POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.07.2009, 07:46:39] • Świnoujście

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkaniec budynku przy ulicy Piłsudskiego 11 miał niecodzienny wypadek. Chciał wziąć listy ze skrzynki. W tym momencie zbutwiała deska pękła, a lokator prawie wleciał do piwnicy.

Noga Pana Macieja Nerwińskiego jest cała pokiereszowana. Prawdopodobnie przez nieszczęśliwy wypadek będzie musiał przejść operację kolana. W tym momencie jest na tygodniowym zwolnieniu z pracy.
- Mieszkam tu od dawna i nie pamiętam żeby ktoś wymieniał podłogę na klatce schodowej – mówi Pan Maciej.

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Deski są stare i spróchniałe. Chodzenie po nich to spore ryzyko. W każdej chwili można wpaść do piwnicy. - Ja dałem sobie radę bo jestem młody, ale taki wypadek dla starszej osoby mógłby skończyć się tragicznie – powiedział wyraźnie wzburzony Pan Maciej. Wspólnota mieszkaniowa opiekująca się kamienicą od lat nie przeprowadziła w niej żadnego remontu. Poszkodowany mieszkaniec sam wziął kawałek deski i prowizorycznie naprawił dziurę. - To wspólnota powinna zająć się tym problemem a nie ja – zakończył Pan Maciej.

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Aby wyjaśnić sprawę zadzwoniliśmy do Wspólnoty opiekującej się kamienicą.
- Podłoga zostanie naprawiona w najbliższym czasie - usłyszeliśmy w słuchawce. Trzymamy za słowo.

źródło: Jaf, www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-145 z 145

mufur • Czwartek [30.07.2009, 09:42:38] • [IP: 195.205.239.**]

Skoro ma tak bardzo pokiereszowaną to czemu chodzi po schodach normalnie zginając nogę. A skoro nie widać na zdjęciu to czemu dano takie zdjęcie jako przykład" tragicznego" wypadku, kwalifikującego się przecież do interwencji chirurgicznej. Albo inaczej, skoro nie widać" pokiereszowania" to może tej dziury wcale niema, bo adekwatnie ją akurat widać. Pozdrawiam" poduszkowca" z trzeciej fotki :D

Gość • Czwartek [30.07.2009, 09:32:44] • [IP: 92.42.119.***]

A tak pozatem nie ma co się dziwić jak klatka ma 100 lat ;////

Gość • Czwartek [30.07.2009, 09:30:47] • [IP: 92.42.119.***]

Ja to się dziwie tym ludziom Jak można wypisywać takie głupstwa na ludzi Skoro nawet ich nie znacie weźcie sie ogarnijcie trochę i nie komentujcie tu. A Dla wiadomości ten Pan. Ma nieźle pokiereszowaną nogę Bo na zdjęciu nie widać skąd wiem ? To mój brat. Dobrze że Tu Nie szedł nikt starszy ; p Ty to masz pecha Brat xdd

Gość • Czwartek [30.07.2009, 09:05:39] • [IP: 217.97.193.***]

buhaha Maciek, sieroto, Ty to masz szczęście

Gość • Czwartek [30.07.2009, 09:04:48] • [IP: 92.42.118.***]

a zgm wcześniej nie remontował nic i nikt nie nie ma pretensji że za komuny przepili wszystkie pieniądze z czynszu

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:51:23] • [IP: 80.245.191.***]

jak dbają tak mieszkają

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:47:50] • [IP: 80.54.123.***]

Panie Sławku, może artykuł np. o tym jak i kiedy można się starać o świadczenia rodzinne i alimenty w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie. Myślę, że to się przyda niektórym mamom. Np. np. od kiedy do kiedy można składać dokumenty itp

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:42:36] • [IP: 80.54.123.***]

Po co listy ze skrzynki wyciągał ? :-)

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:36:14] • [IP: 93.94.188.***]

hehehee jaki pudelek.pl takimi bzdetami sie zajmowac, sfotografowac lepiej i zrobic porzadek z meneleami pijanymi i obskórnymi, ktorzy wciskaja na sile mapy Niemcom i wołaja ojro.Wstyd!!

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:35:20] • [IP: 80.245.186.**]

Głupie są komentarze, że nie remontuje się kamienic, lokali etc. Przecież, gdyby lokatorzy nie dewastowali i płacili czynsze byłyby pieniądze na remonty. Teraz, gdy wykupili za grosze od gminy mieszkania (które wcześniej dostali za friko), poczuli się jak wielkie paniska i pretensje do zarządcy... a dlaczego nie do siebie?

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:31:19] • [IP: 89.100.75.***]

Na szczescie dzielny pan fotograf byl na miejscu wydarzenia jako pierwszy. Liczymy na kolejna udana interwencje oraz artykul z momentu naprawy

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:28:13] • [IP: 93.94.185.***]

a wcześniej nie sikał na tą deskę?

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:27:30] • [IP: 80.245.190.**]

PODOBA MI SIE TA PANI NA ZDJECIU :-) DRUGA OD LEWEJ NA GORZE :-) MOŻE WOLNA ?

mufur • Czwartek [30.07.2009, 08:18:27] • [IP: 195.205.239.**]

A potem jak gdyby nigdy nic wyszedł z klatki (fotka) i poszedł/pobiegł na operację kolana :D

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:10:16] • [IP: 92.42.115.***]

zgm jest. ... ;]

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:09:59] • [IP: 80.54.123.***]

Jakie tam pozowane, koleś pewnie oczekiwał w tej pozycji na przyjazd Sławka :D

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:06:18] • [IP: 93.94.186.***]

to obraz socjalistycznego ZGMu :) tak wyglądają stare, przez lata nieremontowane kamienice!!

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:02:57] • [IP: 80.54.123.***]

A u mnie na klatce schodowej spaliła się żarówka, mogę prosić redaktorka o pomoc, boję się wieczorkiem chodzić po klatce.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 08:02:38] • [IP: 195.117.222.***]

A TO NIESPODZIANKA, WSPÓŁCZUJE!

mufur • Czwartek [30.07.2009, 07:58:47] • [IP: 195.205.239.**]

Nie ma jak zdjęcie pozowane ;) Zaraz, zaraz, nie widzę żeby ten Pan miał" pokiereszowaną" nogę, o niezbędnej operacji już nawet nie wspomnę. No chyba że najpierw wezwał redaktorka a później całkowicie przypadkiem deska się pod nim załamała. Może wzywał redakcję do pokazania jak wyciąga listy ze skrzynki - toż to przecież kolejne wydarzenie dnia.

Oglądasz 126-145 z 145
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■