POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [01.08.2009, 17:55:58] • Świnoujście

Trawa leży na… trawie

Trawa leży na… trawie

fot. Czytelnik

Z naszym portalem skontaktował się jeden z Internautów. Powiedział, że tuż przed urzędem leży kilka rulonów specjalnej trawy, jaką rozwija się na skwerkach. Podobną użyto na placu przy promenadzie, gdzie był namiot iglo Karuzeli Cooltury.

Nasz Czytelnik jest oburzony. Tłumaczy, że takie „rozwijane” trawniki są bardzo drogie.

Trawa leży na… trawie

fot. Czytelnik

- Chciałem je kupić do ogródka przed domem – mówi. – Nie stać mnie na to. A tu widać komuś nie zależy na pieniądzach. Zastanawiam się tylko czy to, aby nie ta sama trawa, która była potrzebna na Karuzelę Cooltury. Może kupili za dużo i teraz nie wiedzą co z tym zrobić. Teraz to już pewno za późno, bo zdaje się, że rulony wysychają.


komentarzy: 85, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 85

Gość • Niedziela [02.08.2009, 21:18:09] • [IP: 92.42.118.***]

1 hektar trawy to sporo, zapewne będzie ją widać na skwerach i w parku.

ryynio • Niedziela [02.08.2009, 20:52:34] • [IP: 83.249.18.***]

jakby jeszcze ktos zlal te trawe woda i przykryl...eeh, juz lepiej by dali dzialkowiczom

zal • Niedziela [02.08.2009, 19:59:46] • [IP: 206.248.179.***]

ja * ale nazwa tematu

Gość • Niedziela [02.08.2009, 18:55:28] • [IP: 80.245.188.***]

Poprawiam:" marnotrawstwa"!

Gość • Niedziela [02.08.2009, 18:50:06] • [IP: 80.245.188.***]

Do" czytelnika, autora niusa o trawie". Zamiast snuć domysły i sugerować różne naciągane przypuszczenia marnotrastwa, może zaczął byś od skierowania pytania do rzecznika na przykład i dopiero wtedy pisać, jeśli by było o czym.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 18:27:57] • [IP: 87.205.230.***]

Za ta trawe akurat nie płaciło miasto. Jak nie wiecie o co chodzi to czego sie dop...lacie.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 18:01:40] • [IP: 217.97.199.*]

gdyby wiedzieli o tym amatorzy cudzych wlasnosci spewnoscia juz by jej nie bylo

Michal • Niedziela [02.08.2009, 15:50:38] • [IP: 95.129.224.***]

ja tez chcialem kupic trawe.Zadzwonilem do producenta nie daleko Stargardu. Wlasciciel powiedzial mi ze za kilka dni wyjedzie 10.000m2 trawe do Swinoujscia(100x100m).m2 kosztuje okolo 10zl.To bylo okolo 5 tygodni temu. Moze ktos wie gdzie jest ta trawa ? u Prezydenta na ogrodku?

Gość • Niedziela [02.08.2009, 15:11:16] • [IP: 88.156.234.***]

Dla marnotrawcow nalezy sie kara.Ale to chyba za nowego prezydenta...

Gość • Niedziela [02.08.2009, 13:22:24] • [IP: 88.156.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [02.08.2009, 11:55:51] • [IP: 217.97.199.*]

to zarob sobie na taka trawke pajacu a nie tu sie zalisz ;/

Gość • Niedziela [02.08.2009, 10:26:29] • [IP: 217.97.193.***]

Kto powiedział, że ta trawa niszczeje i że się zmarnuje? W takich rolkach może leżeć dłuższy czas bez szkody dla niej. Może po prostu jest tam tylko tymczasowo składowana?? I kto powiedział, że należy do miasta?? Może to własność prywatna?? To są tylko niesprawdzone i niepotwierdzone insynuacje kogoś podającego się za" Internautę".

Gość • Niedziela [02.08.2009, 08:59:16] • [IP: 92.42.118.**]

A le fakt że trawa niszczeje i tego nie da się ukryć, to kupiono za pieniądze podatnika.Lubię ten portal i proszę za mnie nie pisać czy go zlikwidować czy nie jak się komuś nie podoba to po co czyta.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 08:47:43] • [IP: 92.42.112.**]

dawać ja na Flotę i po kłopocie

Gość • Niedziela [02.08.2009, 08:32:27] • [IP: 95.49.177.**]

Jaśka Fasoli gospodarowanie.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 08:23:33] • [IP: 217.97.199.*]

to co napisał ten gość to poprostu same bzdury!!gosć nie ma całkowitego pojęcia o tej trawie w rolkach ani o jej cenie!!po pierwsze taka trawa NIE JEST DROGA!! I napewno stać go na te pare rolek, tylko go boli że tą trawe, ktoś tak poprostu zostawił a jemu by akurat się przydała do zakichanego ogródeczka!!WSTYD!!fakt faktem że po rozwinięciu takiej trawy mamy gotowy trawnik ale po co to robić wielkie halo jak można sobie kupić trawę za pare złotych i poprostu poczekać parę dni aż zacznie rosnąć, innymi słowy ŻAL D... Ściska!!

Gość • Niedziela [02.08.2009, 08:15:04] • [IP: 217.97.199.*]

Juz niedlugo skonczy sie okupowanie miasta przez czerwony uklad.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 08:08:35] • [IP: 217.97.199.*]

niedługo w tym miescie wszystko bedzię winą Możejki i zielopnych ludzikow i znajomych krolika, ci co opluwają Go nie zdaja sobie sprawy, że kij ma dwa konce ito jest super reklama bo ludzie uwazają i słusznioe, że w kazdej plotce jest część prawdy, to samo dotyczy adm..im tak trzymać !!

Gość • Niedziela [02.08.2009, 07:48:44] • [IP: 79.180.225.***]

Sezon ogórkowy ha ha ha

Gość • Niedziela [02.08.2009, 07:35:22] • [IP: 80.245.187.***]

A w rynnie na dachu PZU rosnie trawa!!

Gość • Niedziela [02.08.2009, 07:34:26] • [IP: 83.31.172.**]

Pierdoło. Tak czy inaczej tego nie powinno być. Ja pracuje ciuężko od świtu ndo nocy. Płace ciężkie pieniądze do kasy miasta, a tu leży trawa. Taką trawe kładzie się prawie natychmiast na przygotowany teren. A tu upały, lato. To tak robią kolesie, bez odpowiedzialności.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 07:29:15] • [IP: 217.97.193.**]

dziennikarze z portalu może i nie są solidni ale to nie usprawiedliwia marnotrawstwa drogiej trawy. Zaraz jakiś dureń napisze w komentarzu, że trawa leży specjalnie dla tego aby skompromitować portal iswinoujscie.pl. Mowa trawa.

Gość • Niedziela [02.08.2009, 06:04:38] • [IP: 202.78.25.**]

Podzielam zdanie któregoś z poprzedników. Czy tak ciężko podnieść słuchawkę i spytać o wyjaśnienie w urzędzie miasta? Tego artykułu nie pisał dziennikarz tylko tylko jątrzyciel. Insynuacje i niedomówienia nijak się mają do oczekiwanej przez nas rzetelności. Portal powoli spada w na psy, chyba że zamiarem pana Sławka jest pisanie artykułów do wybranej grupki ludzi czytajacych Fakt. Osobiście cieszę sie że portal nie oszczędza polityków ale brak rzetelności jest ewidentny. Widać tu pewną stronniczość i sympatyzowanie z obozem pana Możejki a więc również brak obiektywizmu. Panie Sławku proszę postawić na jakość albo z czasem panski portal zacznie być marginalizowany czego Pnu nie życzę.

episode • Niedziela [02.08.2009, 00:24:34] • [IP: 92.42.118.**]

chyba sie porawilem, mądralo

Gość • Niedziela [02.08.2009, 00:16:31] • [IP: 93.94.185.***]

swieżutkiej pisze sie przez z Ż

Oglądasz 1-25 z 85
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■