POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.07.2009, 12:26:18] • Świnoujście

Plażowicze sikają do Bałtyku

Plażowicze sikają do Bałtyku

fot. Sławomir Ryfczyński

Na kąpielisku miejskim wciąż brakuje toalet. Plażowicze załatwiają się na wydmach albo wprost do Bałtyku.

Niewystarczająca liczba toalet na plaży sprawia, że ludzie załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne tam gdzie nie powinni. Na wydmach unosi się fetor fekaliów, a w morzu trzeba uważać, żeby nie nadepnąć na przykrą niespodziankę.
Kąpielisko miejskie posiada zaledwie kilka toalet. Wszystkie są usytuowane w zejściach na plażę strzeżoną. Ci, którzy opalają się na plaży niestrzeżonej mają tylko jedno wyjście.
- Powinien stać przy plaży przynajmniej jakiś TOI TOI - denerwuje się turystka z Poznania. - Ja wytrzymam, ale dziecku jest trudniej - tłumaczy. - Co mam zrobić innego niż iść załatwić się na wydmy - dodaje ze wstydem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 134

Balddi • Poniedziałek [13.07.2009, 22:41:25] • [IP: 80.245.183.***]

zadna nowosc

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 22:36:06] • [IP: 193.200.150.***]

Nie rozumiem turystów. Jechać przez pół Polski tylko po to, żeby * do Bałtyku. To jest chore.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 22:26:00] • [IP: 79.175.203.***]

Miasto z opłaty uzdrowiskowej, ma ponad 3 mln zł rocznie. To się w pale nie mieści, że te środki choć częściowo nie wracają do dzielnicy uzdrowiskowej. Utrzymanie bezpłatnych toalet, oczywiście w zwiększonej liczbie kosztowały by miasto góra 100 000 zł rocznie ale miasto połowe z tego by oszczędziło na sprzątaniu. Ciekawe na co Prezydent przeznacza tą opłatę. Wygląda na to, że wydaję na koalicjantów tyypu Huszca, agatowska, sujka, ryczytrep etc. Posłowie powinni przyjrzeć się takim praktykom i wstrzymać drugą połowę takim miasto które trwonią te pieniądze.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 22:19:19] • [IP: 93.94.186.***]

A CO Z TYMI KOMARAMI DO CHOLERY!!?? JUŻ W PIĄTEK KARUZELA COOLTURY A TU KOMARY ŻRĄ NA POTĘGĘ!!

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 21:47:57] • [IP: 83.21.164.**]

Miastu szkoda kilkudziesięciu tys. Co za zaściankowe myślenie!

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 21:17:05] • [IP: 92.42.117.***]

na promach w centrum kible za darmo.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 20:48:33] • [IP: 80.245.188.***]

Nie czepiajmy sie tego, ze toalety sa płatne, sprzataczki i woda kosztuja.. nikt za darmo nie robi !! a wydaje mi sie ze zlotowka to nie majatek, nikt nie pracuje za nic :)) A to ze ludzie zalatwiaja sie na wydmach to czyste lenistwo, bo niektorym ciezko jest podejsc do toalety..

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 20:42:39] • [IP: 217.97.199.*]

ha, ha, ha, błekitna flaga, caruzela cooltury, a s-----e w ktrzaki albo do wody, podobno g---o nie tonie!!

Zwierzchnik kontroli STCW • Poniedziałek [13.07.2009, 20:41:34] • [IP: 80.245.182.***]

To zalezy jakie gowno ;) jak twardy stolec to zatonie a jak bombolada czyli na wzor aero to plywa, zauwaz w muszli klozetowej heheh

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 20:30:20] • [IP: 83.17.236.***]

HaHaHa nadepnac... Gowno raczej na wodzie plywa a nie po dnie szura czlowieku pomysl troszke zanim cos napiszesz

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 20:22:54] • [IP: 80.245.188.***]

Po co nam toalety mamy błękitną flagę i to się liczy. A jak będzie karuzela cooltury to będziemy robić w krzakach.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 19:52:57] • [IP: 92.42.113.***]

ilu z Was wie, jak niewiele statków przestrzega zakazu zrzucania nieczystości za burtę poniżej bezpiecznej odległości od brzegu? takie siku to brak kultury, ale raczej nie problem

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 19:41:09] • [IP: 93.94.185.**]

no sikaja a wy macie radoche i plywacie haha xD

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 19:20:50] • [IP: 80.245.190.***]

każdy sika do morza chyba to normalne ;)

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 19:20:47] • [IP: 80.62.162.***]

Ryynio, siedzisz gdzies na zachodzie i latwo Ci mowic. Jak wykarczuja, to przeciez nie po to, zeby zrobic wychodki dla turystow, tylko po to zeby kolesie albo szwagier mogli sobie tanio zbudowac apartamentowce. To raz. Plazy przybywa tylko do czasu powstania gazoportu, bo potem z tego co rozumiem z tym przybywaniem nie bedzie tak prosto. To dwa. A po trzecie i najwazniejsze, w S-ciu nigdy nie powstanie nic, co bedzie dla dobra mieszkajacych tu ciezko pracujacych ludzi, bo kto mialby o nich walczyc?!

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 19:16:08] • [IP: 93.94.188.***]

Wybić wszystkie ptaszyska – one srają do morza.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 19:13:03] • [IP: 193.200.150.***]

Dzisiaj wieczorem biorę X-PREP. Do zobaczenia jutro na plaży. he he he...

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 19:04:43] • [IP: 92.42.118.**]

Panie Sławku po ulicach spacerują takie" laseczki" a pan tu takiego" paszteta" fotografujesz

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 19:04:39] • [IP: 92.42.113.***]

ale nowosc

Wujek dobra rada • Poniedziałek [13.07.2009, 19:03:49] • [IP: 92.42.112.***]

woda w morzu jest tak syfiasta że trochę (szczyn) doda im świeżości!!

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 18:53:05] • [IP: 89.229.80.***]

TOALETY SĄ NP PRZY HEINEKENIE. ... tylko trzeba się przejść. a nie leżeć i robić pod siebie...

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 18:52:58] • [IP: 80.245.191.***]

teraz postawią kible za drugi milion

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 18:52:49] • [IP: 80.245.178.*]

i tak kapiac sie w morzu nie odczuwacie tego ze ktos tam nasikal, a kup nie ma raczej, a jak sa to sporadycznie. a w sumie w mozu szczegolnie duzo osob sie nie kapie. robicie z igly widly.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 18:52:16] • [IP: 93.94.184.***]

Przed wyjściem na plażę lewatywa i niema problemu z figurkami:))))))))

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 18:37:39] • [IP: 92.42.112.***]

a pozniej na plazy bedzie walilo szambem bo wy chcecie kible co pare metrow

Oglądasz 26-50 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■