POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.07.2009, 07:46:39] • Świnoujście

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkaniec budynku przy ulicy Piłsudskiego 11 miał niecodzienny wypadek. Chciał wziąć listy ze skrzynki. W tym momencie zbutwiała deska pękła, a lokator prawie wleciał do piwnicy.

Noga Pana Macieja Nerwińskiego jest cała pokiereszowana. Prawdopodobnie przez nieszczęśliwy wypadek będzie musiał przejść operację kolana. W tym momencie jest na tygodniowym zwolnieniu z pracy.
- Mieszkam tu od dawna i nie pamiętam żeby ktoś wymieniał podłogę na klatce schodowej – mówi Pan Maciej.

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Deski są stare i spróchniałe. Chodzenie po nich to spore ryzyko. W każdej chwili można wpaść do piwnicy. - Ja dałem sobie radę bo jestem młody, ale taki wypadek dla starszej osoby mógłby skończyć się tragicznie – powiedział wyraźnie wzburzony Pan Maciej. Wspólnota mieszkaniowa opiekująca się kamienicą od lat nie przeprowadziła w niej żadnego remontu. Poszkodowany mieszkaniec sam wziął kawałek deski i prowizorycznie naprawił dziurę. - To wspólnota powinna zająć się tym problemem a nie ja – zakończył Pan Maciej.

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Aby wyjaśnić sprawę zadzwoniliśmy do Wspólnoty opiekującej się kamienicą.
- Podłoga zostanie naprawiona w najbliższym czasie - usłyszeliśmy w słuchawce. Trzymamy za słowo.

źródło: Jaf, www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 145

Gość • Czwartek [30.07.2009, 12:10:24] • [IP: 92.42.119.***]

Czy wy się zastanawiacie ? On może to czyta co ? A Wy takie głupoty gadacie nie jego wina że deski są zbutwiałe. .. ;/ Jak by były wasze imona i nazwiska nikt by takich głupot nie wypisywał. . ; /

Gość • Czwartek [30.07.2009, 12:06:58] • [IP: 92.42.119.***]

Boże człowieku o co ci chodzi skarpety jak skarpety ; / ? Masz problem. .. ?

Gość • Czwartek [30.07.2009, 12:05:58] • [IP: 188.33.66.**]

a te skarpetki zaciągnięte po kolana, to co ? taka suwmiarka, żebyśmy wiedzieli dokąd wpadł z tą girą ?

Gość • Czwartek [30.07.2009, 12:04:10] • [IP: 92.42.119.***]

Nie no nic nie rozumiecie zdjęcie jak zdjęcie Wsadził nogę proszę bardzo. Już odwalcie sie od zdjęcia !

Gość • Czwartek [30.07.2009, 12:02:55] • [IP: 188.33.66.**]

o w mordę! już nigdy nie pójdę po list do skrzynki!

mufur • Czwartek [30.07.2009, 11:57:01] • [IP: 195.205.239.**]

Mam nadzieję że nie" kazał" mu reporter, bo to by kiepsko świadczyło o poszkodowanym - małpki to są w cyrku lub w zoo.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:55:37] • [IP: 92.42.117.***]

Piciu, kope lat :D

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:55:21] • [IP: 80.55.145.**]

Podobny jest do Barneja, daj Pompke

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:52:53] • [IP: 80.54.123.***]

jak by mu sie kazano rozebrac to też by to zrobił ? Ludziom odwala jak widzą kamere czy aparat i mają byc w gazecie- nauczka nie rób z siebie małpy bo zamiast na zainteresowania problemem masz swoją śmiesznośc

mufur • Czwartek [30.07.2009, 11:50:47] • [IP: 195.205.239.**]

A że tak jeszcze zapytam, to kto mu kazał?

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:49:39] • [IP: 79.187.173.***]

Nie widzicie, że to rekonstrukcja wydarzenia.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:41:47] • [IP: 92.42.119.***]

zrobił jak mu kazano. . On tego nie wymyślił.

mufur • Czwartek [30.07.2009, 11:38:04] • [IP: 195.205.239.**]

*119* To by w końcu wyjaśniało dlaczego nie widać żadnych obrażeń. Uznanie dla Twojego brata, że drugi raz pchał nogę w tę samą dziurę.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:37:34] • [IP: 80.245.190.***]

Jak się podłoga nie podoba to się złóżcie i zapłaćcie ;)

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:33:20] • [IP: 92.42.119.***]

Zdjęcie było zrobione na następny dzień.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:24:57] • [IP: 95.49.175.**]

Kto mu to zdjęcie, tak szybko zrobił?

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:24:49] • [IP: 202.78.25.**]

tak nie wyglądają ludzie ze świnoujścia, ci państwo tylko tu przyjechali na wakacje z warszafki

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:23:46] • [IP: 92.42.119.***]

Ale dowcipne ; / Szkoda mi Ciebie. .. żeby Ciebie stara nie złapała głąbie za galoty !

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:20:24] • [IP: 93.94.184.***]

prawie wpadł do piwnicy z całą skrzynką pełną listów i ulotek ale stara zdążył złapać go za galoty

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:20:02] • [IP: 217.97.193.***]

nie no sprawdzać mógł, tylko taka nieścisłość, bo on tam nie mieszka, a czy faktycznie operacja przez wypadek, nie wiem, wcześniej nic mu nie było, więc pewnie tak. .. nota bene, mógłby wystąpić z pozwem o odszkodowanie do wspólnoty, wspólnota ma ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczyciel by wypłacał

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:15:39] • [IP: 92.42.119.***]

No mówię że tak ; (Będzie miał zabieg jakiś niestety ; (Szkoda bardzo. .. Tylko sprawdzał czy u mamy poczty nie ma. . ; /

goszcz • Czwartek [30.07.2009, 11:11:35] • [IP: 92.42.119.**]

Dobrze, że mały nie szedł z tobą bo by se zrobił krzywde :))

mufur • Czwartek [30.07.2009, 11:06:34] • [IP: 195.205.239.**]

*119** Skoro tam nie mieszka to faktycznie miał pecha. I ta operacja to przez ten wypadek?

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:05:35] • [IP: 217.97.193.***]

dokładnie, on tam wcale nie mieszka tylko do rodziców przychodzi

Gość • Czwartek [30.07.2009, 11:04:36] • [IP: 93.94.188.**]

Patzraj no ten to ma fart wpadł akurat wtedy kiedy fotograf był na klatce hihihi Biedny

Oglądasz 76-100 z 145
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■