POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.07.2009, 13:54:37] • Świnoujście

Będzie McDonald's w Galerii Handlowej Platan

Będzie McDonald's w Galerii Handlowej Platan

www.inkycircus.com(fot. internet )

To już niemal pewne. Pierwsze centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia będzie otwarte tuż przed Bożym Narodzeniem w grudniu 2009 roku.

Nowa galeria handlowa powstanie w nowo budowanych obiektach przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i 11 Listopada w kompleksie Platan. Na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych znajda się sklepy odzieżowe, małe butiki i lokale usługowe.
Wśród wielu powierzchni handlowych znajdzie się również najpopularniejsza na świecie sieć restauracji fast food McDonald's.

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 220, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 176-200 z 220

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 15:24:29] • [IP: 217.97.199.*]

ani w jednym ani w drugim nie nadaję sie nic do jedzenia, ale młodzi ludzie zapatrzeni na zachód łykna kazde świnstwo-zyczę smacznego--butiki jezeli bedzie taki" towar" jak jest obecnie w naszych sklepach i ceny z kosmosu to wole jechać do niemiec na wyprzedaże można za niewielkie pieniadze trafic markowe ciszki, a nie badziewie gdzie z pod Lodzi i okolic szyte w piwnicy albo w garazu!

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 15:21:50] • [IP: 88.156.234.***]

Z ta galeria wspanialy pomysl !.

123 do Radykała • Poniedziałek [20.07.2009, 15:19:33] • [IP: 80.54.123.***]

Pisz pisz chłopie ale może lepiej do Głosu bo one tez ida na łatwiznę

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 15:19:28] • [IP: 80.245.179.**]

DO ---->Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 15:02] • [IP: 80.245.183.***] Popieram!Ja też się bardzo ciesze! nawet jak nie będzie sklepów różnych odzieżowych firm tylko coś podobnego co my już teraz mamy w mieście i tak to jest fajny pomysł! w końcu fast food jakiś porządny a nie buda zwykła!Ja napewno będę tam przychodzić i do galerii na zakupki i na jedzonko:)))) a pozatym miasto już od paru lat się rozwija i jeszcze jak nam kino wybuduą to już w ogóle bedzie rewelacja a le i tak większośći to nie pasuje bo zawsze jest źle...ludzie jak by otworzyli kfc to byście pytali czemu nie McDonald's..zawsze wam coś nie pasi a ja tam się ciesze!:)

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 15:17:21] • [IP: 80.245.184.***]

A ja tam się ciesze z budowy nowej galerii będzie można i zjeść coś i pochodzić po sklepach. Super

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 15:02:41] • [IP: 80.245.183.***]

wam to nic nie pasuje:/ niech otworzą mc donaldsa a napewno za jakiś czas otworzą kfc, nie wszystko naraz, a znając życie to Ci co teraz wyzywają będą najczęstszymi gośćmi, Ja tam sie bardzo ciesze że nasze miasteczko sie tak fajnie rozwija:)Super pomysł:)

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 15:01:29] • [IP: 83.22.169.**]

ale kicha, lepsze KFC

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:56:31] • [IP: 217.97.199.*]

... a czy będą sklepy odzieżowe firm: Carry, Reserved, C&A, Orsay, H&M ?? czy tylko nasze miejscowe tandeciarskie przeniesione z bazarów z ciuszkami z Łodzi?? A nam nadal zostanie jeździć do dużych miast na zakupy!!

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:53:22] • [IP: 80.245.191.***]

JA TEŻ CHCĘ KFC MCDONALT JUZ JEST W PO

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:53:01] • [IP: 83.21.12.***]

o fuj, zdecydowanie lepsze KFC !

kierowca • Poniedziałek [20.07.2009, 14:52:37] • [IP: 84.64.105.***]

Sensacja!! Coś na wzór ostatniej-Netto w Międzyzdrojach...buuuuhahahahhahaaaa Jak przestaną kraść i ustawiać WSZYSTKO pod siebie to może za 10 lat otworzą KFC. ..kto wie :p !!

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:48:08] • [IP: 92.42.119.**]

przeciez w tym MC to jest takie syfiackie żarło ja tam już od 10 lat nie byłem (Szczecin) jedynie KFC ma dobre buły...

K.O • Poniedziałek [20.07.2009, 14:46:32] • [IP: 93.94.185.**]

haha Platon xd ee tam MC do gowno jest lepszy Kfc. .. no to fakt dziewczyna z świnoujścia dupy urosną ale panowie panowie kochanego ciałka nigdy za wiele:D Pozdrawiam Wszystkie Fanki MC hehe xdd obżerać sie do woli;p a ja mysle ze mało osob będzie na otwarciu bo kazdy bedzie siedział z rodziną przygotowywyał dania itp a nie będzie z stał w kolejce po jakiegoś gumiaka xD

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:43:14] • [IP: 194.146.217.**]

TACO BELL OTWÓRZCIE A NIE MAC'A!

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:43:07] • [IP: 92.42.119.**]

wont z tym ja chce KFC !!

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:42:19] • [IP: 80.245.184.***]

To juz teraz wiem gdzie podzieją się psy z przepelnionego swinoujskiego schroniska...

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:38:43] • [IP: 80.245.189.***]

właścicielem" jadłodajni" Mc'Donald's najczęściej bywa korporacja Mc'Donald's ale u nas to różnie bywa, to kto wie?...

Radykał • Poniedziałek [20.07.2009, 14:38:32] • [IP: 80.245.183.***]

Napisała gruba polka;) ehhehe spragniona w swej tuszy KFC:)

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:36:41] • [IP: 92.42.113.***]

polskie chłopaki to mają dopiero dupska :]

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:36:18] • [IP: 83.15.113.***]

KFC KFC KFC POPIERAM a nie smierdzący MC

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:35:17] • [IP: 93.94.188.***]

KFC lepsze by było zamiast macdonalds to kfc

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:34:09] • [IP: 148.122.35.***]

Kto bedzie wlascicielem tej jadlodajni?Moze pan J. od sklepu z zarciem dla psow z Uznamu?

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:33:01] • [IP: 80.245.190.***]

Chyba Plotyn

Gość • Poniedziałek [20.07.2009, 14:31:38] • [IP: 92.42.112.***]

KFC KFC KFC KFC KFC!!

Radykał • Poniedziałek [20.07.2009, 14:26:55] • [IP: 80.245.183.***]

Wiesz 123 ostatnio mysle zeby olac to iswinoujscie bo przez swoje rozkrecanie tematów nabijam im tylko popularnosci a nie mam z tego ani zlotkówki i niedlugo znikam stad na dobre. Bo za darmoche nie bede im biznesu rozkrecal.

Oglądasz 176-200 z 220
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■