POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [08.07.2009, 21:16:59] • Świnoujście

Uciążliwy sąsiad

Uciążliwy sąsiad

fot. internauta

Skontaktowali się z nami mieszkańcy bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 47. Prosili o poruszenie problemu, z jakim borykają się od lat. Chodzi o sąsiada, który uprzykrza im życie. Nikt nie chce pomóc mieszkańcom w rozwiązaniu tej trudnej sytuacji.

Jak mówią mieszkańcy, od kilkunastu lat męczą się mając za sąsiadów rodzinę W.

- Na początku roku pisaliście o nich, kiedy to pan W. siekierą próbował otworzyć drzwi do jednego z mieszkań – tłumaczą nasi Czytelnicy. - Jak rozpala ognisko, aby spalić np. w wózku plastikowe części. Były pisma podpisywane przez sąsiadów. Wzywaliśmy też policję. Nie zawsze przyjeżdża bo ma ważniejsze sprawy.

Uciążliwy sąsiad

fot. internauta

Ostatnio uporczywy sąsiad, jak relacjonują nasi Internauci, urządził sobie plac budowy pod balkonem. A jest to teren, na którym często bawią się dzieci.
- Któregoś dnia miała przyjechać Straż Miejska, ale niestety samochód był poza terenem – mówi jedna z mieszkanek bloku. - Liczę, że może jak Wy się tą sprawą zainteresujecie, to może ktoś z władz również zainteresuje się tą rodziną.


komentarzy: 75, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 75

Gość • Czwartek [23.07.2009, 01:57:52] • [IP: 88.156.233.***]

na moim podworku jest podobny sąsiad, tylko z ta różnica ze on pracuje w straży miejskiej

Gość • Sobota [11.07.2009, 09:45:12] • [IP: 95.49.182.***]

misiek-wygrał swoim komentem hahaha. ..

Gość • Piątek [10.07.2009, 11:14:13] • [IP: 92.42.115.**]

Dajcie mu spokoj niech se robi co chce -.-

Gość OBSERWATOR • Piątek [10.07.2009, 08:01:07] • [IP: 94.254.170.**]

taki pan jak ten UWAZA ZE CALY TEREN TO JEGO WLASNOSC POWINIENN MIEC WLASNA WILLE WOLNO STOJACA JAK NAJDALEJ OD LUDZI I TAM MOZE ROBIC SWOJ"""BURDEL" "KATEGORYCZNIE MOSI SIE POD PORZATKOWAC DO MIESZKANCOW BLOKU I CALEGO OSIEDLA TO NIE JEGO PRYWATNA POSIADLOSCTO WSZYSTKO USONAC A ON MA PONIESC KOSTY WYWOZU TYCH SMIECI I UKARAC GRYWNA ZA ZANIECZYSZCZANIE SRODOWISKA

Gość • Piątek [10.07.2009, 02:27:13] • [IP: 92.42.116.***]

No znów mi sie nasuneła myśl, GDZIE DO CHOLERY JEST STRAŻ MIEJSKA ?Śmigaja po naszym miescie jakby na wczasach byli a kasiora leci !!

Ni taki,ni owaki • Piątek [10.07.2009, 00:11:43] • [IP: 95.49.179.*]

Fajnie sobie nazwoził ten bałagan:tu cegły, tam kamienie, rurki, wózki, skrzynkii wiele innych klamotków-o, i dołek sobie wykopał.Ciekawe co knuje? Będę czekał z niecierpliwością co wykąbinuje dalej z tym bardachem.Panie Sławku, wspomnie pan któregoś dnia, co słychać u tego dżentelmena.Jak posówają się jego prace.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 23:58:51] • [IP: 80.245.190.*]

W******** szuka skarbów..on juz tak całe życie więc dajcie spokój ludzie

Gość • Czwartek [09.07.2009, 22:57:17] • [IP: 195.117.222.*]

każdy ma jakiegoś sąsiada gada...życie

Gość • Czwartek [09.07.2009, 21:21:16] • [IP: 92.42.113.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [09.07.2009, 19:34:01] • [IP: 92.42.118.**]

Zrobiło sie bo takie czasy do UE weszliśmy i kasa napływa każdy by zrobił myślę że ktoś inny mógłby zrobić więcej a napewno lepiej

Gość • Czwartek [09.07.2009, 19:26:29] • [IP: 93.94.188.*]

zrobiło się bo musiało ale napewno nie jest to zasługa prezia!!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 18:35:38] • [IP: 92.42.112.***]

Niezle ktos napisal ze ten portal jest bezstronny :D Ciekawe ze tylko widze artykuly ktore zle oceniaja prace Pana prezydenta a chyba za jego kadencji zrobilo sie wiecej niz za 10 innych :d

misiek • Czwartek [09.07.2009, 18:17:24] • [IP: 83.21.12.**]

mi sie wydaje ze sa gorsi on przynajmniej widac co robi i sie facet ztym niekryje wladza moze budowac a on nie he he

Bzz • Czwartek [09.07.2009, 17:09:05] • [IP: 192.168.250.**]

ze schodów go zepchnać i tak zawiasy :P

Gość • Czwartek [09.07.2009, 16:38:10] • [IP: 92.42.116.***]

a sami go z linczujcie.;-)

Gość • Czwartek [09.07.2009, 16:10:07] • [IP: 217.97.199.*]

186..z choinki się urwałeś, pod jednym nu, erem jest kilka kompów np.z koncówką. .199 naliczyłam szesc, ale szybko jarzysz!!

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:28:20] • [IP: 217.97.199.***]

Gość  Czwartek [09.07.2009, 09:12]  [IP: 80.245.186.**] masz poprostu wewnętrzne ip

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:30:53] • [IP: 80.245.190.***]

A może ktoś by się zajął komarami bo tną jak * i są wszędzie

Gość • Czwartek [09.07.2009, 13:17:51] • [IP: 93.94.189.***]

Do gościa z 11, 05, jaki błysk?? Może nie ma już takiego bałaganu ale poustawiane cegły nadal rażą.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:52:32] • [IP: 195.117.222.**]

Pan W Buduje centrum, dajcie mu żyć ! hahahahaha xd.

Kozioł • Czwartek [09.07.2009, 12:44:34] • [IP: 80.245.190.**]

Czyżby Pilot budował hipermarket złomu xD ;D?

Gość • Czwartek [09.07.2009, 12:40:11] • [IP: 80.245.191.***]

piloty sie buduja

mufur • Czwartek [09.07.2009, 12:00:03] • [IP: 195.205.239.**]

No cóż, są ludzie i parapety, no i radyKAŁy (żeby nie obrażać parapetów).

Gość • Czwartek [09.07.2009, 11:12:33] • [IP: 80.245.191.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

anok • Czwartek [09.07.2009, 11:11:27] • [IP: 88.156.234.***]

Radykał, to facet, który uważa, ze wszyscy mający odmienne zdanie niż on, są albo lewakami, albo komuchami, itp.Już mu kiedyś napisałam, ze mózg nie jest jemu potrzebny, tylko wystarczy ''czip''

Oglądasz 1-25 z 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■