POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.07.2009, 08:36:21] • Świnoujście

Deląga wyprosili ze stolika

Deląga wyprosili ze stolika

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak się dowiedzieliśmy, słynny aktor Paweł Deląg podczas dni Karuzeli Cooltury rozsiadł się wygodnie w restauracji jednego z apartamentowców przy promenadzie. Kelnerka wyprosiła go grzecznie, gdyż stolik był zarezerwowany.

Aktor początkowo protestował. Tłumaczył, że zostanie tylko na chwilkę. Kelnerka była nieugięta. Goście hotelowi, dla których był zarezerwowany stolik, mogli przyjść w każdej chwili.
- Aktorzy to nie święte krowy – mówi mieszkanka Świnoujścia. – Jeśli miejsce jest zarezerwowane, to się nie siada. I już.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-55 z 55

Gość • Czwartek [06.08.2009, 00:28:13] • [IP: 80.245.184.**]

Bardzo dobrze się zachowała ta kelnerka ;) Nie znam go prawie wcale, ale kiedy przyszedł na konfesjonały to nie raczył nawet dać autografu.; (Jakiś KRÓL, czy co??

Gość • Wtorek [28.07.2009, 14:02:41] • [IP: 217.97.199.*]

No dokładnie, w końcu to też człowiek.

Gość • Niedziela [26.07.2009, 13:45:11] • [IP: 83.21.19.***]

Order dla kelnerki na której urok Deląga nie zrobił wrażenia! A może premie jej dać , co ?

Gość • Czwartek [23.07.2009, 06:54:34] • [IP: 88.156.233.***]

Wiejski aktorzyna. ...

Gość • Środa [22.07.2009, 22:39:54] • [IP: 87.96.87.***]

Dobrze że klocka na stoliku nie postawił, bo wtedy byłaby sensacja.

Gość • Środa [22.07.2009, 22:29:12] • [IP: 92.42.116.***]

Gwiazda sie znalazła job towoja mac!

Gość • Środa [22.07.2009, 20:58:43] • [IP: 93.94.185.***]

Tak wypisujecie bez sensu te kometarze ze szkoda gadac..."nie znam go", no blagam Was nie wiem kto go nie zna, dobry aktor, a wy sie czepiacie szczegolow, ze nie gra w tasiemcach ktore ogladacie to nie znaczy ze nie jest aktorem, od tego zeby grac jest tez teatr!!

Gość • Środa [22.07.2009, 20:53:33] • [IP: 88.156.233.***]

Gość • Środa [22.07.2009, 14:29] • [IP: 83.11.134.***] Deląg słynny? z czego? ------ Jesteś w google? jesteś kimś.

Gość • Środa [22.07.2009, 20:31:27] • [IP: 80.245.182.**]

PSIKUTA- bardzo" sławny"??

Gość • Środa [22.07.2009, 20:24:29] • [IP: 83.13.154.***]

TROCHĘ NIE DO KOŃCA TA OPOWIEŚĆ JEST PRAWDZIWA, LEKKO - PRZEKRĘCONA, ALE CZEGO NIE ZROBI SIĘ PO TO ABY WZBUDZIĆ JAKĄKOLWIEK BŁACHĄ SENSACJĘ!!

Gość • Środa [22.07.2009, 19:53:06] • [IP: 80.54.123.**]

Avangard :)

Slavo • Środa [22.07.2009, 17:50:40] • [IP: 93.94.191.***]

"koturny" jak tu byłem pierwszy raz to od razu rzuciły mi się w oczy. nikt ze znajomych nie chciał uwierzyć...

Gość • Środa [22.07.2009, 17:27:31] • [IP: 80.245.183.***]

to iswinoujscie czy www.pudelek.pl?

Gość • Środa [22.07.2009, 14:53:32] • [IP: 83.21.25.**]

też nie macie z czego robic afery, bzdury piszecie, a potem się dziwicie że ludzie głupio komentują... zajmijcie sie poważniejszymi sprawami, a nie pisaniem byle czego, jedyne kryterium dla autorów tych głupich artykułów to byle jak, tylko aby dużo. pogratulowac profesjonalizmu

Gość • Środa [22.07.2009, 14:29:07] • [IP: 83.11.134.***]

Deląg słynny? z czego?

Gość • Środa [22.07.2009, 14:27:57] • [IP: 88.156.234.***]

Pan Delag sie tym nie przelakl.

anok • Środa [22.07.2009, 14:07:12] • [IP: 88.156.234.***]

To Deląg siedział w stoliku ?

Gość • Środa [22.07.2009, 13:45:30] • [IP: 92.42.112.**]

Nie znam go...

KieydSwinoujscianka • Środa [22.07.2009, 13:30:41] • [IP: 79.189.157.**]

Slynny aktor... z niego taki SLYNNY aktor jak ze mnie zakonnica, on moze byc conajwyzej troche slawny albo raczej popularny... co za osiol pisze te bzdurne artykuly... normalnie robi sie ru drugi pudelek... nazwijmy ten portal moze jakos na nowo co?? sa pudelki, pomponiki, biale kozaczki... wymyslmy jakas nowa nazwe. ... ale news...

Gość • Środa [22.07.2009, 13:01:11] • [IP: 80.245.179.***]

brakuje jeszcze co chciał zjeść i tego typu info

Gość • Środa [22.07.2009, 12:38:39] • [IP: 80.245.186.**]

O boże! Cóż za istotna informacja!

Gość • Środa [22.07.2009, 12:25:53] • [IP: 93.94.185.**]

ja * tu nawet niema oczy pisac

Pikaczu • Środa [22.07.2009, 12:24:51] • [IP: 217.97.193.***]

Ale macie okazje się powytrząsać na Deląga mieszkańcy wielkiej płyty. Siadaj i rób 500 panoramicznych jeden z drugim.

Gość • Środa [22.07.2009, 12:22:00] • [IP: 92.42.116.**]

o *.. niesamowiter. szkoda, że teego na pudelku jeszcze nie ma...

Gość • Środa [22.07.2009, 12:18:41] • [IP: 83.19.184.**]

Też usiądę przy zarezerwowanym stoliku od którego pewnie mnie wyproszą - I NAPISZĄ O MNIE W PORTALU !!

Gość • Środa [22.07.2009, 12:11:22] • [IP: 93.94.184.***]

Czyli psikutas bez s

Gość • Środa [22.07.2009, 12:06:17] • [IP: 80.54.123.**]

Pewnie nie znał niemieckiego ;-)

shuya • Środa [22.07.2009, 12:03:09] • [IP: 80.245.182.***]

a mnie dziwi że nie masz jeszcze play fresh ;))

Gość • Środa [22.07.2009, 11:50:37] • [IP: 77.253.96.***]

naprawde to bzdet...

Gość • Środa [22.07.2009, 11:35:17] • [IP: 217.97.199.*]

Jak zwykle robią sensację z byle czego ;]

Gość • Środa [22.07.2009, 11:13:28] • [IP: 213.77.13.***]

a co to za GONZO

Gość • Środa [22.07.2009, 11:13:18] • [IP: 192.168.0.*]

ze stolika-czy od stolika slownik moge wypożyczyć

Gość • Środa [22.07.2009, 11:08:59] • [IP: 217.97.199.*]

zawsze są dwa wyjscia, poprosć o przejscie do innego stolika, albo zamienic rezerwacje...ale to chyba by nie przyszło do głowy kelnerce!!bo tłoku to tam nigdy nie ma, były wolne stoliki!

Gość • Środa [22.07.2009, 11:03:25] • [IP: 77.12.221.***]

KATASTROFA DLA ŚWINOUJŚCIA !! TERAZ JUŻ ŻADEN AKTOR NIE BĘDZIE CHCIAŁ TUTAJ PRZYJECHAĆ I O CZYM BĘDZIE WTEDY * PISAĆ... !! ?? !! ?? żenada...

Gość • Środa [22.07.2009, 11:01:35] • [IP: 217.97.199.**]

Poszlabym z nim po bandzie.

Gość • Środa [22.07.2009, 10:45:17] • [IP: 80.245.190.***]

No i dobrze mysla ze maja pieniadze to moga wszystko

Gość • Środa [22.07.2009, 10:40:41] • [IP: 80.245.178.**]

SENSACJA!! SENSACJA!!

Gość • Środa [22.07.2009, 10:31:33] • [IP: 80.54.73.*]

chyba ze sie nie ma skarpetek

Gość • Środa [22.07.2009, 10:30:39] • [IP: 83.15.198.***]

czy przypadkiem koloru skarpetek nie dobiera się do koloru butów ??

Gość • Środa [22.07.2009, 10:21:55] • [IP: 202.78.25.**]

A gdzie byli rodzice tej kelnerki ja się pytam?

Gość • Środa [22.07.2009, 10:07:47] • [IP: 80.54.73.*]

akurat on ukonczyl pwst w krakowie ;|

Gość • Środa [22.07.2009, 10:05:40] • [IP: 80.245.187.**]

hahahahha pudelek się powoli wyłania z duszy pana Ryfczyna ;]

Gość • Środa [22.07.2009, 10:05:22] • [IP: 88.156.233.***]

Brawo pani kelnerka, brawo ! Co nam jakiś tam Deląg, co to za jeden?

Gość • Środa [22.07.2009, 10:03:43] • [IP: 192.168.100.***]

Nazwijcie ten portal pudelek dupelek

KELNER • Środa [22.07.2009, 10:03:16] • [IP: 80.245.190.**]

Większość z naszych" Gwiazdeczek"widząc w restauracji plakietke z napisem REZERWACJA (napisane tłustym drukiem)udają, że jej nie widzą:)A jak już ją zauważą to myslą, że to dla nich został zarezerwowany stolik:) Więc nic nowego zawsze unawali się za nadludzi... Żenada!!

Gość • Środa [22.07.2009, 09:47:53] • [IP: 83.21.13.***]

a kto to jest ? to kolejny człowiek który stał się wykreowaną gwiazdą przez pudelki nie mając ukończonej szkoły aktorskiej ? chyba tak...

Gość • Środa [22.07.2009, 09:37:53] • [IP: 83.31.181.**]

A kto to taki aby siadać przy zarezerwowanym stoliku ? Napewno Warszawiak !

Gość • Środa [22.07.2009, 09:35:03] • [IP: 94.254.170.***]

toż to pan PSIKUTAS bez S ! a nie żaden hrabia The Long !

Gość • Środa [22.07.2009, 09:25:15] • [IP: 80.245.182.***]

Pochwalam. Toż to żadna gwiazda, jeno mało zdolny choć przystojny aktorzyna.

Gość • Środa [22.07.2009, 09:22:30] • [IP: 217.97.199.*]

ten plecak pasuje jak krowie kwiatek

Gość • Środa [22.07.2009, 09:04:35] • [IP: 92.42.116.***]

Kto to jest jakiś Deląg żeby się min przejmować? Gonić pseudo aktorów. Brawo dla kelnerki!!

Gość • Środa [22.07.2009, 08:59:02] • [IP: 80.245.184.**]

Ale o co chodzi??

Gość • Środa [22.07.2009, 08:46:37] • [IP: 80.54.123.**]

Deląg słynny aktor? To aktorzyna, który nic nie znaczy w Polskim kinie ani teatzre. Szkoda takich bzdur pisać. Są ważniejsze tematy. Pozdrawiam wszystkich na cały dzień!

Gość • Środa [22.07.2009, 08:43:48] • [IP: 92.42.117.***]

te śmieszne giwazdeczki nawet napiwków nie zostawiają.. wstydd !

Gość • Środa [22.07.2009, 08:42:42] • [IP: 217.97.199.*]

PRAWDA

Oglądasz 1-55 z 55
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■