POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.07.2009, 07:20:35] • Świnoujście

Samochody ochlapują przechodniów

Samochody ochlapują przechodniów

Nowo wyremontowana ulica Matejki(fot. internauta )

Niektórzy kierowcy nie zwracają uwagi na pieszych. Nie zwalniają i ochlapują idących chodnikiem ludzi. Na nadesłanych przez internautkę zdjęciach możemy zaobserwować ten proceder na ulicy Matejki.

Po każdej ulewie na wielu ulicach zalega woda. Kierujący pojazdami często nie zwracają uwagi na kałuże i wjeżdżają w wodę z dużą prędkością.

Samochody ochlapują przechodniów

fot. internauta

- Kierowcy w ogóle nie uważają na ludzi. - Kultura jazdy pozostawia wiele do życzenia – dodaje.

Samochody ochlapują przechodniów

fot. internauta

Wielu kierowców nie ma innej możliwości i musi jechać po wodzie. - Zawsze staram się zwracać uwagę, aby nie ochlapać pieszych – mówi taksówkarz jednej z korporacji.

Samochody ochlapują przechodniów

fot. internauta

Jak widać mamy różnych kierowców w mieście. Jedni z uwagą poruszają się po ulicach. Drudzy ochlapują pieszych.

źródło: jaf, www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 74, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 74

ironiczny typ • Niedziela [26.07.2009, 14:53:08] • [IP: 89.108.233.***]

MAM NA IMIĘ ANIA I JESTEM KLAMERKĄ. .. ktoś mi wytłumaczy, co dokładnie robi ta Ania z reklamy? wiesza pranie czy co?

Gość • Niedziela [26.07.2009, 14:51:30] • [IP: 88.156.233.**]

Zbijesz sobie mordę w wypadku, podobnie będę się śmiał.

Ostatni sprawiedliwy®™ • Niedziela [26.07.2009, 14:39:49] • [IP: 95.49.172.***]

▬►Dlatego sobie noszę w kiermanie centymetrowej średnicy kulę z łożyska● ◊◊◊

Gość • Niedziela [26.07.2009, 14:21:05] • [IP: 80.245.179.***]

Prymitywy z wypiekami na twarzy w pogoni zeby dotrzeć do domu o minute szybciej.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 14:13:06] • [IP: 88.156.233.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [26.07.2009, 14:11:14] • [IP: 88.156.233.**]

rudego za morde !!

Gość • Niedziela [26.07.2009, 14:05:22] • [IP: 195.117.222.*]

Palancie jak ciebie obleją tą brudną wodą i na ubraniach zostaną brudne plamy zobaczymy co wtedy będziesz mówił

Gość • Niedziela [26.07.2009, 13:58:57] • [IP: 87.205.206.***]

ale ochlapusy... winic trzeba pana Boga za deszcz...

Gość • Niedziela [26.07.2009, 13:47:25] • [IP: 80.245.180.**]

Dlaczego za takie coś wini się tylko kierowcę. Gdzie jest krytyka osoby w Urzędzie Miejskim za taki stan jezdni odpowiadającej

Gość • Niedziela [26.07.2009, 13:34:26] • [IP: 80.245.186.**]

a ryży tusk to co

Gość • Niedziela [26.07.2009, 13:24:21] • [IP: 86.129.164.*]

ok a wyobrazcie sobie ze 5o lat temu niebylo zyletek tylko rosly wlosy

Gość • Niedziela [26.07.2009, 13:23:50] • [IP: 92.42.113.***]

blee, bleee, bleee

Gość • Niedziela [26.07.2009, 13:18:43] • [IP: 92.42.118.***]

ojej, no ochlapuja przeciez pajace za kółkiem

Gość • Niedziela [26.07.2009, 12:35:05] • [IP: 80.245.187.**]

A u nas nawet jak by stracił p[rawko to i tak by jezdził jak burak:)

Puma • Niedziela [26.07.2009, 12:33:23] • [IP: 217.97.199.*]

Do Gość • Niedziela [26.07.2009, 12:29] • [IP: 80.245.190.***] widac, ze nie masz prawa jazdy. Ciekawe czy bylbys taki madry gdyby to ciebie taki" kierowca" ochlapał.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 12:31:40] • [IP: 217.97.199.*]

gdyby to się wydarzyło w niemczech, burak za kierownicą prawko by stracił na kilka lata, a u nas normalka..dlaczego??

Gość • Niedziela [26.07.2009, 12:29:30] • [IP: 80.245.190.***]

kogo to obchodzi? komu sie chce zwalniac to zwalnia, jeden kulturalny drugi nie to chyba jego sprawa

Gość • Niedziela [26.07.2009, 12:23:23] • [IP: 88.156.234.***]

A Glowny odpowiedzialny siedzi cicho i kasiorke co miesiac przelicza z przekasem...Ojciec. ..

Gość • Niedziela [26.07.2009, 12:01:31] • [IP: 80.245.188.**]

W ramach nadzoru inwestorskiego nadzór nad tą inwestycją sprawowany jest przez Wydział Inżyniera Miasta, i Pan Łysiak jako zastępca naczelnika wydziału jest odpowiedzialny za nadzór oraz odbiór wykonanych prac. Nie widzę w tym nic niestosownego że my mieszkańcy interesujemy się takimi inwestycjami, a w tym przypadku efekt wykonanej pracy widać. Napewno odbiór będzie opóźniony z winy wykonawcy i posypią się kary umowne. Jestem również przekonany że WIM w takim stanie nie odbierze wykonanych robót, ale jakieś wyjaśnienie przydałoby się...Nie wiem czy to wina nieodpowiednich spadów, czy kanalizacja odpływowa została wykonana też z nieodpowiednimi spadami ale zobaczymy.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 11:17:31] • [IP: 195.117.222.***]

odjedzcie? to niech debil uwaza a nie ludzie maja uciekac przed" o mało co kierowcami". tez jezdze pare dobrych lat i nikogo nie ochlapałem. na szcecie mona juz zglaszac toi na policje jak ma sie świadka i" superkierowca" pokrywa koszty kupienia nowej odzieży:)

jp • Niedziela [26.07.2009, 11:17:18] • [IP: 92.42.117.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [26.07.2009, 11:15:48] • [IP: 80.245.182.***]

Do projektantów jeszcze nie dotarło, że klimat się zmienia. Latem silne ulewy będą na porządku dziennym. Ilość wody jaka musi być odprowadzana rośnie. Stąd konieczność zwiększenia średnic rur" burzówki". Ale to co mamy jest zgodne z polską normą sprzed lat.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 11:03:27] • [IP: 83.21.28.**]

przecież to nowa droga...i znowu pieniądze wyrzucone w błoto. Kto jest odpowiedzialny za kontrolowanie pracy w mieście ? kto tego nie dopilnował ? zawsze jest jakiś winny, a winnego trzeba ukarać ;]

Szpila • Niedziela [26.07.2009, 10:53:28] • [IP: 83.31.188.**]

Kierowcy ZWALAJĄ na partaczy, którzy odpowiadaja za inwestycje drogowe.Podobnie wyglądaja drogi wyjazdowe z Leningradów w Matejki. Domagam sie wyjaśnień od prezydenta. I niech nikt nie mówi, że jestem malkontentem. Wygodnie jest pokłócic pieszych z kierowcami. A winowajca siedzi cicho.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 10:48:27] • [IP: 80.245.178.***]

ci co ochlapuja to pajace z poznania ;]

Oglądasz 26-50 z 74
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■