POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.07.2009, 21:46:19] • Świnoujście

Ulewa zalała szpital. Strażacy wypompowywali wodę

Ulewa zalała szpital. Strażacy wypompowywali wodę

fot. Sławomir Ryfczyński

Gwałtowna ulewa przeszła nad miastem. Zalane ulice były nieprzejezdne. Woda zalała także parter szpitala miejskiego. Strażacy wypompowywali wodę.

Nagłe oberwanie chmury zalało ulice w mieście. Studzienki nie nadążały z pobieraniem wody. Kilka ulic było nieprzejezdnych m.in. Słowackiego, Chrobrego oraz Marynarzy.

Ulewa zalała szpital. Strażacy wypompowywali wodę

fot. Wojtek Basałygo

Zalało także parter budynku szpitala miejskiego. Woda wdarła się do wind. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wypompowali wodę.

Ulewa zalała szpital. Strażacy wypompowywali wodę

fot. Wojtek Basałygo

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 59

Gość • Piątek [24.07.2009, 09:22:35] • [IP: 80.245.190.**]

A osoba odpowiedzialna ze strony miasta za budowe szpitala dostała w nagrode inną intratną posadkę następne bedzie zalana uzdrowisko

Gość • Piątek [24.07.2009, 09:20:39] • [IP: 217.97.199.*]

ten obiekt chyba budowal budowlaniec ze szczecina i swinoujscia p.tomaszewicz, lub panowie fogtowie bo to u nich w modzie jest...

Gość • Piątek [24.07.2009, 09:15:55] • [IP: 92.42.116.***]

marynarzy zalana juz tradycyjnie! wiekszy deszcz i juz sie nie przejedze!

STUDENT. • Piątek [24.07.2009, 09:02:00] • [IP: 83.21.42.**]

UCZYĆ SIĘ TRZEBA DO STAROŚCI ! Przy budowie różnych obiektów często pojawia się pytanie: czy budować go z piwnicą, czy bez ? Na ten temat krążą różne opinie. Dla wielu decydentów piwnica stanowi bowiem dodatkową powierzchnię użytkową, przeznaczoną do celów gospodarczych, dla innych zaś jest to zbędny wydatek sprawiający dodatkowe problemy na podmokłym terenie. Decydując się na budowę szpitala w Świnoujściu, warto było wcześniej przemyśleć (pod wieloma względami) kwestię pomieszczeń położonych poniżej „zera”, czyli „piwnic” oraz należytego zabepieczenia przed opadami - zjazdu do piwnicy. Problem ten doskonale już rozeznali miejscowi inwestorzy apartamentowców, którym miejski decydent nakazał budować - podziemne garaże ?

Gość • Piątek [24.07.2009, 08:34:47] • [IP: 83.30.165.***]

cAŁA pOLSKA ZALANA A MY I TO JESZCZE NA WYSPIE CIESZMY SIE, ŻE TO TAK SIE SKOŃCZYŁO

Gość • Piątek [24.07.2009, 08:24:40] • [IP: 92.42.114.**]

Sami sie oto prosili chcieli miec niski podiazd to maja prosze bardzo oto skudki.

Gość • Piątek [24.07.2009, 08:23:12] • [IP: 217.97.199.*]

nie tylko szpital wszystkie parkingi w nowych blokach pod mieszkaniami zalane, a przecież to było wiadomo, wyspa pod nami tylko woda wiec jak leje to gdzie ma ta woda spływać w dołki

Gość • Piątek [24.07.2009, 08:12:22] • [IP: 88.156.234.***]

Dobrze ze woda zalala a nie krew. Szpital w Swinoujsciu, tak szumnie zachwalany to nieporozumienie. Co w nim mozna wyleczyc ?

Gość • Piątek [24.07.2009, 07:31:26] • [IP: 83.30.165.***]

Ludzie poginęli w kraju a tu płacz nad woda. Może ktoś sie zsikał

Wujek dobra rada • Piątek [24.07.2009, 06:44:57] • [IP: 92.42.112.***]

nowy szpital nowy szpital !! a jak popada to wszystko po staremu??

Gość • Piątek [24.07.2009, 06:29:13] • [IP: 83.5.65.***]

Nie rozumię. Jak to może być. Woda płynie pod górke? Czy zły projekt? A może Jakiś psełdo nadzór? Przeanalizować i jak się da poprawić. Albo zakupić mopy. Dyrekcje zagonić do usuwania wody.

Ktoś • Piątek [24.07.2009, 06:11:35] • [IP: 89.194.128.***]

Kurcze taki fajny byl ten szpital:D

OKO PROROKA • Piątek [24.07.2009, 05:16:41] • [IP: 80.245.189.***]

...a psy dupami swymi szczekac zaczną, i wtedy zabrzmi trąba trzecia(na melodię"Kiedy święci swój opuszczą grób"), a z dupy wielkiej wyłoni się demon o gębie paskudnej i odetnie Ci internet

Gość • Piątek [24.07.2009, 02:57:30] • [IP: 92.42.117.**]

Albowiem jest zapisane: Ziemia się zatrzęsie, drzewa wylecą do góry nogami, szambo wybije IIII PIORUN PIERDYKNIE NA WAS!

Gość • Piątek [24.07.2009, 02:53:28] • [IP: 92.42.116.***]

P.Aniu szybciej tym mopem!

Gość • Piątek [24.07.2009, 01:57:50] • [IP: 195.117.222.***]

A deszcz padał tylko ze 20 minut. Ciekawe co by się stało jak by padało ze 3 godziny. Całe szczęście że nikogo nie poraził albo nie zabił prąd. Czas wyciągnąć wnioski dopóki nikomu się jeszcze nic nie stało, dopóki nie jest za późno.

Gość • Piątek [24.07.2009, 01:28:19] • [IP: 80.245.190.**]

cała woda pole ciała w dół do szpitala hahaha ale ktoś to wymyślił i zrobił mądrze

Gość • Piątek [24.07.2009, 00:02:50] • [IP: 80.245.183.***]

winna władza bo deszczu nie zatrzymała i chmur nie wyłapała, nawet najlepsze studzienki by tego nie zatrzymały, bredzicie, nudzi wam się, to marudzicie. Bylibyście chorzy jakbyście nie narzekali, ale zrzędzenie w sumie to też choroba hiii.. hiii...

Gość • Czwartek [23.07.2009, 23:58:03] • [IP: 80.54.123.***]

Co wy chcecie od żmurasa? Chlop robi wam drogi najlepiej jak umie.

Gość • Czwartek [23.07.2009, 23:56:52] • [IP: 87.205.168.***]

w calym kraju i za granica leje, a tu taki giewalt...

Gość • Czwartek [23.07.2009, 23:24:50] • [IP: 80.245.183.***]

zmurek je git co wy chcecie od goscia:)))

Najlepszy z najlepszych • Czwartek [23.07.2009, 23:07:34] • [IP: 95.49.182.***]

Lepsze to, niż nic●Zawsze coś●

Pikaczu • Czwartek [23.07.2009, 23:06:17] • [IP: 217.97.193.***]

Miasto pięknieje. Inżynier miasta zrobił wam tu i na marynarzy Wenecję a wy marudzicie.

bk • Czwartek [23.07.2009, 22:41:45] • [IP: 80.245.178.***]

ha, ha, Jerzy Urban i dawni kontrolerzy z Urzedu Kontroli prasy i Publikacji sie cieszą. Tak zdaje sie nazywala się PZPRowska cenzura.

episode • Czwartek [23.07.2009, 22:40:06] • [IP: 92.42.118.**]

najgorsze jest to ze ze w dupokracji mozemy se pobiadolic na forum conajwyzej

Oglądasz 26-50 z 59
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■