POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.07.2009, 12:26:18] • Świnoujście

Plażowicze sikają do Bałtyku

Plażowicze sikają do Bałtyku

fot. Sławomir Ryfczyński

Na kąpielisku miejskim wciąż brakuje toalet. Plażowicze załatwiają się na wydmach albo wprost do Bałtyku.

Niewystarczająca liczba toalet na plaży sprawia, że ludzie załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne tam gdzie nie powinni. Na wydmach unosi się fetor fekaliów, a w morzu trzeba uważać, żeby nie nadepnąć na przykrą niespodziankę.
Kąpielisko miejskie posiada zaledwie kilka toalet. Wszystkie są usytuowane w zejściach na plażę strzeżoną. Ci, którzy opalają się na plaży niestrzeżonej mają tylko jedno wyjście.
- Powinien stać przy plaży przynajmniej jakiś TOI TOI - denerwuje się turystka z Poznania. - Ja wytrzymam, ale dziecku jest trudniej - tłumaczy. - Co mam zrobić innego niż iść załatwić się na wydmy - dodaje ze wstydem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 134

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 14:09:37] • [IP: 83.21.122.***]

A co na to Pani Agatowska i PanTeterycz??

K.O • Poniedziałek [13.07.2009, 14:09:22] • [IP: 93.94.185.**]

enoo:D jakie dupolce:D wlasnie nawet gdyby postawić komuś te toi toi ;) to wątpie zeby komus chciało sie wychodzić z wody i leciec do kibla woli zrobić to w wodzie;) dlatego ja osobiscie nie kąpie sie w naszym morzu ;)) dla przykładu podam;) koledze 2 lata temu kupa o głowe sie odbiła;) to nie jest fajne nasze morze to syf;)

Gruby • Poniedziałek [13.07.2009, 14:07:33] • [IP: 81.155.115.***]

nie ma to jak puscic szczocha do wody buhahahaha;)

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 14:07:07] • [IP: 80.245.176.***]

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:58] • [IP: 83.12.40.***] Masz rację!! Na moich oczach matka wysadzała na trawniku dwoje dzieci tuż przy toalecie!! Kultura osobista niektórych ludzi jest straszna. Powinno być więcej policji, która mandatami oduczyłaby sikania po krzakach.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 14:04:42] • [IP: 83.21.122.***]

No jak takie dwie * to zrobią!

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 14:02:43] • [IP: 83.21.122.***]

Dlatego nie chodze na naszą plażę.Za granica nie ma takiego problemu!

Karola • Poniedziałek [13.07.2009, 14:02:16] • [IP: 83.18.71.**]

No, ale jak wejdziesz z psem na plaże to zaraz afera.A sami szczaja po plaży...Żenada.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:58:00] • [IP: 83.12.40.***]

Co za bzdury! jak ktoś nie ma kultury osobistej, to jak mu się podstawi sracz nawet pod sam koc, to z niego nie skorzysta! Toalet jest wystarczająca ilość, tylko ludzie są obrzydliwi.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:50:06] • [IP: 217.97.193.***]

A kto wychodzi z plaży żeby się wysikać?? Przecież zawsze lało się, leje i lać będzie do wody.

mufur • Poniedziałek [13.07.2009, 13:49:53] • [IP: 195.205.239.**]

Niech pani z poznania wyobrazi sobie toi toia stojącego cały czas w palącym słońcu i to nawet opróżnianego jak tylko jest to możliwe. Nie podejdzie się nawet do niego już nie mówiąc o wejściu do niego. Życzę niektórym trochę wyobraźni, poznaniakom w szczególności. A dzieciaka aż tak przy kości to trzeba by poinstruować że latka lecą a zdrowie pozostaje jedno, no ale to w gestii rodzica.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:46:39] • [IP: 80.245.189.***]

To jest tradycja sikania i srania na wydmach :)

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:41:09] • [IP: 80.245.186.**]

* turyści:[

Radykal • Poniedziałek [13.07.2009, 13:37:15] • [IP: 80.245.183.***]

co za plebs, same niekulturalne bydło. Jak można sie tak zachowac i publicznie przyznawac. Skandaliczne spoleczenstwo. Nie ma co sie dziwic ze tu lewica rządzi.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:36:44] • [IP: 92.42.114.**]

Mnie kiedyś w morzu klocek gonił.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:35:59] • [IP: 80.245.189.***]

sikalem tu już 30 lat temu to żadna nowina a mój ojciec 60 lat temu można powiedzieć z dziada pradziada

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:30:49] • [IP: 92.42.114.***]

Kto byl latem w TOI TOI?

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:29:39] • [IP: 93.94.189.***]

pragnę jeszcze nadmienić że sika się do piasku...robi się tak zwane :klify;;;;;)))): polega to na tym że siada sie na piasky w rozkroku, usypuje sie przed sobą taki kopczyk i się leje... konstrukcja nie jest zbyt trwale związana:)))) ale po skończeniu i odejciu z danego miejsca stoi jakiś czas.Naprawdę polecam:)))

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:28:02] • [IP: 217.97.193.***]

od kiedy pamietam to wszyscy leją do wody ;/

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:18:37] • [IP: 80.245.183.***]

AFERA!!

Radykal • Poniedziałek [13.07.2009, 13:17:29] • [IP: 80.245.183.***]

U nas opłata uzdrowiskowa idzie na klike interesów i ich rodzinki.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:16:36] • [IP: 80.245.188.***]

Niemcy pobierają opłatę uzdrowiskową i z tego finansują kibelki przy promenadzie. są czyste, pachnące, bezpłatne i co najwazniejsze - nie trzeba ich szukać! a u nas - syf, kiła i mogiła. smród!! ale wizytówka!

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 13:16:32] • [IP: 217.97.193.**]

Zgadzam się z ta osobą Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 12:55] • [IP: 80.245.182.***]. Odczepcie sie od dziecka, jest przy kości widać ale wy tez nie jestescie lepsi grubasy jedne ;/. A co do zalatwiania sie w bałtyku to normalka, juz jest tak od wielu dobrych lat. Te świnoujście jest takim zadupiem ze nawet toalet nie ma;/;/

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 12:59:37] • [IP: 80.245.180.**]

Dlaczego krytykujecie prezydenta a nie OSiR.

TwarzystwoHaszyszu iSkuna • Poniedziałek [13.07.2009, 12:58:50] • [IP: 80.245.182.**]

Postawienie Toi Toia nic nie załatwi ukruci kilka osób. Wspomnijmy dzni morza 5 toi toi na kilka tyusięcy ludzi żałosne ale prawdziwe

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 12:55:09] • [IP: 80.245.182.***]

odczepcie sie od dziecka jest jakie jest zawsze znajdziecie temat do smiechu

Oglądasz 101-125 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■