POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.07.2009, 02:53:10] • Świnoujście

Ponowny remont ulicy Szkolnej

Ponowny remont ulicy Szkolnej

fot. Andrzej Kwietniewski

Na ulicy Szkolnej znowu remont. Wydawało się, że niedawne prace modernizujące ścieżkę rowerową i chodnik zakończyły się na dobre. Nic bardziej mylnego.

Ekipa budowlańców ponownie przeprowadza remont. Na chodniku i ścieżce rowerowej pojawiły się sterty kostki chodnikowej. Wszędzie zalega skruszony beton. Zniknęła wcześniej ustawiona barierka.
Na odcinku przedstawionym na zdjęciu ścieżka dla rowerów została zamknięta. Rowerzyści jadący w stronę ulicy Markiewicza zmuszeni są do korzystania z chodnika. Czasem dochodzi do kuriozalnych sytuacji gdy piesi wchodzą na trawnik, aby uniknąć zderzenia z pędzącymi cyklistami.

Ponowny remont ulicy Szkolnej

fot. Andrzej Kwietniewski

Szkoda, że pierwszy remont się nie udał. Najwyraźniej nie był najlepszy skoro teraz trzeba poprawić wszystkie błędy. To niepotrzebna strata czasu i pieniędzy.


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-47 z 47

Gość • Niedziela [12.07.2009, 10:02:08] • [IP: 79.162.14.**]

Ciekawe czy ktoś robi odbiory tych remontów.Na Małopolskiej jak kałuże stały tak stoją-ciągle w tym samym miejscu.Moja sąsiadka ma pecha-przed remontem miała bajoro-tak i po ma.

Gość • Niedziela [12.07.2009, 09:26:50] • [IP: 80.245.188.***]

moim zdaniem nie powinno być tego podjazdu bo osoby które podjeżdżają pod szkołę a czasem pod same drzwi szkoły to nie myślą o uczniach którzy są na chodniku przed szkołą są czasem momenty, że kierowca opierdzieli dzieci bo on chce podjechać pod drzwi przecież są tacy co to robią dla szpanu wiem że jest to szkoła z oddziałami integracyjnymi, ale nie przesadzajmy . Czy pani dyrektor jest świadoma co dzieje się zwłaszcza rano przed wjazdem do małej szkoły dzieci przeciskają się między samochodami jeszcze trochę to będą do szkoły wjeżdżać PROŚBA DO PANI DYREKTOR I OSÓB, KTÓRE WYMYŚLIŁY PODJAZDY DO SZKOŁY NIECH STANĄ OD RANA CZYLI 7.30 DO 15.25 I NIECH SKONTROLUJĄ SYTUACJĘ.

Gość • Niedziela [12.07.2009, 09:15:12] • [IP: 195.117.222.*]

A miasto man pięknieje

Gość • Niedziela [12.07.2009, 08:59:32] • [IP: 80.245.188.***]

Co za fachowiec pisze takie bzdurne informacje. Jaki portal tacy redaktorzy.

Gość • Niedziela [12.07.2009, 08:49:30] • [IP: 195.117.222.**]

przestancie tak SRAć, jak nic nie robia - źLE, jak robią też - źLE, opamiętajcie się.

Gość • Niedziela [12.07.2009, 08:25:46] • [IP: 80.245.190.**]

to nie remont tylko dopasowanie wjazdu na posesję koło szkoły nr 4. art. robi jednak wrażenie. jaja sobie robicie pare cegieł zamknięte 10 m sciezki rowerowej. no jak sie pisze art. po pierwszej w nocy z soboty na niedzielę to mozna przypuszczać że piszący przeżył jakiś traumatyczny wieczór i sa takie skutki.

Gość • Niedziela [12.07.2009, 08:23:21] • [IP: 92.42.113.***]

Rany, jaka super ważna informacja! Tak to jest jak się nie ma co pisać i kto pisać. Poziom tego portalu schodzi na psy! blee

Gość • Niedziela [12.07.2009, 08:07:13] • [IP: 80.245.182.***]

o nie, musza wjezdzac na chodnik :(( (straszne... lacze sie z nimi w bolu...

Gość • Niedziela [12.07.2009, 07:45:26] • [IP: 80.245.191.***]

iprawidłowo zadużo jest byle jakości

Gość • Niedziela [12.07.2009, 07:27:01] • [IP: 80.245.188.**]

Sorry robotach drogowych, poprawiam aby i mnie nie nazwano analfabetą...

Gość • Niedziela [12.07.2009, 07:24:08] • [IP: 80.245.188.**]

Kostka chodnikowa nie może być wyżej od krawężnika...No chyba że obowiązują jakieś nowe standardy układania kostki chodnikowej no to sorry...

Gość • Niedziela [12.07.2009, 07:17:46] • [IP: 80.245.188.**]

do 79*** przestań gloryfikować WIM sam osobiście zgłaszałem niedoróbki na remontowane ulicy Matejki i co?, fuszka została pomimo tego że pokazałem co i jak. Z tego wychodzi że my mieszkańcy możemy sobie zgłaszać swoje uwagi, a życie toczy się dalej ale tak to jest jak mieszkańca miasta traktuje się jak natręta a nie jako partnera który być może posiada wiedzę i doświadczenie w tego typu robotach budowlanych. Nie pomniejsza to faktu że polbruk jest położony w wielu miejscach za wysoko zwłaszcza na łukach i to wszystko... Miłej niedzieli.

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:55:20] • [IP: 93.94.191.***]

te artykuly po pijaku ktos pisze jaja se robicie ? co to za portal? analfabetow?

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:50:46] • [IP: 83.24.84.**]

Chyba będą kłaść asfalt. To dlatego te prace. Muszą dopasować piony i poziomy?

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:48:06] • [IP: 89.229.79.***]

Oczywiście są to poprawki przed obiorem. Były rozbieżności pomiędzy projektem a wykonaniem i zostały zakwestionowane i wykonawca musi zrobić poprawki. Wystarczy zadzwonić gdzie trzeba nie robić domysły.

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:33:54] • [IP: 88.156.233.***]

Jak coś - nie tak. To trzeba poprwiać do skutku.

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:33:50] • [IP: 195.117.222.**]

nic tylko nazekac umiecie nareszcie doczekalam sie pozadnej drogi do domu uff po tylu latach dziekuje

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:25:40] • [IP: 195.117.222.***]

[12.07.2009, 03:12] • [IP: 92.42.118.**] "nawieszchnie" :D nastepny muuuundry sie znalazl, zycze sukcesow i pozdrawiam :)))

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:17:22] • [IP: 80.245.180.***]

ta firma co robila to co drugi to alkoholik nic dziwne ze jest tak" rowno"

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:11:57] • [IP: 80.245.188.**]

Kostka powinna być położona na równi z krawężnikiem a tak nie jest w wielu miejscach. Ciekawe czy inspektorzy i to zakwestionują bo powinni. Ogólnie jest bardzo ładnie ale są niedoróbki które trzeba poprawić...

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:03:53] • [IP: 80.245.188.**]

Dziwił mnie fakt że nie obniżono krawężników na przejściu dla pieszych. Inspektor wyłapał tą fuchę to bardzo dobrze, ale jeszcze pozostaje kwestia położenia polbrku wyżej od krawężników, jest tak w wielu miejscach np. łuk chodnika Warszawskiej i Szkolnej oraz Szkolna i Toruńska...

Gość • Niedziela [12.07.2009, 03:12:42] • [IP: 92.42.118.**]

oczywiście ze nic bardziej mylnego inspektorzy z Urzędu miasta zakwestionowali jakość wykonania robót i wykonawca na własny koszt musi poprawić nawieszchnie !!

Oglądasz 26-47 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■