilka rulonów specjalnej trawy, jaką rozwija się na skwerkach. Podobną użyto na placu przy promenadzie, gdzie był namiot iglo Karuzeli Cooltury.

Nasz Czytelnik jest oburzony. Tłumaczy, że takie „rozwijane” trawniki są bardzo drogie.

Trawa leży na… trawie

fot. Czytelnik

- Chciałem je kupić do ogródka przed domem – mówi. – Nie stać mnie na to. A tu widać komuś nie zależy na pieniądzach. Zastanawiam się tylko czy to, aby nie ta sama trawa, która była potrzebna na Karuzelę Cooltury. Może kupili za dużo i teraz nie wiedzą co z tym zrobić. Teraz to już pewno za późno, bo zdaje się, że rulony wysychają.


komentarzy: 85, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 85

episode • Niedziela [02.08.2009, 00:02:04] • [IP: 92.42.118.**]

JUZ WIADOMO CO TO ZA TRAWA. Wg. najnowszych dosienień Urzad Miasta Świnoujścia chce za pomocą 20 rolek świerzutkiej, smacznej trawki przekupić bande el Biedronesko ! To podobno okup za opuszczenie opanowanych terenów. !! Biedronka Akbar !

Gość • Niedziela [02.08.2009, 00:00:43] • [IP: 80.245.187.***]

sprawa dla CBŚ

Gość • Sobota [01.08.2009, 23:45:54] • [IP: 93.94.188.**]

tak naprawde to trawa z położeniem kosztuje 14 zł za metr kwadratowy bez połozenia 11 zł...Co za czujność obywatela naszego miasta!Wow!teraz trzeba policzyć ile jest rolek...i ile kasy i tropić. ...tropić..., gdzie jest właściciel...to naprawde zajęcie na miarę Detektywa...brawo Obywatele!!Chwała Wam za to !!Sztandar czerwony powiewa...hahahahaha

Gość • Sobota [01.08.2009, 23:44:40] • [IP: 217.97.193.***]

Cóż to jest 1000 zł w budżecie miasta, firmy czy większej imprezy? To są grosze. Poza tym to, że trawa leży to nie znaczy, że się zmarnuje. Proszę nie brać insynuacji tajemniczego" Internauty" za prawdę objawioną. To co się komuś tam wydaje wcale nie musi być prawdą!!

Gość • Sobota [01.08.2009, 23:38:23] • [IP: 80.245.178.***]

wiadomosc nie z tej ziemi po prostu... nie masz juz o czym pisac redaktorze" gowny" ? :) o trawie :) wporzo jestes... :) nie myslales o tvn, polsat, albo trwam ? :) nadajesz sie :) do PRO7 ;) pzdr jo ziom 3 2 1 zero elo :]

Pikaczu • Sobota [01.08.2009, 23:36:20] • [IP: 217.97.193.***]

Internauta wykazał się postawą obywatelską. Przecież to są równiesz i wasze pieniądze, które płacicie jako podatnicy. Jest to rozrzutność i marnotrawstwo wspólnych pieniędzy, a z małych kwot biora się duże. Szkoda, że komentujący tego nie rozumieją i tak swobodnie do tematu podchodzą. Widoczna na zdjęciu trawa z rolki to prawie 70m2 i kosztowała około 1000 złotych (15 zł/m2).

Gość • Sobota [01.08.2009, 23:32:27] • [IP: 217.97.193.***]

Ale tu nie ma krytyki - tu jest tylko prosty tekst pod tytułem" nasz czytelnik insynuuje" - bez jakiejkolwiek weryfikacji i sprawdzenia. Opcja polityczna nie ma tu nic do rzeczy. Nie chodzi o to w kogo się" wali" - ważne jak to się robi i czy zarzuty są zasadne.

Gość • Sobota [01.08.2009, 23:24:26] • [IP: 83.11.137.**]

A komuchy oczekują pewnie tekstów pochwalnych, bo jak można krytykować jaśnie panującą nam władzę, że marnotrawi pieniądze podatników, ależ to obużające ! A to taki prosty porzykład, za prosty?

Gość • Sobota [01.08.2009, 23:13:29] • [IP: 217.97.193.***]

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:56] • [IP: 83.21.146.**] kolega 217.97.193 widzę podziela niemal idealnie moje zdanie z przed 15 postów :) moze jakis wspolny front? - wierzysz, że to coś zmieni?? Publika oczekuje tekstów prostych, jasno piętnujących wroga i wszelkie przyczyny ich problemów. Tego nie dostarczy prawdziwy dziennikarz, ale tych jest już niewielu. Większość to manipulatorzy spod znaku Leppera, Faktu, Onetu i Ojca Rydzyka. Niestety dołączyło do nich i iswinoujście. Smutne. Można było spodziewać się więcej po portalu który zakładali ludzie, których miałem za inteligentnych i rzetelnych. Zawiodłem się na Tobie, Sławku, bardzo.

Gość • Sobota [01.08.2009, 23:12:39] • [IP: 83.11.137.**]

A niech usycha, wszak to z podatników kieszeni zakupione to nie żal urzędasom.

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:57:27] • [IP: 195.117.222.**]

' Trawa leży na trawie ' nie no spoko nagłowek do artykułu XD w sumie racja... drogie trawniki. . a nikogo nie obchodzą.. no cóż ;) ) pozdrawiam.

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:56:42] • [IP: 83.21.146.**]

kolega 217.97.193 widzę podziela niemal idealnie moje zdanie z przed 15 postów :) moze jakis wspolny front?:D PS. Co do biedronek to ja znam wariant o francuskiej modyfikowanej odmianie:)!

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:55:40] • [IP: 91.94.144.***]

Taak czerwone biedronki atakują chyba tych jedynie słusznych pasożytów.

episode • Sobota [01.08.2009, 22:53:57] • [IP: 92.42.118.**]

i podobno radny Mozejko to sobowtór, prawdziwy zalany lezy w fundamentach obiektu na obrzezach miasta, tego którego imienia głosno sie nie wypowiada. :>

episode • Sobota [01.08.2009, 22:52:07] • [IP: 92.42.118.**]

a tak na marginesie, to najpierw" działka szwagra" teraz" trawa", prawie jak mafia

episode • Sobota [01.08.2009, 22:51:18] • [IP: 92.42.118.**]

porozmawiajmy wiec o biedronkach. sa tacy ktorzy twierdza ze przyleciały one do nas bo slysały ze ty od groma pasożytów którym one z rozkoszą sie żywia. Zgadzacie sie ?

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:51:10] • [IP: 217.97.193.***]

Gdzie jest rzetelność dziennikarska?? Dlaczego nikt nawet nie spróbował skontaktować się z właścicielem trawy (miasto?), żeby wyjaśnić sprawę u źródła? Cały tekst opiera się wyłącznie na domysłach jednego czytelnika!! I to jest dziennikarstwo??!!

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:32:51] • [IP: 95.49.183.**]

Straszne umierająca trawa.

Maślankiewicz • Sobota [01.08.2009, 22:20:30] • [IP: 195.117.239.**]

Ależ to jest straszne i makabryczne. Już jestem pewny, że dzisiejszej nocy oka nie zmrużę na ten temat...

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:17:01] • [IP: 80.245.190.**]

trawa wysycha i co z tego? może wyschnąć i nic się nie stanie :) trawa to chwast który wyrośnie zawsze i wszędzie

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:05:31] • [IP: 80.245.178.*]

tak o to chodzi brawo flociarze

mijajacy • Sobota [01.08.2009, 21:44:34] • [IP: 88.156.233.***]

nie moze byc!

Gość • Sobota [01.08.2009, 21:43:17] • [IP: 94.254.222.***]

a moze po prostu swinoujscie juz na tyle nudnym miastem ze nie ma juz o czy innym pisac. .."problemy lokelnej spolecznosci : dobre ! :D

Gość • Sobota [01.08.2009, 21:35:16] • [IP: 91.94.144.***]

I tak ta trawa jest tańsza od działki szwagra.

Gość • Sobota [01.08.2009, 21:32:47] • [IP: 212.160.162.**]

To pewnie jest trawa firmy, która rozkopała tam trawniki kładąc jakieś kable. Pewnie teraz przywiozła ja żeby naprawić zniszczenia. Ale sensacja ;)

Oglądasz 26-50 z 85
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■