POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.07.2009, 07:46:39] • Świnoujście

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkaniec budynku przy ulicy Piłsudskiego 11 miał niecodzienny wypadek. Chciał wziąć listy ze skrzynki. W tym momencie zbutwiała deska pękła, a lokator prawie wleciał do piwnicy.

Noga Pana Macieja Nerwińskiego jest cała pokiereszowana. Prawdopodobnie przez nieszczęśliwy wypadek będzie musiał przejść operację kolana. W tym momencie jest na tygodniowym zwolnieniu z pracy.
- Mieszkam tu od dawna i nie pamiętam żeby ktoś wymieniał podłogę na klatce schodowej – mówi Pan Maciej.

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Deski są stare i spróchniałe. Chodzenie po nich to spore ryzyko. W każdej chwili można wpaść do piwnicy. - Ja dałem sobie radę bo jestem młody, ale taki wypadek dla starszej osoby mógłby skończyć się tragicznie – powiedział wyraźnie wzburzony Pan Maciej. Wspólnota mieszkaniowa opiekująca się kamienicą od lat nie przeprowadziła w niej żadnego remontu. Poszkodowany mieszkaniec sam wziął kawałek deski i prowizorycznie naprawił dziurę. - To wspólnota powinna zająć się tym problemem a nie ja – zakończył Pan Maciej.

Szedł po listy i wpadł pod podłogę

fot. Sławomir Ryfczyński

Aby wyjaśnić sprawę zadzwoniliśmy do Wspólnoty opiekującej się kamienicą.
- Podłoga zostanie naprawiona w najbliższym czasie - usłyszeliśmy w słuchawce. Trzymamy za słowo.

źródło: Jaf, www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 145

Gość • Sobota [01.08.2009, 18:58:13] • [IP: 83.31.202.**]

Szedł po odpowiedz listowną na donosy. ...

Gość • Sobota [01.08.2009, 11:07:44] • [IP: 93.94.184.***]

A co kurcze maja rodzice do klatki co ? Rodzice Nie odpowiadaja za stan klatki tylko wspólnota zacznijmy od tego i są tez inni domownicy bloku, , a nie tylko jego rodzice. .

Gość • Sobota [01.08.2009, 07:59:10] • [IP: 88.156.233.***]

Mamut ? Ciężko doswiadczony przez jedzenie ! A syfiasta ściana nie przeszkadza ?

Gość • Sobota [01.08.2009, 07:08:17] • [IP: 203.127.150.**]

A może tak rodzice podwinęli by rękawy i pomalowali klatkę?

Gość • Sobota [01.08.2009, 07:05:26] • [IP: 203.127.150.**]

Pan Maciej powinien zarządac odszkodowania od poczty polskiej za pokiereszowanie palców klapką od skrzynki na listy

Gość • Sobota [01.08.2009, 06:50:51] • [IP: 202.78.25.**]

Niech mu poczta polska wypłaci odszkodowanie za palce przycięte klapką od skrzynki.

Gość • Piątek [31.07.2009, 20:32:14] • [IP: 92.42.119.***]

Żebyś ty nie musiał. . ; / a mam pytanie do pana *119* czy pan kiedyś zrobił coś na swojej klatce może zaraz pan powie że sam za własne pieniadze własnymi rękami pracował co ? Śmieszne. Żeby panu rodzice nie musieli dawac odszkodowania za morde. ..

Gość • Piątek [31.07.2009, 18:47:17] • [IP: 77.253.126.***]

musi zrzucic nadwage...

Gość • Piątek [31.07.2009, 17:17:40] • [IP: 92.42.119.***]

Ten przystojniak ma żonę i dzieci ;]

Maniurka • Piątek [31.07.2009, 17:01:41] • [IP: 217.97.199.**]

eno eno, co to za elegancki przystoniak?? Ma ktos jego gg, chetnie bym wymasowala jego piekne kolana i wyprala jego czarne skarpetki:**:*:*:**

Gość • Piątek [31.07.2009, 15:47:59] • [IP: 88.156.233.***]

Na remont budynku przy ul Piłsudskiego11 jak zawsze niema funduszy ale na budynek przy Piłsudskiego13 są fundusze czyzby dlatego ze mieszka tam radny Sójka??ciekawe ile jemu żmur dał bezwrotnej pozyczki, bo przy tym remoncie poszla gruba kasa

Gość • Piątek [31.07.2009, 15:14:33] • [IP: 92.42.119.***]

ODSZKODOWANIE TO ZNACZY : OD SWOICH RODZICÓW ?! BO JEGO RODZICE TO TEŻ WSPÓLNOTA.

Gość • Piątek [31.07.2009, 15:12:47] • [IP: 92.42.119.***]

Ale jego rodzice którzy tam mieszkają to też wspólota, tylko ze zarządcą jest ZGM. Więc rodzice też powinni dbac o klatkę , a nie mieszkac i żadac. Co nie którzy myślą ze jak ktoś kupił mieszkanie to zaraz powinni wszystko robic?? za wszystkich.!!Pomyliło się komuś w główkach np: jak rodzinie *!

Gość • Piątek [31.07.2009, 13:27:06] • [IP: 80.54.123.**]

10:52] • [IP: 92.42.119.***]: jak to dopiero dzień po? To on tam tyle czekał na Sławka ?! Ja rozumiem że Sławek jest zapracowany ale w takich przypadkach mógłby szybciej podjechać... ;p No i właśnie jeszcze o klapce nic nie napisał... ehh..

Gość • Piątek [31.07.2009, 11:12:53] • [IP: 92.42.118.***]

Ten Maciej Nerwiński powinien żądać od nieodpowiedzialnej wspólnoty teraz odszkodowania!

Gość • Piątek [31.07.2009, 10:53:37] • [IP: 92.42.119.***]

Źle napisałam a klapką nie przyciął sobie palców o tak ;)

Gość • Piątek [31.07.2009, 10:52:46] • [IP: 92.42.119.***]

Ludzie czy wy rozumiecie TO ZDJECIE BYŁO ROBIONE dzien po wydarzeniu ! A palcami nie klapka nie przycioł palców bezmuzgowce !

Gość • Piątek [31.07.2009, 10:41:05] • [IP: 93.94.191.***]

nie no czekal z noga w dziurze na slawka

Gość • Piątek [31.07.2009, 09:43:04] • [IP: 202.78.25.**]

Poza tym klapka od skrzynki przycięła mu palce (co się nie zmieściło w kadrze) i czeka go druga operacja zaraz po tej na kolano.

Gość • Piątek [31.07.2009, 08:41:18] • [IP: 92.42.117.*]

To ten gość? I od razu fotoreporter był na miejscu?

Gość • Piątek [31.07.2009, 07:38:45] • [IP: 83.13.154.***]

normalnie" trzymam kredens" prosto ze Świnoujścia, iswinoujscie prawie jak Fakt

Gość • Piątek [31.07.2009, 01:39:15] • [IP: 88.156.233.***]

Lokatorzy placa sumiennie czynsz a od 30 lat nie bylo zadnego remontu jak zglaszali w ZGM-ie o remont klatki to ciagle mowili ze nie ma funduszy i tak z roku na rok

Gość • Piątek [31.07.2009, 00:08:26] • [IP: 92.42.119.***]

Chyba ty jestes smieszny. . Może wkoncu zrobia z tą klatką a nie rudera jak nic..

Gość • Piątek [31.07.2009, 00:02:41] • [IP: 195.117.222.*]

22:40 JAK NIE MA CZASU TO NIECH GLOWY NIE ZAWRACA. ŚMIESZNY GOŚC

Gość • Czwartek [30.07.2009, 23:53:10] • [IP: 80.245.178.***]

facet dzieki zgnilej podlodze stal sie gwiazda w iswinoujscie

Oglądasz 1-25 z 145
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■