POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.07.2009, 11:12:41] • Świnoujście

Wyrzucili martwego kota do śmietnika

Wyrzucili martwego kota do śmietnika

fot. Wojtek Basałygo

Tylko łapy i czarny ogon wystawał z kosza na śmieci przy ulicy Piastowskiej. To już drugi znaleziony martwy kot w ciągu kilku dni w tej okolicy.

Ktoś wyrzucił martwego kota do ulicznego śmietnika. Przechodzący po chodniku ludzie spoglądali z obrzydzeniem i niedowierzaniem, że ktoś mógł wyrzucić zwierzaka tak po prostu na śmietnik.
- Całkiem niedawno w tym samym śmietniku leżał inny martwy kot - powiedziała sprzedawczyni z okolicznego sklepu. To już drugi taki przypadek w niedługim odstępie czasu. Nieopodal tego miejsca jest podwórze, na którym mieszka wiele kotów. Szczególnie zadomowiły się w tym miejscu, ponieważ ludzie dokarmiają je w obawie przed gryzoniami.

Jakub Feliks, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 156, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-150 z 156

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:03:01] • [IP: 88.156.232.***]

Potrącone psy czołgają się tygodniami i TV nic z tym nie mogła zrobić, poranione konie przy dorożkach, i już któryś raz jakiś psychopata zabija koty, PROPONUJE PIĘĆ BŁĘKITNYCH FLAG ZA CAŁOKSZTAŁT !!

Bonifacy • Czwartek [09.07.2009, 12:59:49] • [IP: 217.97.199.*]

A skad wiadomo ze napewno jest martwy moze wszedl do smietnika i sie nie rusza bo zasnal czy ktos to sprawdzil ? Prosze o sprawdzenie tetna lub cykli aktywności bioelektrycznej mózgu rejestrowane za pomocą aparatury elektroencefalograficznej.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:53:57] • [IP: 217.97.193.***]

Co za gnoje tak postępują, żeby sami zdychali na wysypisku im z całego serca życze.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:51:35] • [IP: 80.245.187.**]

idioci.. ja bym takiego * wzucila do smietnika ;]

mgr. Celofan • Czwartek [09.07.2009, 12:50:06] • [IP: 83.21.4.***]

skąd wiadomo w jakich okolicznosciach zwierzak znalazł sie w śmietniku ? moze ktos poprostu był tak miły i zeskrobał go z chodnika (juz martwego) i umieścił w śmietniku.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:50:03] • [IP: 83.16.74.***]

niusy z iswinoujscie: ktoś wlał pieniący płyn do fontanny i ktoś wyrzucił zdechłego kota do śmietnika buhahahahahahahahahahahahahahahaha !!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:47:41] • [IP: 83.11.146.***]

Co lepiej żeby kot leżał rozjechany na ulicy ?! Co to za news ? Żenada. ..

mufur • Czwartek [09.07.2009, 12:44:49] • [IP: 195.205.239.**]

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:36] • [IP: 93.94.191.***] Może przeczytaj Biblię choć raz zanim będziesz się na nią powoływać. Dowiesz się może wtedy że wszystkie stworzenia są dziełem Bożym i należy je traktować z szacunkiem. A jakikolwiek pochówek to wyraz szacunku dla istoty stworzonej przez Boga. Gdybyś chodził do Kościoła wiedziałbyś o tym ale słowo Boże nie dotarło do ciebie bo omijałeś katolickie zgromadzenia szerokim łukiem. Wstydź się powoływać na Pismo Święte.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:39:14] • [IP: 80.245.190.***]

no i dobrze, ze go do smietnika ktos wrzucil. Chyba ze lepiej jak lezalby na chodniku?

mufur • Czwartek [09.07.2009, 12:39:01] • [IP: 195.205.239.**]

Gość • Czwartek [09.07.2009, 11:54] • [IP: 80.245.186.**] "szatanisci!" A co to za nowa subkultura? Ja tylko słyszałem o satanistach - ale człowiek oczy się całe życie ;) Ile takich przypadków jest naprawdę to wiedzą jedynie osoby które pracują na wysypiskach, raczej wątpię aby te dwa przypadki były odosobnione - przykre ale prawdziwe. Żal sierściucha bo na pewno nie zasłużył na taki koniec.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:36:29] • [IP: 93.94.191.***]

wielcy z was katolicy a bibli nie znaja! ZWIERZETA NIE MAJA DUSZ ZABIJANIE ICH TO NIE GRECH A TYM BARDZIEJ LEPIEJ WYRZUCIC ZDECHLEGO KOTA DO SMIETNIKA NIZ ZROBIC MU POGRZEB CO JEST ABSOLUTNIE NIEZGODNE Z WASZA RELIGIA PFF SPEUDO KATOLICY A CHODZA DO KOSCIOLA OD SWIETA WON Z WAMI

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:30:48] • [IP: 192.168.100.***]

No właśnie łatwo zrobić zdjęcie i co dalej.Trzeba żeby portal zajął się pogrzebem

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:24:02] • [IP: 80.245.190.***]

hehe

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:22:51] • [IP: 92.42.117.***]

O zwierzetach przypadkowo nie pisze sie ze zdechłe, tylko martwe ??

Bart Osz • Czwartek [09.07.2009, 12:19:08] • [IP: 213.158.199.**]

Nieludzkie i niekocie!

Pseudonim: • Czwartek [09.07.2009, 12:08:46] • [IP: 80.62.26.***]

ehh ludzie... juz obwiniacie społeczenstwo o sadyzm. a kotek poprostu wpadl pod auto. pomyslcie troszke zanim cos napiszecie.

Tytan • Czwartek [09.07.2009, 12:01:56] • [IP: 92.42.118.***]

Co za * * !!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 11:54:23] • [IP: 80.245.186.**]

szatanisci!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 11:42:33] • [IP: 80.54.123.*]

No-ja tam wolę żeby koty biegały zamiast szczurów!!

Lena • Czwartek [09.07.2009, 11:32:15] • [IP: 80.245.189.***]

A co * zrobił w tej sprawie ? Zdjęcie tylko ?! Chociaż zadzwonił do schroniska lub gdzie indziej czy go tak zostawił ? Wstyd dla Świnoujścia, że ma takich bezdusznych mieszkańców!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 11:31:11] • [IP: 80.245.184.**]

NIELUDZKIE!!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 11:31:08] • [IP: 217.97.193.**]

Bo Wojewodzki apelowal zeby na znak zaloby z powodu zwiazku Dody z Nergalem postawic w oknie zapalonego kota. Moze ktos sie przejal. A tak na marginesie biedne zwierze.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 11:26:22] • [IP: 88.156.234.**]

Może jakiś mieszkaniec próbuje się pozbyć kotów bo ich nie lubi??Albo im zazdrości że są dokarmiane przez ludzi;))

Lena • Czwartek [09.07.2009, 11:23:28] • [IP: 80.245.189.***]

A co * zrobił w tej sprawie ? Zdjęcie tylko ?! Chociaż zadzwonił do schroniska lub gdzie indziej czy go tak zostawił ? Wstyd dla Świnoujścia, że ma takich bezdusznych mieszkańców!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 11:23:00] • [IP: 92.42.116.**]

A może ktoś w odróżnieniu od autora wczorajszego artykułu który robił zdjęcia martwemu ptakowi (to dopiero trza mieć coś z garem!) wziął sprawy w swoje ręce i idąc rankiem do pracy znalazł na chodniku martwe zwierze i aby nie czekać na kolejny ciekawy artykuł wziął go usunął z chodnika aby nie było kolejnej sensacji. Czyli i tak źle i tak nie dobrze. Pewno gdyby wczoraj na plaży ktoś tego ptaka wżucił do śmietnika to też by było źle

Oglądasz 126-150 z 156
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■