POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.07.2009, 12:26:18] • Świnoujście

Plażowicze sikają do Bałtyku

Plażowicze sikają do Bałtyku

fot. Sławomir Ryfczyński

Na kąpielisku miejskim wciąż brakuje toalet. Plażowicze załatwiają się na wydmach albo wprost do Bałtyku.

Niewystarczająca liczba toalet na plaży sprawia, że ludzie załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne tam gdzie nie powinni. Na wydmach unosi się fetor fekaliów, a w morzu trzeba uważać, żeby nie nadepnąć na przykrą niespodziankę.
Kąpielisko miejskie posiada zaledwie kilka toalet. Wszystkie są usytuowane w zejściach na plażę strzeżoną. Ci, którzy opalają się na plaży niestrzeżonej mają tylko jedno wyjście.
- Powinien stać przy plaży przynajmniej jakiś TOI TOI - denerwuje się turystka z Poznania. - Ja wytrzymam, ale dziecku jest trudniej - tłumaczy. - Co mam zrobić innego niż iść załatwić się na wydmy - dodaje ze wstydem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 134

Gość • Czwartek [18.08.2011, 16:11:10] • [IP: 83.20.27.***]

lepiej do morza !!

Gość • Wtorek [23.02.2010, 19:30:57] • [IP: 213.134.160.***]

ludzie!! my tu nie gadamy o otyłości... nie wiem czy wiecie

Gość • Piątek [05.02.2010, 11:58:22] • [IP: 92.42.118.***]

ale grubasy

mikkuś • Czwartek [31.12.2009, 12:56:25] • [IP: 213.134.160.***]

Ale w sumie weźcie pod uwagę też to, że niektórzy ludzie wolą iść się wysikać do bałtyku niż do śmierdzącego TOI-TOI-a. Wielu ludzi tak robi albo im się nie chce iśc do tej toalety bo morze albo wydmy są bliżej... Ludzie to po prostu świnie!! Jak chcą żyć w takim syfie to niech dalej tak robią. Jakbym złapała takiego czy taką to bym łeb ukręciła. Ciekawa jestem czy w domu idą do łazienki czy sikają na dywan... Powinni mandaty za coś takiego dawać

Gość • Niedziela [27.12.2009, 20:50:27] • [IP: 80.245.190.***]

To weżcie do cholery zwracajcie tym ludziom uwage !!

Gość • Czwartek [23.07.2009, 11:11:58] • [IP: 80.54.123.**]

ale mama prosto nagi stawia xd huehehhehe ! wstyd za takich ludzi ;)

Gość • Czwartek [16.07.2009, 09:56:06] • [IP: 88.156.234.***]

Ta mala to jest mama a ta wieksza to wyrosniete dziecko !.

Gość • Środa [15.07.2009, 15:30:04] • [IP: 195.117.222.*]

mamie nie chce się gotować i pcha w nią półprodukty, aby szybko.chcesz hot-doga? proszę bardzo oby głód opędzić

Gość • Środa [15.07.2009, 12:46:53] • [IP: 195.117.222.*]

wy jestescie nienormalni.. tu jest problem sikania do baltyku a nie otylosci a skad wiecie ze ta dziewczynka nie jest choraa.. przesada...patrzcie na siebie. . nie kazdy moze byc piekny zgrabny i powabny

Gość • Wtorek [14.07.2009, 18:04:02] • [IP: 195.117.222.***]

No po prostu strasne, bałdzo strasne. No strasne i jus.

ryynio • Wtorek [14.07.2009, 14:52:52] • [IP: 83.249.20.**]

turysci powinni placic dodatkowa oplate ¤sciekowa¤, wszyscy wiemy ze po przyjezdzie do nowego miejsca latwo o sraczke, inna woda, inne bakterie, itp.,. .turysci przeciazaja system kanalizacyjny i jeszcze sraja w terenie...o sikaniu nie wspomne, mocznik i gnojówka, bakterie colli, smród, morze sinica, algi-fosfor i amoniak..., nawet salmonella... no i wybudowac z 10 toalet samoobslugowych, calodobowych, z alarmem, które automatycznie otwieraja sie po 30 minutach, muszla klozetowa z blachy nierdzewnej (jak w amerykanskich wiezieniach), to samo zlew, niezniszczalne,

Gość • Wtorek [14.07.2009, 14:30:56] • [IP: 90.227.170.***]

Jej dziecko jej prawo, a karane to powinny być faszyzujące osoby...

Gość • Wtorek [14.07.2009, 13:30:10] • [IP: 92.42.117.**]

Ooo Ryfczyn odkryl ameryke..

Gość • Wtorek [14.07.2009, 11:59:25] • [IP: 92.42.116.**]

ponawiam pytanie innych - jak można tak zapaść dziecko?? Przecież to powinno być karane

Gość • Wtorek [14.07.2009, 11:15:50] • [IP: 217.97.199.*]

zapraszamy na plażę strzezoną, tam są toalety.Kto chce gdzie indziej niech przewidzi taką sytuację.WC w miejscach gdzie mało osób? A kto to utrzyma w czystości? Najlepiej niech zrobią toaletę obwożną - w razie potrzeby.A plazowiczom dać dzwonki niech dzwonią, gdzie ma stanąc!!W lesie proponuję też co 10 m wc.Na plaży co 10 m prysznic, kosze na śmieci, lokaliki, no i mamy zagospodarowaną plażę.A ewszyscy chcą leżec w ciszy. ... no to w końcu chcecie.Ludzie!!

Gość KOSMITA • Wtorek [14.07.2009, 09:58:13] • [IP: 89.108.223.***]

to wszystko w nature i w proch sie obruci--- to szystko normalne ipo co tyle gadania przyjemnie w PIASECZEK

kierowca • Wtorek [14.07.2009, 09:47:57] • [IP: 84.64.105.***]

Jakieś ciekawsze zdjęcie można było wstawic...

Gość • Wtorek [14.07.2009, 08:53:46] • [IP: 195.117.222.***]

Wszystko u nas zaczyna sie od D..strony. Jak mozna organizowac siatkowke czy inne rozrywki na plazy bez zaplecza sanitarnego? To skandal ze placi sie za ta pseudo" turystyke" w Swinoujsciu tak drogo. Ja wszystkim odradzam to miejsce i dotad bede dopuki rzady sie tu nie zmienia. Nie zdziwie sie jak bedzie salmonella czy ecola na plazy i goodbey Blekitna Flago. A na marginesie to czas zmienic zatwardziale glowy tych co od wiekow szczali do Baltyku. Sa inne czasy. Granice sa otwarte pojedzcie i zobaczcie jak tam jest.

Gość • Wtorek [14.07.2009, 08:26:10] • [IP: 217.97.193.**]

Tłuste matki maja tłuste córki.

Gość • Wtorek [14.07.2009, 07:39:13] • [IP: 92.42.114.**]

a w ktorym miejscu i od kiedy mamy molo? :D

TURISTAS • Wtorek [14.07.2009, 02:18:24] • [IP: 192.168.250.**]

wystarczy podejsc pod molo koło wiatraka tam to jest dopiero szambo, od zaj****a gówna tam pływa w rogu a władze miasta sie szczycą jakimis błekitnymi flagami hee hhe tylko za co?? plazowicze jesli chcecie zobaczyc w czym sie kompiecie na naszej plaży to zapraszm pod molo, takich mega kloców gówna jescze nie widzieliscie i najlepsze że wy sie w tym kąpiecie masakra jak to snepid zobaczy to żegnaj błekitna flago

Gość • Wtorek [14.07.2009, 00:04:46] • [IP: 93.94.185.***]

juz wiadomo skąd taka bujna zieleń na wydmach :)

shit • Wtorek [14.07.2009, 00:01:56] • [IP: 93.94.185.***]

ja nie wiem czego wy sie czepiacie.. ja tam lubie takie klimaty :) NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE! :)

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 22:59:57] • [IP: 217.97.199.*]

Mam pomysł /opatentowane/. Niech OSiR postawi dwa kontynery i jedną skrznie. W skrzni będą woreczki plastikowe, a w jednym kontynerze butelki plastikowe. W zależności od potrzeb każdy plażowicz idąc na wydmy zabierać będzie woreczek i butelkę, wracająć wykorzystane butelki i woreczki będzie wrzucal do drugiego pojemnika. Usługa bezpłatna./ plażowicz z dzikiej plaży/.

Gość • Poniedziałek [13.07.2009, 22:51:07] • [IP: 91.94.63.***]

Na plaży, przy wodzie powinny powstać punkty sanitarne, każdemu pływakowi przed wejściem do wody powinno się robić lewatywę, oczywiście odpłatnie z wydrukowanym paragonem.Ile szmalu wpłynęło by do kas urzędu?

Oglądasz 1-25 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■