POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [24.07.2009, 08:15:15] • Świnoujście

Szpanerzy na quadach szaleją po plaży

Szpanerzy na quadach szaleją po plaży

fot. Sławomir Ryfczyński

Ryk silnika i uciekający ludzie z małymi dziećmi przed nadjeżdżającymi quadami. Takie sceny można było wczoraj (23.07) obejrzeć na świnoujskiej plaży.

Dwóch mężczyzn na czterokołowcach pędziło wzdłuż plaży przy falochronie zachodnim. Skakali maszynami po piaskowych górkach i "kręcili bączki".

Szpanerzy na quadach szaleją po plaży

fot. Sławomir Ryfczyński

Matki pospiesznie łapały swoje dzieci za rękę i uciekały przed piratami.
- To idioci, a nie ludzie - mówiła zdenerwowana kobieta. - Taki rozpędzony wariat może przecież zabić człowieka - dodaje.

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 129, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 129

xxx • Piątek [21.08.2009, 14:18:25] • [IP: 89.174.36.**]

Taki zakaz już jest. Kara za wjazd wynosi jakies 2 tys. zł. Nie wiem co oni robią na tej plaży... O_o A ogólnie pomysł wyporzyczania quadów uwazam za udany, to jest najszybszy sposób na zwiedzenia kurortu :) Na pieszo raczej nie da rady zrobić tego w jedn dzien...

Gość • Poniedziałek [27.07.2009, 08:42:02] • [IP: 83.21.34.***]

Powinien być kategoryczny zakaz! Z pojazdów mechanicznych wjazd powinny mieć tylko karetki pogotowia.Wystarczy hałasu na plaży!!

Gość • Niedziela [26.07.2009, 21:18:24] • [IP: 195.117.222.***]

dobra faza^^

goja • Niedziela [26.07.2009, 17:46:14] • [IP: 80.245.183.***]

quady sa fajowe i fajnie sie jezdzi, sama poszalałam na quadzie jak bylam u kumpeli ktora mieszka na wsi, ona ma dwa i naserio fajnie sie jezdzi.

Slavo • Niedziela [26.07.2009, 14:10:30] • [IP: 93.94.191.***]

WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH MOTURY TO RACZEJ SIMSONY NA 4 KOŁCH I DO QUADA IM DALEKO. ALE ZNAWCY LEPIEJ NIECH DALEJ JEŻDŻĄ" Bemka"mi.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 13:55:45] • [IP: 80.245.182.***]

No cóż, pieniądze są, ale w głowie same łajno.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 10:16:55] • [IP: 83.31.188.***]

Pierdziawkowe pajace !

Gość • Sobota [25.07.2009, 23:48:52] • [IP: 88.156.234.***]

Do 199, ale te konie policyjne super wygladaja jak ruszaja do akcji.Maja zakladane specjalne czapki z kogutem.

Gość • Sobota [25.07.2009, 19:55:46] • [IP: 85.230.231.**]

17:42... Ale zablysles, jak jamnicze jajka :) Tym wpisem udowodniles jaki poziom reprezentuja soba wiesniaki onanizujace sie do tych" maszyn" i ich wlascicieli.

Gość • Sobota [25.07.2009, 18:40:19] • [IP: 217.97.199.**]

co robią nasi policjanci na koniach i rowerach, chyba zabawiają się na wydmach z policjantkami...

Gość • Sobota [25.07.2009, 18:22:54] • [IP: 88.156.233.***]

Wiejskie buraczyny !

Bemka • Sobota [25.07.2009, 17:42:34] • [IP: 92.42.118.***]

"09:36" Właśnie widać ze to ty nie znasz się na motocyklach i nie miałeś nigdy z nimi do czynienia bo chyba nie wiesz do czego służą te sprzęty...a plastikowa imitacja to jest twój mózg ! :) pozdrawiam

Gość • Sobota [25.07.2009, 16:41:49] • [IP: 83.31.192.***]

Tak, najlepiej zakazać chodzenia po plaży bo można nadepnąć na bawiące się dziecko, zakazać gry w piłkę bo można śmiertelnie ranić biedną staruszkę, a wejście do wody powinno być dopuszczine od 18 lat. TAK KONIEC WSZYSTKIEGO!! NIECH ŻYJE KONONOWICZ!! ...l, udzie, uspokujcię się!!

Gość • Sobota [25.07.2009, 13:15:36] • [IP: 93.94.185.***]

a traż miejska poluje na Nowokarsiborskiej?

Gość • Sobota [25.07.2009, 12:36:53] • [IP: 80.245.177.***]

zgadza się

Gość • Sobota [25.07.2009, 09:36:39] • [IP: 85.230.226.***]

gosciu z 9:25... taki" quad" to zaden wydatek, tak samo te pseudo motocykle na Swinoujsckich ulicach. Twoj wpis swiadczy wlasnie o tym ze jestes zakompleksionym wiesniakiem i nie widziales prawdziwych quadow i motocykli. To czym poruszaja sie nasi lokalni dilerzy to tylko plastikowe imitacje maszyn o ktorych tylko moga pomazyc. PS. A co policia zrobi jesli chodzi o tego barana na czarnym" quadzie" ktory jezdzi w bialy dzien po Konstytucji i Wojska Polskiego 90km/h ??

Bemka • Sobota [25.07.2009, 09:25:20] • [IP: 92.42.118.***]

kto tu jest burakami zazdrościcie im ze maja QUADY a wy nie to samo jest z motocyklistami

Gość • Sobota [25.07.2009, 08:56:34] • [IP: 83.31.202.***]

Wiejskie zakompleksione buraki.

Gość • Sobota [25.07.2009, 08:03:42] • [IP: 217.97.199.*]

DEBILE-bez komentarza

Gość • Sobota [25.07.2009, 06:58:02] • [IP: 80.54.123.**]

niedorozwoj umyslowy szkoda takich ale i tak powinni byc pod kluczem w szpitalu w np zdrojach

Gość • Sobota [25.07.2009, 06:30:48] • [IP: 88.156.233.***]

Wiochmeni !

Gość • Sobota [25.07.2009, 01:10:11] • [IP: 217.97.193.**]

a gdzie ma jezdzic tym qladem z wyporzyczalni no...jp

Gość • Piątek [24.07.2009, 23:45:48] • [IP: 86.129.164.*]

pustaki to sa cegly takie duze troche wazom i nawet majom rysunki

Gość • Piątek [24.07.2009, 23:36:24] • [IP: 88.156.233.**]

Kto tych przygłupów produkuje?Tylu idiotów doroslych żyje w Świnoujsciu?

Bemka • Piątek [24.07.2009, 22:59:40] • [IP: 92.42.118.***]

pusta to ty masz głowę !

Oglądasz 1-25 z 129
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■