POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [08.07.2009, 21:16:59] • Świnoujście

Uciążliwy sąsiad

Uciążliwy sąsiad

fot. internauta

Skontaktowali się z nami mieszkańcy bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 47. Prosili o poruszenie problemu, z jakim borykają się od lat. Chodzi o sąsiada, który uprzykrza im życie. Nikt nie chce pomóc mieszkańcom w rozwiązaniu tej trudnej sytuacji.

Jak mówią mieszkańcy, od kilkunastu lat męczą się mając za sąsiadów rodzinę W.

- Na początku roku pisaliście o nich, kiedy to pan W. siekierą próbował otworzyć drzwi do jednego z mieszkań – tłumaczą nasi Czytelnicy. - Jak rozpala ognisko, aby spalić np. w wózku plastikowe części. Były pisma podpisywane przez sąsiadów. Wzywaliśmy też policję. Nie zawsze przyjeżdża bo ma ważniejsze sprawy.

Uciążliwy sąsiad

fot. internauta

Ostatnio uporczywy sąsiad, jak relacjonują nasi Internauci, urządził sobie plac budowy pod balkonem. A jest to teren, na którym często bawią się dzieci.
- Któregoś dnia miała przyjechać Straż Miejska, ale niestety samochód był poza terenem – mówi jedna z mieszkanek bloku. - Liczę, że może jak Wy się tą sprawą zainteresujecie, to może ktoś z władz również zainteresuje się tą rodziną.


komentarzy: 75, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 75

Gość • Środa [08.07.2009, 22:47:39] • [IP: 80.245.190.***]

ja słyszałem ze oni psy jedzą.

Gość • Środa [08.07.2009, 22:46:51] • [IP: 92.42.112.***]

na Niedziałkowskiego 3 i 5a też są kolekcjonerzy śmieci. A straż miejska ma WAŻNIEJSZE SPRAWY !!

Gość • Środa [08.07.2009, 22:44:16] • [IP: 80.245.185.***]

* dajcie spoleczniaki spokuj czlowiekowi odejdzcie od okien i popatrzcie w sciany!

Gość • Środa [08.07.2009, 22:31:21] • [IP: 80.245.188.***]

ON NAWET NA ZUMI JEST :d

Gość • Środa [08.07.2009, 22:31:04] • [IP: 80.245.186.***]

kolo logosu...

Gość • Środa [08.07.2009, 22:30:37] • [IP: 80.245.190.**]

dawny internat OHP

Gość • Środa [08.07.2009, 22:30:27] • [IP: 80.54.123.**]

najwiekszy zbieracz w miescie jest na łuzyckiej* nie jaki pan stasiu kule...

Gość • Środa [08.07.2009, 22:18:40] • [IP: 195.117.222.**]

gdzie jest kur**a numer 47?? mysle mysle i nie moge skojarzyc?

Pseudonim: • Środa [08.07.2009, 22:09:11] • [IP: 80.62.26.***]

a moze on jest normalny, profesor archeolog bez pieniedzy? a moze ci sąsiedzi są walnięci?

Maślankiewicz • Środa [08.07.2009, 22:04:02] • [IP: 195.117.239.**]

A na " Śmierdziuchy" z taką francą. Jak chce mieszkać między ludźmi, to niech przyjmie i przestrzega wszystkie normy życia społecznego. Ruskie slumsy nam tu będzie śmieć urządzał?

Gość • Środa [08.07.2009, 21:47:59] • [IP: 95.129.224.***]

taki surwys... to tylko zarazki dla wspaniałego miasta jakim jest Świnoujscie. miałem zatargi z tym pajacem dobrze że policja była wyrozumiała jak mu z bani *. * sam zaczyna a pózniej wzywa policje precz z amebą

leszek W to Muł! • Środa [08.07.2009, 21:47:52] • [IP: 80.245.191.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Piti Patafon • Środa [08.07.2009, 21:47:42] • [IP: 83.31.191.***]

Brakujące ogniwo w ewolucji człowieka●

Gość • Środa [08.07.2009, 21:41:01] • [IP: 95.129.224.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Radykał • Środa [08.07.2009, 21:40:54] • [IP: 80.245.183.***]

Nynyny nie wolno we własnym zakresie. Bo to też człowiek. Taki sam jak ty. Wszyscy są równi i dobrzy od urodzenia. Nie wolno krzywdzic czlowieka!

Gość • Środa [08.07.2009, 21:40:18] • [IP: 83.31.183.**]

Co wy chcecie? Chłop nie wytrzymał i sam wziął się za kopanie tunelu, lepiej byście mu pomogli ! Ile czasu można wysłuchiwać obiecanek?

Gość • Środa [08.07.2009, 21:38:50] • [IP: 92.42.116.***]

u mnie pod blokiem na marynarzy też jest taki menel, zbiera złom i go zwozi pod blok, a jego psy srają i szczają po klatce.Proponuję zrobić o nim reportaż także.Policja, ani Straż Miejska nie chcą się typem zająć, więc chyba trzeba będzie załatwić to we własnym zakresie.

Radykał • Środa [08.07.2009, 21:32:21] • [IP: 80.245.183.***]

Mieszkańcy Grunwaldzkiej 47 - moja rada - siedźcie lepiej cicho i przeproście tego Pana za ten artykuł. W tym mieście przestępców na wysokich szczeblach władzy normalni ludzie nie powinni się czuć bezpiecznie. Nie daj boże sąsiad się na was zdenerwuje i kogoś z was zabije. Wszak nic nie ryzykuje wielkiego - sąd da 6 miesięcy. Nie radze się wychylać:) hehe w tym mieście prawa dawno nie ma. Jest prawo z nazwy ale nie z działania. Wzmacnia to układ przestępczy na wysokich szczeblach władzy. Wszystko wskazuje na to, że część kadry sądowniczej też może być w tymże układzie na co wskazywać mogą umorzenia w sprawie pewnej radnej itp. Pozdrawiam:) lepiej siedzcie cicho:) I nie kłóccie sie na klatce lepiej:P

Gość • Środa [08.07.2009, 21:32:11] • [IP: 77.253.119.**]

no problem... z tej wysokosci zawsze na leb moze cus poleciec...

↓Ten na dole sie nie myje • Środa [08.07.2009, 21:30:00] • [IP: 83.31.191.***]

Pracowity łeb●Może On kopie tunel dla was●

Gość • Środa [08.07.2009, 21:27:14] • [IP: 80.245.178.**]

trudno mu tak * ? ;/ facetow w klatce nie macie?

Piti Patafon • Środa [08.07.2009, 21:26:14] • [IP: 83.31.191.***]

►To jest jeden z tych wielu typów, którzy zajmują sie zbieractwem●Może to on zasyfia plaże, a wy oskarżacie naszych przemiłych turystów z *?!●

Gość • Środa [08.07.2009, 21:23:09] • [IP: 217.97.199.*]

ALE GIT!!ma w dupie zasady

Maślankiewicz • Środa [08.07.2009, 21:22:33] • [IP: 195.117.239.**]

Przecież od razu widać, że to menel. Ja na przykład nie życzyłbym sobie takiego syfu pod oknami. I każdy normalny człowiek ma prawo domagać się od władz i służb jakiegoś załatwienia sprawy. Tu nie powinno być dyskusji. Chyba są jakieś przepisy sanitarne, które umożliwiłyby usunięcie chwasta poza obszar przeznaczony dla ludzi. Pomóżcie tym biednym sąsiadom!

pierwszy • Środa [08.07.2009, 21:21:35] • [IP: 80.245.180.***]

eno :D jaki bob budowniczy

Oglądasz 51-75 z 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■