POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [29.07.2009, 20:27:34] • Świnoujście

Powstanie liceum sportowe

Powstanie liceum sportowe

fot. Mateusz Królikowski

Decyzja o powstaniu Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego zapadnie na najbliższej sesji Rady Miasta.

Szkoła miałaby rozpocząć swoją działalność od 1 września 2009 roku. Ma funkcjonować w oparciu o bazę Zespołu Szkół Morskich i GP3 w prawobrzeżnej części miasta.
Pomysł otworzenia takiej szkoły zrodził się podczas inauguracyjnego meczu pomiędzy młodzieżowymi siatkarskimi drużynami Polski i Brazylii w nowej hali sportowej przy Gimnazjum Publicznym nr 3. Uczniowie nowej szkoły mają korzystać z sal lekcyjnych, hali sportowej, internatu i siłowni w już funkcjonujących w dzielnicy Warszów szkołach.

Radni na czwartkowej sesji podejmą uchwałę o powstaniu nowej szkoły.

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Wtorek [09.03.2010, 16:36:15] • [IP: 83.21.28.**]

GP3 ma najlepszą sale ! - zazdroszczę !

Gość • Niedziela [02.08.2009, 12:33:00] • [IP: 77.114.22.***]

Niestety nie trafiłaś.Poprostu dobrze zorientowany w siatkówce świnoujskiej kibic, również czynny zawodnik.A wracając do tematu SMS-u jest to prawdopodobnie też ratunek dla Maratonu, któremu z roku na rok zabierają kasę na rozwój Naszych chłopaków.

Gość • Sobota [01.08.2009, 22:27:44] • [IP: 80.245.182.**]

V Maraton jak nic xD, tylko ciekawe, który taki mądry ;]

Gość • Sobota [01.08.2009, 13:13:22] • [IP: 77.113.67.***]

W takim razie nie beczcie i nie narzekajcie w kółko, że nie macie gdzie grać biedactwa, tylko weżcie się do roboty.A tekstami na forum nic nie zdziałacie(to jest podpowiedż panienko żebyś znowu żle nie zrozumiała).Jak jesteś z koleżankami taka utalentowana i tak ciężko pracujecie na treningach to już dawno powinnyście przebić się przynajmniej przez region w rozgrywkach szkolnych, a nie Mistrzostwo Świnoujścia i po wszystkim!Zróbcie sukces i póżniej podskakuj.A SMS chłopcom się należy bez dwóch zdań, bo Nasi siatkarze mieli, maja i będą dzieki tej szkole mieli jeszcze większe osiagnięcia niż do tej pory!

Gość • Sobota [01.08.2009, 08:45:30] • [IP: 80.245.182.**]

oj zdziwiłbyś się człowieku ;]

Gość • Piątek [31.07.2009, 22:41:32] • [IP: 77.115.249.**]

Widać panienko, że nie zrozumiałaś poprzedniego wpisu.A niestety dla Ciebie, siatkówka to gra dla ludzi inteligentnych, także daj sobie spokój, bo jak widać do grona tych ludzi nie należysz.Poza tym słyszałem i wiem jaki macie straszny zapał do treningu(czytaj słomiany). Pewnie jakby się za Was wziął poważnie jakichś fachowiec to po tygodniu już z płaczem połowa by zrezygnowała.

Gość • Piątek [31.07.2009, 11:08:15] • [IP: 80.245.182.**]

Dużo większą kase ? Haha 5 zł na miesiąc za jedną zawodniczke ? Zastanów się co ty gadasz człowieku, żal mi du*e ściska czytając to... Nie ma siatkówki żęskiej to niech ją zrobią, a jeżeli chodzi o Pana Andrzeja M. to zwracałyśmy się do niego w tej sprawie i gówno za przeproszeniem zrobił. A nam właśnie chodzi o to, żebyśmy nie musiały wyjeżdżać, nie każdy może... Więc zastanów się człowieku co ty gadasz... Jeszcze nie zdziwiłabym się jakby napisał to jakiś maratończyk. ;) Pozdrawiam Was i waszych szanownych **** trenerów ;]

Gość • Piątek [31.07.2009, 10:47:28] • [IP: 77.112.236.***]

O co tu niektórym chodzi?Jaki SMS dla panienek?W Świnoujściu nie było i nie ma siatkówki w wydaniu żeńskim.A jak jesteście takie mocne to spróbujcie Swoich sił w Policach, tam jest taki sam SMS jaki powstanie u Nas.Poza tym macie przecież poważnego trenera, Pana M.(Mł.D.K.)i do Niego się zwróćcie o pomoc. Przecież ten Pan bierze za to kasę i to niestety dużo większą niż trenerzy w Maratonie.A jakoś w w/w klubie jest wykonywana całkiem niezła robota i chłopcy grają w różnego rodzaju rozgrywkach.Poza tym ludzie nie narzekajcie!Wreszcie Nasi chłopcy i nie tylko będą mieli wszystko co jest potrzebne do prawidłowego rozwoju siatkarskiego!

Gość • Piątek [31.07.2009, 10:10:38] • [IP: 80.245.182.**]

bo to jest tylko strata kasy. .. zrobiliby coś dla obu płci, albo jakieś porządne liceum o ciekawych profilach...

Gość • Piątek [31.07.2009, 00:30:48] • [IP: 79.163.226.***]

Ludzie czemu wy tak jęczycie - jak coś takiego powstało to trzeba sie cieszyć a nie marudzić. Najlepiej jak nic sie nie robi bo przynajmniej nie będzie takich głupich dyskusji.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 22:53:46] • [IP: 80.245.186.***]

zgadzam sie \/

Gość • Czwartek [30.07.2009, 22:03:13] • [IP: 80.245.182.**]

Wezcie zróbcie coś dla dziewczyn, bo taki P. Andrzej M. (znanym bardziej jako Gonzo, nauczyciel W-F w" Mieszku") nie wytrenuje dziewczyn tak żeby mogły się dalej rozwijać... Szkoda, że muszą już na liceum wyjeżdżać to np. takich Polic. .. Naprawdę żal i ból, że nie ma tutaj porządnego trenera/trenerki, która/y poprowadził/a by jakiś porządny klub siatkarski dla dziewczyn. .. Albo nawet, żeby taki SMS był rownie dla kobiet jak i dla mężczyzn... Ale cóż kobiety zawsze dyskwalifikowane na początku naweet bez dania jakiej kolwiek szansy do pokazania umiejętności. . ;)

Gość • Czwartek [30.07.2009, 21:24:31] • [IP: 80.245.178.**]

Męskie liceum tylko? A to jeszcze bardziej jestem przeciw niż poprzednio! Tylko że to nie ma żadnego znaczenia... :(

Gość • Czwartek [30.07.2009, 18:06:10] • [IP: 195.117.222.*]

Statut mówi, że będą szkolić chłopców. To męskie liceum.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 17:58:54] • [IP: 80.245.182.**]

Tak to jest męskie liceum ;)

Gość • Czwartek [30.07.2009, 17:56:22] • [IP: 80.245.186.**]

A to że niby miałaby być męska szkoła? Dziewczyny mogą tak samo do niej uczęszczać. I nie mało znam osobiście, które by tam poszły :s.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 17:53:34] • [IP: 80.245.186.***]

tiaa, dla chłopaków wszystko, trenerzy, szkoły itp. a dla dziewczyn co? - za przeproszeniem jedno wielkie GÓWNO.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 17:14:07] • [IP: 195.117.222.*]

Uważam, że szkoła morska nie zrobiła naboru i utworzenie tego liceum to gest rozpaczy. Jakie władze samorządowe podjęłyby taką decyzję w ostatniej chwili? Tworzenie nowej szkoły po zakończeniu naboru, miesiąc przed rozpoczęciem roku szkolnego.To jest możliwe jedynie w Świnoujściu. Jest nacisk na łączenie klas nawet 1-3, żeby nie liczyły mniej jak 26 uczniów, a tu fundujemy chętnym z całej Polski klasy 12-osobowe.

Gość • Czwartek [30.07.2009, 16:57:53] • [IP: 88.156.235.***]

Szkoła Mistrzostwa Sportowego? a może szkoła produkująca machiny do gry siatkę ;o

Gość • Czwartek [30.07.2009, 15:45:02] • [IP: 92.42.118.***]

to juz cos

Gość • Czwartek [30.07.2009, 15:27:47] • [IP: 217.97.199.*]

185...do Logosu z takim i błędamy w pisaniu napewno Cie nie przyjmą...to ci gwarantuje!

Gość • Czwartek [30.07.2009, 14:31:58] • [IP: 88.156.234.**]

Gość • Czwartek [30.07.2009, 12:20] • [IP: 83.31.185.**] Widać że nie ma gdzie...Naucz się pisać

Gość • Czwartek [30.07.2009, 13:12:27] • [IP: 80.245.180.***]

FLINSTOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNN !!

Gość • Czwartek [30.07.2009, 12:20:41] • [IP: 83.31.185.**]

nie ma się gdzie krztałcić u nas trzeba bo liceum wyjechać bo świnoujście nie ma morzliwości...a jak ma to logos z kierunkami które nie karzdemu pasują..

Gość • Czwartek [30.07.2009, 12:19:40] • [IP: 83.31.185.**]

i dobrze już dawno powinło być..:D

Oglądasz 1-25 z 54
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■