POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [27.07.2009, 19:03:16] • Świnoujście

Sienkiewicza zagrodzona

Sienkiewicza zagrodzona

fot. Sławomir Ryfczyński

Co roku miasto zamyka część ulicy Sienkiewicza przeznaczając ją na parking dla Relaxu. Wjazd zagradza barykada.

Ośrodek Kampingowy Relax stworzył w tym miejscu tymczasowy plac parkingowy. Ogrodzenie bardziej przypomina zasieki niż wjazd na parking.

Sienkiewicza zagrodzona

fot. Sławomir Ryfczyński

- To skandal, żeby zamykać jedną z głównych dwukierunkowych ulic w dzielnicy nadmorskiej – mówi zdenerwowany kierowca.

Sienkiewicza zagrodzona

fot. Sławomir Ryfczyński

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 82, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 82

Gość • Wtorek [28.07.2009, 22:56:00] • [IP: 80.245.190.***]

Mnie martwią bardziej światła na skrzyżowaniu ulic 11 listopada i Grunwaldzka. Po ich właczeniu jest koszmar. Znowu korki, czy urzędasy nie wiedzą o tym? Swoją drogą chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie osir zamyka ulicę. Kto wydał na to zgodę. Tej osobie należałoby zamknąć ulicę dojazdową do domu i przeznaczyć na parking może by się czegoś nauczyła.

Gość • Wtorek [28.07.2009, 20:24:11] • [IP: 93.94.184.**]

niech miasto sprzeda teren relexu pod hotel...wtedy ktos napewno zrobi parking a my bedziemy mieli ulice...bo denerwuje mnie dojezdzanie na grodek na okolo!!

tinyurl.com/prezioponiarz • Wtorek [28.07.2009, 18:20:40] • [IP: 65.110.6.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

tinyurl.com/pucicestodola • Wtorek [28.07.2009, 18:11:09] • [IP: 65.110.6.**]

Adminie, jeśli nie zaprzestaniesz ślepego nieuzasadnionego cenzurowania moich wypowiedzi, zacznę korzystać z numerów IP bramek sieci ForNet lub AC. Zablokowanie ich odetnie całkowicie TYSIĄCE ludzi od możliwości komentowania. To oznacza też powazny spadek wejść na stronę i kliknięć na reklamy. Wybór należy do Ciebie.

tinyurl.com/pucicestodola • Wtorek [28.07.2009, 18:01:10] • [IP: 65.110.6.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

tinyurl.com/pucicestodola • Wtorek [28.07.2009, 17:56:33] • [IP: 65.110.6.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

tinyurl.com/pucicestodola • Wtorek [28.07.2009, 17:45:41] • [IP: 65.110.6.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [28.07.2009, 17:42:29] • [IP: 88.156.233.**]

Na boiskach obskurne budy handlowe i parkingi, na zamykanych ulicach parkingi. Inne dziwolągi w mieście można jeszcze dlugo wymieniać. Najwyższy czas Panie Prezydencie przewietrzyć Urząd z nieudaczników.

tinyurl.com/pucicestodola • Wtorek [28.07.2009, 17:35:44] • [IP: 65.110.6.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

tinyurl.com/pucicestodola • Wtorek [28.07.2009, 17:17:58] • [IP: 65.110.6.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [28.07.2009, 17:07:53] • [IP: 65.110.6.**]

To ma być PARKING??

Ksiega Hioba 31:3 • Wtorek [28.07.2009, 16:59:25] • [IP: 64.244.62.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

tinyurl.com/pucicestodola • Wtorek [28.07.2009, 16:48:35] • [IP: 65.110.6.**]

Eseldowskim mafiozom NIGDY nie udało się zrobić czegoś na czysto, bez przekrętów i nadużyć.

Gość • Wtorek [28.07.2009, 16:25:17] • [IP: 195.117.222.***]

ktos ma prawo w dupie i to co roku, jestem ciekawy ileplacą miastu za użytkowanie drogi pubplicznej bo to jest droga publiczna a nie parking relaxu Panie prezydencie rusz swojego sekretarzyka niech wytlumaczy ludkom o co chodzi

Gość • Wtorek [28.07.2009, 16:20:33] • [IP: 92.42.113.***]

Lecz się człwoieku z pucic razem ze swoim guru Mozejko.

tinyurl.com/pucicestodola • Wtorek [28.07.2009, 16:02:32] • [IP: 65.110.6.**]

Oprócz najwyższych kosztów utrzymania samego urzędu miasta, mamy jeszcze najdroższych managerów z OSIRU: szefowa świnoujskiej pzpr, redaktorka naczelna biuletynu pzpr, radna rady miasta czy też oficer polityczny ludowego wojska poskiego, najdroższe dotacje do sujki (drugi klub ma dotację w wysokości 0 zł), najdroższe stróżówki na plaży etc. Ale dla przeciwwagi mamy też coś najtańszego - mianowice cena metra kwadratowego działki szwagra przy zakupie była najniższa w całej najnowszej historii Świnoujścia!

Gość • Wtorek [28.07.2009, 15:39:48] • [IP: 83.24.88.***]

To kombinacja za przyzwoleniem władz. Na fragmencie Relaxu powinno się wybudować parking piętrowy. No i był by spokój. Problem urzędników. Jak to zrobić i jeszcze nie zarobić?

Gość • Wtorek [28.07.2009, 15:39:47] • [IP: 92.42.116.**]

estetyczne ogrodzenie i brama wjazdowa - elegancka tablica wykonana przez agencję reklamową - chyba zasieki te wypożyczyli od Komunikacji Autobusowej bo oni mają podobne przenośne przystanki wykonane ze starej felgo kawałka rury a całość ładnie wymalowana na zielono. Ludzie trochę estetyki

Gość • Wtorek [28.07.2009, 15:31:37] • [IP: 217.97.199.*]

sprawdziłam, zadzwoniłam gdzie trzeba, bez obrazania kogokolwiek..odpowiedziano mnie, że to bezprawie, że nie wolno zamykac drogi użytku publicznego, a juz napewno nie w celach komercyjnych...pytali gdzie to tak sie dzieje!!

Gość • Wtorek [28.07.2009, 14:15:45] • [IP: 88.156.234.***]

Na planach miasta jest tam ulica.A do czego sluzy ulica ucza juz w przedszkolu.I niech nie bedzie wytlumaczeniem ze sie wtedy chorowalo albo w ogole nie chodzilo do przedszkola.A pan Slawek niech zrobi zdjecie zdziwionych min np.niemieckich turystow, ktorzy bladza szukajac tej zagrodzonej ulicy.Na planach trzeba naniesc poprawki albo odblokowac choc 1 pas ulicy !

Gość • Wtorek [28.07.2009, 13:56:45] • [IP: 80.245.178.**]

Nie rozumiem, dlaczego ulica jest zamykana. Nie wystarczyłoby po prostu zarezerwowanie tych miejsc parkingowych dla samochodów z kempingu - np. ze specjalnym znaczkiem? Muszą ci kierowcy przyjezdni mieć koniecznie parking tylko dla siebie, przez który nawet nie można przejechać? Mnie to akurat nie przeszkadza, ale rozumiem, że niektórym może - i po co takie komplikacje?

Gość • Wtorek [28.07.2009, 11:39:58] • [IP: 86.151.2.***]

ta brama wyglada jak by oniej zapomnieli hahahahauuuuu

Gość • Wtorek [28.07.2009, 11:19:31] • [IP: 212.76.37.***]

Skoro ulice zamyka się już od kilku lat, to skąd teraz taka sensacja?

Gość • Wtorek [28.07.2009, 11:14:00] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Wtorek [28.07.2009, 10:16] • [IP: 88.156.233.**] chcieliscie zmura to macie barany, robia co chca jak u siebie w domu Kiedy doczekamy sie normalnosci ?? Daruj sobie te wypocine pelna jadu i zlosliwosci, takie cos rozwija sie i rozwijac bedzie bez udzialu Prezydenta, wiec twoje dywagacje na ten temat sa uwlaczajace niektorym osobom, wyluzuj

Gość • Wtorek [28.07.2009, 11:12:31] • [IP: 93.94.188.***]

Dzisiaj jedni zamykają jutro drudzy co za różnica KTO? Meszkam w naszym kochanym kraju i nic się tu nie zmieni.

Oglądasz 1-25 z 82
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■