POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [24.07.2009, 08:15:15] • Świnoujście

Szpanerzy na quadach szaleją po plaży

Szpanerzy na quadach szaleją po plaży

fot. Sławomir Ryfczyński

Ryk silnika i uciekający ludzie z małymi dziećmi przed nadjeżdżającymi quadami. Takie sceny można było wczoraj (23.07) obejrzeć na świnoujskiej plaży.

Dwóch mężczyzn na czterokołowcach pędziło wzdłuż plaży przy falochronie zachodnim. Skakali maszynami po piaskowych górkach i "kręcili bączki".

Szpanerzy na quadach szaleją po plaży

fot. Sławomir Ryfczyński

Matki pospiesznie łapały swoje dzieci za rękę i uciekały przed piratami.
- To idioci, a nie ludzie - mówiła zdenerwowana kobieta. - Taki rozpędzony wariat może przecież zabić człowieka - dodaje.

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 129, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 129

Gość • Piątek [24.07.2009, 22:16:32] • [IP: 88.156.233.***]

Pustaki !

Gość • Piątek [24.07.2009, 21:16:50] • [IP: 80.245.177.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [24.07.2009, 21:13:39] • [IP: 80.245.177.***]

ukarać mamisynków

Gość • Piątek [24.07.2009, 20:34:04] • [IP: 80.54.123.***]

jakim prawem wszyscy uciekaja bo jedzie motorek o co tu chodzi gdzie policja?

Gość • Piątek [24.07.2009, 19:40:28] • [IP: 93.94.184.**]

przecierz policja moze dojsc po blaszcze...i ukarac pajacow to jest zabrudzanie plazy...przecierz moze im ciec olej

Gość • Piątek [24.07.2009, 18:48:07] • [IP: 95.49.169.**]

zacznijmy od tego z e na pronmenadzie mozna wypozyczyc tego samego lada wiec jezdzaom ja tez mam pojazd ale krosa i nie jezdzei n im po plazy tylo polesie ale mogli by zrobic na przylad w tym lesie kolo patelni jakis tor ale niomu sie dupy nie chce ruszyc a pan ryfczynski od iedy na zywa ludzi jezdzocych na ladacxh szpanerami

Gość • Piątek [24.07.2009, 18:43:24] • [IP: 80.245.180.***]

pozdrawiam tego *co napisał że popiera * na kładach

Gość • Piątek [24.07.2009, 18:36:16] • [IP: 92.42.119.***]

Mądry człowiek żyje, a debil/e prędzej czy później pójdzie do piachu i nawet pies po nim nie zaszczeka.

Gość • Piątek [24.07.2009, 17:46:29] • [IP: 217.97.199.*]

193...wszystko co zostało zrobione jest dla ludzi, tylko mądrych , debile jeżdżący po to by przestraszyć albo zabic dziecko czy dorosłego powinien byc ukarany z całą surowością, widziałam jak jechał poscieżce rowerowej kobieta spadła z roweru, ludzie uciekali w popłochu, ktoś słusznie napisal jak chcesz rozrywki i adrel\nalin to odbezpieczony granat w spodnie!!i będzie rozrywka ze hej!!1

bemka • Piątek [24.07.2009, 17:43:56] • [IP: 92.42.118.***]

Dokładnie jeździjcie gdzie chcecie !! w końcu do czegoś one służą ;] czekajcie kupie krosa to z wami polatam

Gość • Piątek [24.07.2009, 17:41:40] • [IP: 92.42.112.***]

a czy kto wogole zadzwonil po policjie lub straz.bo krzyczec latwo ale samemu cokolwiek juz zrobic to ciezko!!

Gość • Piątek [24.07.2009, 17:35:10] • [IP: 80.54.123.*]

Debile, musialem uciekac, z chodnika w parku bo jechali jak idioci. A gdzie straz miejska i Policja !! Zabrac im te zabawki nie sa dla debili jak nie wiedza gdzie i kiedy jezdzic !!

Gość • Piątek [24.07.2009, 17:20:33] • [IP: 195.117.222.**]

widac ze jakies ********

Gość • Piątek [24.07.2009, 17:18:28] • [IP: 83.21.125.**]

Pierdziawkowe przygłupów towarzycho. ...

Gość • Piątek [24.07.2009, 17:15:55] • [IP: 80.245.184.***]

to powinnobyć zabronione, czy wy nie myslicie tam sa male dzieci nie zawsze na takim cacku da sie wychamowac. . powinnybyć jakies sciezkia i wyznaczone miejsca dla ludzi jezdzacych na tym. .

Gość • Piątek [24.07.2009, 17:12:46] • [IP: 193.200.150.***]

tak ci sie tylko zdaje, szczylu

Gość • Piątek [24.07.2009, 17:05:49] • [IP: 69.114.22.***]

bedziemy jezdzic wszedzie gdzie chcemy...

Gość • Piątek [24.07.2009, 16:58:52] • [IP: 92.42.115.***]

hehe, a ja wczoraj widziałam przed jednym z bloków, jak ktoś z samochodu wyciągał takiego" quada".. ciekawe, czy to była ta sama osoba, co jedna z tych na zdjęciach..

Gość • Piątek [24.07.2009, 16:51:21] • [IP: 93.94.184.**]

wszystkim zal dupe sciska z enie moga sobie pojezdzic jestescie wszyscy zalosni;]

Gość • Piątek [24.07.2009, 16:39:44] • [IP: 77.253.193.***]

debilostwem można tylko i wyłącznie nazwać grupe pajaców którzy negatywnie piszą na forum jakieś popierdółki...nie pasują wam maszyny które przecież zostały stworzone dla ludzi a nie dla waszych psów...zastanówcie sie buraki...zabronimy wam poruszac sie furami po mieście też świrujecie...dupasy

Gość • Piątek [24.07.2009, 16:33:02] • [IP: 88.156.232.**]

jak widać mieli sesję zdjęciową na plaży

Gość • Piątek [24.07.2009, 16:31:22] • [IP: 87.205.255.***]

gdzie policja i straz?...

Gość • Piątek [24.07.2009, 16:28:53] • [IP: 83.13.154.***]

Przecież to nie nasi - chłopaki ze świnoujścia wiedzą kiedy i gdzie można poszaleć i nie robiliby sami sobie przypału a przez przyjezdnych debili teraz policja będzie się wyżywać na naszych.

Gość • Piątek [24.07.2009, 16:18:25] • [IP: 77.112.139.*]

zazdrosc robi swoje..

Gość • Piątek [24.07.2009, 16:09:49] • [IP: 79.188.100.***]

Buraki na zabawkach., wlepiać wysokie mandaty albo nakopać w tyłek...

Oglądasz 26-50 z 129
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■