POGODA

Reklama


Wydarzenia

Policja • Poniedziałek [27.07.2009, 10:53:52] • Świnoujście

Chuligan wybijał szyby

Chuligan wybijał szyby

Simon Smith(fot. istockphoto.com )

Świnoujscy policjanci patrolu interwencyjnego zatrzymali w niedzielę (26.07.), Kamila G., który wybił kilka szyb wystawowych w jednym ze sklepów na promenadzie.

O zdarzeniu, dyżurnego jednostki poinformowała około północy, pracownica sklepu ogólnospożywczego. Na promenadę natychmiast udał się patrol policjantów, którzy ustalili rysopis chuligana oraz drogę jego ucieczki. Mundurowi szybko trafili na ślad 30-latka, którego po zatrzymaniu umieszczono w policyjnym areszcie. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu przyznał się do rozbicia szyb sklepowych. Odpowie z art. 288KK, za co grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O losie Kamila G. zadecyduje wkrótce Sąd Rejonowy w Świnoujściu.

mł.asp. Małgorzata Śliwińska


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Wtorek [28.07.2009, 20:26:46] • [IP: 93.94.184.**]

aaaach te dopalacze!!

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 23:20:01] • [IP: 212.160.162.**]

To wynik spożywania złej jakości prochów i popijania ich jeszcze gorszym alkoholem.

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 22:59:45] • [IP: 87.96.31.***]

Musi mieć układ ze szklarzem, inaczej sobie tego nie mogę wytłumaczyć.

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 21:44:30] • [IP: 217.97.199.*]

5 za takie cos ;]]]]]]] hahaha

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 19:47:13] • [IP: 80.245.185.**]

zapytajcie kierowniczke sklepu na promenadzie

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 19:39:30] • [IP: 80.245.185.**]

brawo sekret domagajcie sie sprostowania

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 19:35:39] • [IP: 80.245.185.**]

z tego co widzialem to sekretowcy go sponiewierali a policja przyjechala pozniej lezal jak prosiak skuty apolicja znowu bije sobie brawo

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 19:33:09] • [IP: 90.141.82.**]

chuligan to za dużo powiedziane, zwykły jamochłon

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 18:47:33] • [IP: 88.156.234.***]

Ale swinoujski sad powinien stosowac lagodniejsze wyroki, jezeli chuligan takie szyby wybijalby wlasnym lbem.

Radykała zwierzchnik • Poniedziałek [27.07.2009, 18:18:48] • [IP: 80.245.182.***]

wypadl mu kamien plazowy.. nic sie nie stalo ;)

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 18:17:08] • [IP: 80.245.180.***]

a murzyn dalej gra w siate na plazy ;/

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 18:03:22] • [IP: 88.156.234.***]

Lapac i porzadnie karac !~!. Bo porzadek musi byc w panstwie polskim ! Inaczej ta cala demokracje, samorzadnosc i wolnosc o zady rozbic i wspominac lepsze czasy (o ironio) PRL -u.

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 17:59:52] • [IP: 88.156.233.***]

gowno -.-

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 17:42:47] • [IP: 62.69.211.**]

dobrze * non stop niszczą tacy wystawy i co gorzej przystanki autobusowe ja na szczęście jeszcze nie spotkałem takiego na swojej drodze bo bo bym go chyba rozerwał na kawałki przez taka dewastacje miasto wygląda okropnie jak nie przystanki to śmietniki

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 17:40:23] • [IP: 195.117.222.*]

wielkie rzeczy, wstawią szybe i po sprawie, wiadomo, że 5 lat nie dostanie zawsze piszą na wyrost żeby lepiej wyglądalo. teraz tak szybko nie wsadzają, utrzymanie więznia kosztuje a więzienia sa przepełnione

wilk • Poniedziałek [27.07.2009, 17:25:39] • [IP: 80.245.182.***]

a co to szyba- ciekawe co byś powiedziała jakby to była twoja szyba... a swoją drogą dlaczego te czóbki nie wyżywają się nigdy np. na murze- najlepiej niech walą łbami ;00

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 17:10:50] • [IP: 93.94.184.***]

Boże, za szybę 5 lat ? To żałosne. Niech zapłaci i będzie dobrze. Wstawią nowe. Gdyby w tą babke kamieniem rzucił to bym zrozumiała, ale szyba ? Tak to chyba tylko w Polsce potrafią

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 16:23:46] • [IP: 92.42.114.***]

ujal mnie swoim wyrazem uczuc do handlarzy i ich cen z kosmosu Wypuscic go

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 16:17:53] • [IP: 88.156.233.**]

Co wy, nic sie nie stalo.Wielkie mi co, szyby.Wstawi się.Chcial się wyszumieć. Wolno mu.Kto mu podskoczy?

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 15:01:17] • [IP: 217.97.199.**]

a gdzie wzmianka ze ujeli go ludzie z SEKRETU ?? coo ?? klamiecie w zywe oczy ;]

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 14:34:46] • [IP: 79.232.130.***]

5 lat za szybe ?? hahahaah polska *lol*

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 14:27:42] • [IP: 80.245.188.**]

Głozakowi niezle musialo odbic ;dd

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 13:47:37] • [IP: 83.21.122.**]

Cyt.: Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 12:11] • [IP: 89.229.71.***] Gdzie jest RADYKAŁ?? starszyl ze zniknie i chyba prawde powiedzial buuuuu E tam, tylko abonamentu nie zaplacil:):):)

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 12:54:01] • [IP: 80.245.186.***]

Do więzienia to nasz koszt jeszcze czego, a niech zapłaci za szyby i na szytny cel drugie tyle i będzie spokój.

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 12:38:09] • [IP: 80.245.190.**]

Pewnie go kobieta zdenerwowala ;)

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■