POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.07.2009, 13:54:37] • Świnoujście

Będzie McDonald's w Galerii Handlowej Platan

Będzie McDonald's w Galerii Handlowej Platan

www.inkycircus.com(fot. internet )

To już niemal pewne. Pierwsze centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia będzie otwarte tuż przed Bożym Narodzeniem w grudniu 2009 roku.

Nowa galeria handlowa powstanie w nowo budowanych obiektach przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i 11 Listopada w kompleksie Platan. Na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych znajda się sklepy odzieżowe, małe butiki i lokale usługowe.
Wśród wielu powierzchni handlowych znajdzie się również najpopularniejsza na świecie sieć restauracji fast food McDonald's.

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 220, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 220

Gość • Wtorek [21.07.2009, 22:29:31] • [IP: 217.97.199.*]

przestańcie się podniecać - to kolejny artykuł sponsorowany." Pierwsze centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia" na 2000 m2 ?? To chyba jakiś ironiczny żart :D:D:D

Gość • Wtorek [21.07.2009, 22:05:55] • [IP: 92.42.118.**]

Wolałbym tam McKwaka

Gość • Wtorek [21.07.2009, 21:54:01] • [IP: 80.245.189.***]

Brednie ten PLATAN to jedna wielka Pomyłka żadnego McDonalda nie bedzie.

Gość • Wtorek [21.07.2009, 19:16:48] • [IP: 92.42.114.**]

nooo niech sie w koncu cos dzieje w tym miescie. ...

PITI • Wtorek [21.07.2009, 18:50:52] • [IP: 92.42.114.***]

pewnie, i tak nic nie zrobią.

Gość • Wtorek [21.07.2009, 17:42:34] • [IP: 88.10.23.***]

Ja chce KFC albo Burger Kinga ;[

Ozooum • Wtorek [21.07.2009, 17:03:26] • [IP: 83.31.183.***]

Jak będzie, to ogłoszę się Królem●Taki McDonld's czy jakieś inne gó* powinno być conajmniej z piętnaście lat temu●Wielka mi nowość● ▼▲▼▲▼▲ ● P.S. To całe miasto to, jedno wielkie kino razem z cyrkiem● ▼▲▼▲▼▲ ●

Gość • Wtorek [21.07.2009, 16:34:20] • [IP: 92.42.115.**]

A bedzie Kino do chu... co mi po tym mcdonaldzie wpadne na gatro fazie to fakt ale bym sobie tez glowe zawiesil w kinie a nie ! do roboty a nie zamul w tym miescie

Gość • Wtorek [21.07.2009, 15:52:38] • [IP: 195.117.222.*]

GRUBASY JUŻ LIŻĄ MONITOR

Gość • Wtorek [21.07.2009, 15:36:43] • [IP: 188.33.63.**]

To tylko DEBILE ZE SWINOUJSCIA ludzie wspolczuje wam poziomu zero !!hahahha

Gość • Wtorek [21.07.2009, 15:13:36] • [IP: 92.42.113.***]

troche dolina mc to szit guwno KFC SMACZNE JEST ENO ENO SZPAGETI I PENNE

Gość • Wtorek [21.07.2009, 15:09:11] • [IP: 80.245.186.**]

dno

Ozooum • Wtorek [21.07.2009, 14:49:34] • [IP: 83.31.183.***]

I tak was nie stać na takie ponoć luksusy, skoro każdy narzeka jak mało zarabia, nie ma za co żyć, Oo!znowu podwyżka. ..itd.Może na samym początku będziecie tam łazić jak zadżumieni, ale potem to dacie sobie spokuj.Tak jak z kinem wszyscy by chcieli, a co do czego ledwo dwadzieścia osób szło na film, który już wcześniej widziała na necie.Tu sie nie opłaca robić takich faz, bo za mało osób będzie chodziło, by interes się kręcił.Może ewentualnie w sezonie letnim coś można tu wyklepać.Otwóżcie lepiej budke z lodami z mięsem i kanapkami ze smalcem i bułką z masłem (:-))

Gość • Wtorek [21.07.2009, 12:54:04] • [IP: 92.42.117.***]

Mało ruchu+szybkie i tanie w miarę jedzenie=GRUBASEK

Gość • Wtorek [21.07.2009, 12:51:08] • [IP: 92.42.117.***]

Będą same GRUBASY.

Gość • Wtorek [21.07.2009, 12:06:11] • [IP: 83.168.89.*]

Przynajmniej w takich sieciach obowiązują jakieś standardy i procedury odnośnie jakości.Sam jestem kucharzem, więc wiem jakie śmieci się sprzedaje ludziom, właściciele oszczędzają kosztem klienta, ludzie miejcie się na baczności, bo to za co płacicie nie nadaje się czasami nawet na karmę dla psa!!

Gość • Wtorek [21.07.2009, 11:50:31] • [IP: 80.53.235.***]

W prawie każdym większym mieście jest MC Donald KFC itp. więc dlaczego nie miało by być tego w Świnoujściu. Nikt nikomu przecież nie każe stołowac się tam. Po zatym myślicie że w tych budkach z hamburgerami co teraz stoją w mieście lepsze żarcie mają ?

Gość • Wtorek [21.07.2009, 11:46:48] • [IP: 93.94.188.***]

ta..kino będzie chyba domowe

Gość • Wtorek [21.07.2009, 11:41:21] • [IP: 80.245.186.**]

Krytykanci! Przecież, jeden z drugim, nie musicie chodzić do MC, czy KFC...

Gość • Wtorek [21.07.2009, 11:31:06] • [IP: 93.94.186.***]

DNO!

Gość • Wtorek [21.07.2009, 11:15:44] • [IP: 83.22.189.***]

SMACZNEGO:D

JP Masło Orzechowe • Wtorek [21.07.2009, 11:02:07] • [IP: 217.97.199.**]

FIRMA FIRMA FIRMA

Gość • Wtorek [21.07.2009, 10:43:01] • [IP: 80.245.180.***]

a kino?

Gość • Wtorek [21.07.2009, 10:11:14] • [IP: 83.31.184.**]

Podobno w Urzędzie Miasta można sobie kupić pracę. Może ktoś wie ile biorą za stanowisko referenta?

Gość • Wtorek [21.07.2009, 09:52:50] • [IP: 80.245.191.***]

p.Masilankiewicz hala sportowa powinna powstać przt stadionie i byc z nim połoczona tunelem pod czy nad ziemnym nawet tam gdzie jest ten śiwjetny parking a hotel z drugiej strony ulicy z połączeniem hali wszystko n nj wyzszy standart wtedy te obiekty zaczną na siebie zarabiać leo wyszukuje takich obiektow za miedzą oczywiście w hali duza sala wysiłkowa i admistracja jedna

Oglądasz 26-50 z 220
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■