POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.07.2009, 07:20:35] • Świnoujście

Samochody ochlapują przechodniów

Samochody ochlapują przechodniów

Nowo wyremontowana ulica Matejki(fot. internauta )

Niektórzy kierowcy nie zwracają uwagi na pieszych. Nie zwalniają i ochlapują idących chodnikiem ludzi. Na nadesłanych przez internautkę zdjęciach możemy zaobserwować ten proceder na ulicy Matejki.

Po każdej ulewie na wielu ulicach zalega woda. Kierujący pojazdami często nie zwracają uwagi na kałuże i wjeżdżają w wodę z dużą prędkością.

Samochody ochlapują przechodniów

fot. internauta

- Kierowcy w ogóle nie uważają na ludzi. - Kultura jazdy pozostawia wiele do życzenia – dodaje.

Samochody ochlapują przechodniów

fot. internauta

Wielu kierowców nie ma innej możliwości i musi jechać po wodzie. - Zawsze staram się zwracać uwagę, aby nie ochlapać pieszych – mówi taksówkarz jednej z korporacji.

Samochody ochlapują przechodniów

fot. internauta

Jak widać mamy różnych kierowców w mieście. Jedni z uwagą poruszają się po ulicach. Drudzy ochlapują pieszych.

źródło: jaf, www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 74, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 74

Gość • Sobota [22.08.2009, 11:23:48] • [IP: 93.94.184.***]

cympały i już

Gość • Środa [12.08.2009, 10:51:35] • [IP: 83.168.89.*]

takich kierowcow to w kaluzach utopic!

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 14:45:39] • [IP: 92.42.116.**]

Na tym pierwszym zdjęciu to Lanos czy Astra bo nie mogę skojarzyć czy to ja ;)

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 14:40:38] • [IP: 92.42.117.**]

ale ale, na pierwszym zjdeciu widac przechodniow to akurat mogl ochlapac ta osobe na rowerze...za to na drugim nie widac ludzi i nawet zeby jakos ten rozprysk wody z kaluzy byl jakis nie widomo jaki. Trzecie zdjecie, no moze zachaczylo to t dwie osoby po drugiem stronie ulicy...ale moze:P, a czwarte to wogole nie wiem co to, chociaz inne fotki mogliscie dac czy cos. Ja naprzyklad lubie sobie szybciej przejechac przez kaluze fajny poslizg jest i czlowiek sie czegos uczy, ale patrze czy sa ludzie gdzies czy nie takze nastepnym razem, lesze fotki bo to co pokazaliscie nie pokazuje niczego...

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 10:06:01] • [IP: 92.42.117.***]

Ciekawe kto odbiera tak wykonane usługi-ulice, chodniki, i.t.p.?Ale jeśli chodzi o kierowców to należy przyznać, że brakuje im całkowicie kultury.W obecnych czasach promuje się ignorancje;asertywność, siłę.

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 06:01:21] • [IP: 192.168.118.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 00:25:47] • [IP: 91.94.188.**]

Czy widzieliście rzekę która by płynęła pod górę, tak fachowcy poukładali rurki, a naukowcy z urzędu odebrali to, a wszystko za pieniądze NAS PODATNIKÓW - miasto nam pięknieje, miasto nam pięknieje.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 22:32:24] • [IP: 195.117.222.***]

ironiczny typ • Niedziela [26.07.2009, 14:53] • [IP: 89.108.233.***] MAM NA IMIĘ ANIA I JESTEM KLAMERKĄ.. . ktoś mi wytłumaczy, co dokładnie robi ta Ania z reklamy? wiesza pranie czy co? Dzięki :) Poprawiłeś mi humor na cały wieczór :D

Gość • Niedziela [26.07.2009, 22:02:59] • [IP: 92.42.118.***]

Miejska inżynieria. Tak juz musi być. Wiele remontowanycch ulic w tym mieście po remoncie przestaje odbierać wodę. Więc wniosek: przechodnie w kombinezony nurka, a kierowcy w amfibie.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 21:42:26] • [IP: 79.162.177.***]

place podatki i bede chlapal do woli niech drogowcy robia ulice nieposwiece swojego auta zeby mi ktos w tyl wjechal lub wpadl w poslizg... pozdr

Gość • Niedziela [26.07.2009, 21:15:19] • [IP: 148.122.196.**]

Dlaczego droga redakcja zwala wine na kierowcoe a nie na trogowcow ze spieprzyli sprawe z odplywem czy na odpowiednie wladze zajmujace sie drogami tylko w polsce sa problemy ze stojaca woda na miescie jest 50 na godzine i niebedzie nikt powodowal zagrozenia chamowaniem zeby wpasc w poslizg ja bylem taki kulturalny i zachamowalem i za mna mi wjechal to co ze jego wina niedostosowal odleglosci a auto stalo 2 miesiace na warsztacie pomyscie a potem piszcie

Gość • Niedziela [26.07.2009, 18:24:01] • [IP: 83.21.28.**]

będą tyle poprawiać co armii krajowej...i znowu jedną z głównych ulic, ŻAL !

Gość • Niedziela [26.07.2009, 18:00:34] • [IP: 195.117.222.*]

a miasto napewno na tą" modernizację" ul matejki wydali grubą kasę !! no cóż znowu im nie wyszło wiec będą robić kolejną" morednizację" już zmodernizowanej ich zdaniem drogi !! żałosne!!

Bemka • Niedziela [26.07.2009, 17:55:03] • [IP: 92.42.118.***]

ahhhh... ci nasi fachowcy

Gość • Niedziela [26.07.2009, 17:11:39] • [IP: 80.54.123.**]

Jakim cudem na nowej ulicy matejki tworza sie takie oceany ?!

Ars • Niedziela [26.07.2009, 16:34:20] • [IP: 80.245.181.***]

Czytając te komentarze to nic tylko płakać nad wami pseudo-przechodniami. Jestem kierowcą i uważam, że nie patrzycie i nie czytacie uważnie. Tą ulicę oddano do użytku po remoncie i może któryś z was przechodniów wytłumaczy mi dlaczego w czasie deszczu i po nim tworzą się już nie kałuże, ale jeziora. Jest tak w 99% miasta i pewnie powiecie, to wina kierowców. Czy któryś z was próbował przejechać ul. Kołątaja (po takim deszczu proponuję rowerem). A może ci kierowcy nie spodziewali takiego jeziorka. Owszem jest prawdą, że niektórzy kierowcy przesadzają (ale jest ich niewielu), czy wy piesi jesteście tak absolutnie super i nic nie można o was powiedzieć?

Gość • Niedziela [26.07.2009, 16:24:19] • [IP: 217.97.199.*]

co do tego maja policjanci i kierowcy ty bezmuzgu 2komentarze nizej takie ulice zje* zrobili i to jesty wina tylko i wyłącznie tego a nie * kierowcow ludzie ogarnijcie.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 16:17:17] • [IP: 80.245.180.***]

poraz kolejny napisze wiekszosc naszych kierowcow w swinoujsciu to ograniczone polmuzgi

Gość • Niedziela [26.07.2009, 15:57:16] • [IP: 80.245.189.**]

BYŁOBY DOBŻE gdyby POLICJANCI ZAINTERESOWALI SIĘ tymi samochodami I KIEROWCAMI!!

Gość • Niedziela [26.07.2009, 15:53:26] • [IP: 80.245.189.**]

NAJGORSI są CI co DORWALI się do SAMOCHODU I uważają się za BOSÓW

Gość • Niedziela [26.07.2009, 15:47:45] • [IP: 80.245.189.**]

JEST PRAWDĄ ŻE W ŚWINOUJSCIU KIEROWCĘ DŻENTELMENA ZE ŚWIECZKĄ NIE ZNAJDZIESZ!!

Gość • Niedziela [26.07.2009, 15:31:29] • [IP: 88.156.234.***]

A ilu kierowcow zatrzyma sie przed przejsciem dla pieszych i przepusci pieszego podczas deszczu ? Naprawde wyjatek.

ryynio • Niedziela [26.07.2009, 15:18:13] • [IP: 83.249.22.**]

takie ochlapywanie sprawia kierowcom przyjemnosc...czuja sie jak rajdowcy, celowo nawet podjezdzaja blizej zeby ochlapac

Gość • Niedziela [26.07.2009, 15:07:27] • [IP: 195.117.222.*]

osobiście uważam że wina nie leży po stronie kierowców a raczej po winie miasta które budowało drogi które są zalewane !!

Gość • Niedziela [26.07.2009, 15:06:39] • [IP: 88.156.233.**]

KIEROWCO! Zastanów się.Czy chcesz mnie pieszego zrazić do siebie w takim stopniu, żebym do Ciebie nie podszedł w razie koniecznosci udzielenia Ci pomocy? Czy chcesz abym udzielał Ci pomoc z ociąganiem? Czy chcesz abym. ..., to chlap ludzi na chodnikach.Wątpliwa przyjemność, a stracić możesz dużo.

Oglądasz 1-25 z 74
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■