POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.07.2009, 01:51:59] • Świnoujście

Ktoś wlał do fontanny pieniący się płyn

Ktoś wlał do fontanny pieniący się płyn

fot. Sławomir Ryfczyński

Fontana była przez jakiś czas nieczynna. Woda strasznie się pieniła. Okazało się, że ktoś wlał jakiś płyn.

Być może dowcipniś wlał szampon do włosów, albo płyn do naczyń. Fontannę udało się naprawić. Trzeba było przepłukać wszystkie urządzenia. Urzędnicy tłumaczą, że koszt płukania instalacji zamknął się w kwocie 2 tysięcy złotych. Wandala będzie jednak trudno ustalić. W zeszłe wakacje podobny los spotkał fontannę przy ośrodku wczasowym "Swarożyc".
Mieszkańcy przypominają, że w ubiegłym roku usterkom uległa fontanna podświetlana.
- Nie działały w niej światła, albo nie tryskała woda – mówią. – W tym roku wszystko jest w porządku, to przyszedł czas na tą kamienną – dodają żartem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 53

Gość • Sobota [11.07.2009, 18:30:02] • [IP: 80.54.123.**]

Nie rozumiem niektórych, że niby to wielcy 'wandale' etc, a jak wam pies na środku chodnika narobi, jest dobrze ;d Podziwiam tego, kto to zrobił - bo miał pomysł na rozrywkę dla ludzi. Ktoś coś zniszczył? Toć fontanna działa jak należy. Może ktoś z 'góry' wpadnie na pomysł, żeby takie coś wprowadzić w mieście, bo ile radochy byśmy mieli ze zwykłego obrzucania się pianą :P

Gość • Sobota [11.07.2009, 18:10:38] • [IP: 95.129.224.***]

a ja bawiłam się w taj pianie! ale to był srodek nocy :)

Gość • Sobota [11.07.2009, 09:41:52] • [IP: 95.49.182.***]

coś trzeba psuć czasem i szukać rozrywki jak tu u nas nic nie mam i nic sie nie dzieje..co młodzi mają robić? nawet nie można w parku wypić bo na koniach śmigają. .

Gość • Piątek [10.07.2009, 23:55:53] • [IP: 80.54.123.***]

nareszcie dziewczynki mogły umyć detergentem swoje brudne łapki...

Gość • Piątek [10.07.2009, 23:53:09] • [IP: 92.42.113.***]

Hehehe a ja widzialam ta metrowa piane :) a nawet grupke ludzi ktorzy sie w niej bawili ale to bylo kolo polnocy

Gość • Piątek [10.07.2009, 10:19:10] • [IP: 80.245.188.**]

wilk ma racje.

Gość • Piątek [10.07.2009, 09:50:23] • [IP: 79.189.157.**]

Jakbyście w świecie byli, wiedzielibyście, że takie" numery" są w każdym mieście gdzie są fontanny. Byłam na Cyprze, w Grecji i w Australii... zawsze coś takiego się działo. Nie widze w tym nic szkodliwego...troche zabawy i atrakcji. Większym problmem są chyba wandale demolujący ławki i przystanki niż spieniona urocza fontanna:)

wilk • Piątek [10.07.2009, 09:20:05] • [IP: 80.245.182.***]

jak najwięcej policji, ochrony itp. w tym mieście popapranej młodzieży. . i lać młodych debili pałami aż się *

Gośćgdzie go moge znalesc • Piątek [10.07.2009, 08:16:51] • [IP: 94.254.170.**]

KOCHANI dajcie mi namiar na tego co buduje zamki gdzie go moge ZNALESC

KOSMITA NA URLOPIE W SW • Piątek [10.07.2009, 08:13:29] • [IP: 94.254.170.**]

POLACY NIC NIE SZANUJA LENIE BRUDASY I NISZCZA CO POPADNIE BEZ FANTAZJI W KOSMOSIE JEST LEPIEJ

Buraq • Czwartek [09.07.2009, 23:26:15] • [IP: 62.61.46.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Ziomka • Czwartek [09.07.2009, 23:02:02] • [IP: 80.245.189.**]

ciekawie to pewnie wyglądało

Gość • Czwartek [09.07.2009, 22:42:33] • [IP: 91.94.224.***]

To nie był szampon, tylko farba do włosów, nie powiem kogo.

Piti Patafon • Czwartek [09.07.2009, 18:53:23] • [IP: 95.49.179.*]

Ciekawe kto wymyśla te cenniki i kto je akceptuje? Max.500PLN za przepłukanie całej instalacji●Znowu miasto zostało wydymane bez mydła, bo sie rozpuściło w tej fontannie●Napewno chciał skorzystać z natrysku Dżony Manolo●☺ ☺ ☺ ☺●◊

misiek • Czwartek [09.07.2009, 18:22:05] • [IP: 83.21.12.**]

to jest nic w kolobrzegu swojego czasu ktos robil to przynajmniej raz w tygodniu jakims specjalnym srodkiem wojskowym piana latala po calym miescie nie zebym jakis pomysly podrzucal niepamietam nazwy

Gość • Czwartek [09.07.2009, 18:04:16] • [IP: 93.94.184.***]

haha xd

Gość • Czwartek [09.07.2009, 17:40:37] • [IP: 82.145.81.***]

no i przynajmniej jakas rozrywka była ! i było fajnie, jedyna rzecz jaka przyciągała widzów, może trzeba sie zastanowic czy nie wprowadzic tego na stałe :)

Gość • Czwartek [09.07.2009, 17:24:49] • [IP: 92.42.117.***]

Ktos zadal pytanie :co za debil to zrobil? Nie znam nazwiska, ale na bank musi byc to mieszkaniec Swinoujscia, bo tu same debile mieszkaja. Miasto frajerow, dlatego jest odizolowne od reszty kraju rzeka bez stalego polaczenia z reszta kraju.

Bzz • Czwartek [09.07.2009, 17:07:41] • [IP: 192.168.250.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [09.07.2009, 16:39:11] • [IP: 92.42.116.**]

wkońcu dzialo się cos a nie sam połuł dzieciaki sie bawiły i wogle widzialem to ktos mil zeczywiscie szlony pomysł ale to gruba przesada ze 2000 żł za to dali ale przynajmniej bylo fajnie karzdy się bawil

Gość • Czwartek [09.07.2009, 16:09:19] • [IP: 80.245.186.***]

auhaah dobrze dobrze :d widac ze chłopaki maja szalone pomysły, a co sie dziwic jak w tym sciu nic sie nie dzieje :)

K.O • Czwartek [09.07.2009, 15:29:52] • [IP: 93.94.185.**]

haha:D własnie przeciesz to fajnie wyglądało a i ludziom sie podobało i widziałem jak dzieci sie bawiły wkoncu coś w tym mieście sie działo fajnego;) ii gruba przesada ze 2 tyś kosztowało takie płukanie;// Pozdro dla pomysłodawcy tego pomysłu Andy i Danny;DD

Gość • Czwartek [09.07.2009, 15:05:15] • [IP: 88.156.235.***]

Andy i Danny ;P.

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:46:00] • [IP: 88.156.233.**]

2 tys za przeplukanie zwykla woda no niezle a pozniej mowicie ze nie ma pieniedzy" na coś" co trzeba zrobic w miescie brawo i jeszcze raz brawo

Gość • Czwartek [09.07.2009, 14:26:11] • [IP: 93.94.188.***]

przeciez to fajnie wygląda ;)

Oglądasz 1-25 z 53
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■