POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.07.2009, 11:12:41] • Świnoujście

Wyrzucili martwego kota do śmietnika

Wyrzucili martwego kota do śmietnika

fot. Wojtek Basałygo

Tylko łapy i czarny ogon wystawał z kosza na śmieci przy ulicy Piastowskiej. To już drugi znaleziony martwy kot w ciągu kilku dni w tej okolicy.

Ktoś wyrzucił martwego kota do ulicznego śmietnika. Przechodzący po chodniku ludzie spoglądali z obrzydzeniem i niedowierzaniem, że ktoś mógł wyrzucić zwierzaka tak po prostu na śmietnik.
- Całkiem niedawno w tym samym śmietniku leżał inny martwy kot - powiedziała sprzedawczyni z okolicznego sklepu. To już drugi taki przypadek w niedługim odstępie czasu. Nieopodal tego miejsca jest podwórze, na którym mieszka wiele kotów. Szczególnie zadomowiły się w tym miejscu, ponieważ ludzie dokarmiają je w obawie przed gryzoniami.

Jakub Feliks, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 156, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 156

Maria z Poznania emerytka • Czwartek [09.07.2009, 14:59:45] • [IP: 217.97.199.*]

To jedyne radio, ktore mowi prawde bez zadnych wykretow, w innych jest duzo nieprawdy. Jestem przekonana, ze tam jest prawda. Dzieki temu radiu duzo ludzi sie odnalazlo. Jakich audycji slucham najchetniej? Rozanca i koronki, rozmow ze sluchaczami. Ale nigdy nie wlaczam sie w te rozmowy, nie czuje takiej potrzeby, zreszta tam trudno sie dodzwonic.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:58:59] • [IP: 217.97.199.*]

Co za pop...olony kretyn to zrobil... biedny kicius...Mam nadzieje ze ten kto to zrobil zaplaci za to surowa kare! Ludzie ktorzy robia takie rzeczy albo sa z jakiejs patologicznej rodzinki, nie maja serca, zero wspolczucia i wogole jakies psychole! Normalny czlowiek by tak nie zrobil...

Danuta • Czwartek [09.07.2009, 14:58:03] • [IP: 217.97.199.*]

Dlaczego slucham ? Bo Radio Maryja mowi o wszystkim prawde, inne media klamia. Poglebia wiare, daje sens mojemu zyciu. Dzieki Radiu Maryja zrozumialam, ze dobra doczesne nie sa dla mnie wazne. Gdyby to radio bylo wiele lat wczesniej, nie popelnilabym wielu zyciowych bledow. Czego na przyklad uczy? Wychowywac dzieci. I tego, ze zwiazek dwojga ludzi to milosc, a nie partnerstwo. Dzieki Radiu Maryja, wspolnym modlitwom, mam poczucie rodzinnej wspolnoty. Glos do Boga nie jest jednej osoby, tylko wszystkich, ktorzy siedza przy radioodbiornikach.

Geniu • Czwartek [09.07.2009, 14:54:23] • [IP: 217.97.199.*]

Józefa masz swiętą racje!! Sila wspolnego rozanca !! Dzisiaj radia ksiedza dyrektora Tadeusza Rydzyka slucha 4, 5 do 5 milionow osob [obecnie juz okolo 6 mln]. Od 1 czerwca ma ruszyc dziennik Radia Maryja; nie bedzie to" Slowo", z ktorego przejecia ksiadz Rydzyk zrezygnowal. Stacja dociera tez za granice, m.in. do USA i Kanady. Od jesieni 93 roku liczba sluchajacych wzrosla 14-krotnie.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:52:54] • [IP: 92.42.112.**]

a przy okazji portal ma newsa i niezły ubaw, a wystarczyło biedaka zakopać. Niestety nie byłoby co umieścic na portalu.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:51:49] • [IP: 92.42.112.**]

co za bezduszna istota to zrobiła. takie to przykre

Józefa • Czwartek [09.07.2009, 14:44:35] • [IP: 83.31.184.*]

LUDZIE ! WŁAŚNIE W TEJ CHWILI NA NATENIE RADIA MARYJA PRZEMAWIA SAM OJCIEC DYREKTOR, BŁAGAM, WŁĄCZIE RADIA !

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:36:16] • [IP: 92.42.117.***]

Otwarto bar fast-food serwujący koty w śmietniku

Józefa • Czwartek [09.07.2009, 14:34:27] • [IP: 83.31.184.*]

O! Nareszcie prawdziwie katolickie wypowiedzi. Alleluja i do przodu !

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:27:16] • [IP: 217.97.193.**]

Ale chociaz wody mu dali i loda liznac.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:24:55] • [IP: 93.94.188.***]

a gdzie go mieli zostawic/zakopac? Do śmietnika i juz.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:14:44] • [IP: 92.42.113.***]

Mam nadzieje ze moj kot tak nie skonczy!nigdy nie wyjdzie na dwor zeby jakis psychol go nie zabil otrul tylko dlatego ze ktos nie lubi kotow!!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:06:04] • [IP: 192.168.100.***]

U konkurencji na portalach ciekawiej

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:51:27] • [IP: 80.245.187.***]

moze baterie sie temu kotu wyczerpaly?

Józefa • Czwartek [09.07.2009, 13:37:55] • [IP: 83.31.184.*]

Ludzie poszaleliście ? A co robic z takim truchłem ? Do śmieci i już. Lepiej zajmijmy się modłami i słuchaniem Radia Maryja.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:34:02] • [IP: 80.54.123.***]

...to był mój kot i mogłem zrobic z nim co chciałem...

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:30:45] • [IP: 88.156.232.***]

wypowiedzi są okrojone tym samym pozbawione sensu

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:29:47] • [IP: 93.178.176.***]

Swoja droga to fascynujace: w Miedzyzdrojach Festiwal Gwiazd a w S-ciu zdechle ptaki na plazy, martwe koty, pelno brudu i meneli na ulicach. Moze takie miasto jaka jego Wladza?

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:27:29] • [IP: 89.78.248.***]

hehehe ja mam codziennie taka zwale z tych komentarzy tutaj :D nie potrzebuje komedii, nie potrzebuje dowcipow, wystarszy wejsc na iswinoujscie, poczytac komentarze ludzi ktorzy nie majac co ze soba zrobic, komentuja durne artykuly i jest dobry humor na caly dzien!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:22:51] • [IP: 93.94.186.***]

smutne. Do tej osoby podemną : Ciebie tez najlepiej po śmierci wrzucic do śmietnika ;]

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:18:10] • [IP: 88.156.232.***]

*. .jak to czytasz rób tak żebyśmy się, nigdy nie spotkali, to nie grożby, jak bym to widział to zaczym by mnie własna adrenalina zbiła wepchną bym ci tego kota w gardło, ty do piachu a ja do kryminału, boję się naprawdę że kiedyś znajdę się w takiej sytuacji.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:14:23] • [IP: 80.245.186.**]

a ktoś wie co zrobic z martwym zwierzakiem? podobno nie wolno zakopywac ich w lesie? może portal napisze co z nimi zrobic

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:14:09] • [IP: 83.21.141.**]

JAKI TEN NARÓD JEST PODŁY, MASAKRA SAMI NAWZAJEM BY SIĘ POWRZUCALI DO ŚMIETNIKÓW!!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:11:42] • [IP: 83.21.141.**]

CO ZA * TAK ZROBIŁA, PEWNIE JAKIŚ CZŁOWIEK A RACZEJ BYDLE, MOŻNA BYŁO KOCIAKA ZAKOPAĆ I COŚ BY SIĘ STAŁO A NIE WYRZUCAĆ NA ŚMIETNIK!!*!!

Józefa • Czwartek [09.07.2009, 13:05:50] • [IP: 83.31.184.*]

Ej Wy ! Pamiętajcie że nasz Święty Kościół Katolicki wyraznie mówi że zwierzęta nie mają duszy ! A więc takie postępowanie jest całkiem słuszne i nie ma co rozpaczać.

Oglądasz 101-125 z 156
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■