POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Sobota [11.07.2009, 20:38:43] • Świnoujście

Turyści oblegają marinę

Turyści oblegają marinę

fot. Sławomir Ryfczyński

Rekordowa liczba jachtów na marinie w Basenie Północnym. Dziennie cumuje tam około 60-70 jednostek, w weekendy brakuje miejsc.

Marinę finansuje miasto, zarządza nią Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz". - W czerwcu wpływy z cumowania wyniosły prawie 70 tys. zł - mówi Ryszard Teterycz z OSiR-u. Marina w najbliższych latach będzie rozbudowana za 18 mln zł. Pieniądze będą pochodziły z unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Sławomir Orlik, źródło: www.radio.szczecin.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 51

Gość • Niedziela [12.07.2009, 09:12:09] • [IP: 217.97.199.*]

150..pewnie są wazniejsze potrzeby ale skoro sie wybudowało basen dla jednostek pływających to nie można pozwolić zeby za przeproszeniem zanieczyscili pobliski las/park/pobudowanie wiec tej przepompowni jest jak najbardziej wskazane, zeby nie zanieczyszać srodowiska a pozatym to jest znakomita reklama dla miasta jak się zaprasza gości to trzeba stworzyc odpowiednie warunki, co by szczecin nie pokazywał stale, że jest miastem morskim i tylko tam zawijają jachty, uwazam, ze to jest słuszna decyzja co do kwoty sie nie wypowiadam, bo się nie znam mam tylko nadzieje ze nie jest wygurowana i czesc z niej nie idzie na lewo

Gość • Niedziela [12.07.2009, 08:33:04] • [IP: 193.200.150.**]

18 mln na przepompownię gówna z jachtów na ląd. Nie ma pilniejszych potrzeb w mieście?

Gość • Niedziela [12.07.2009, 08:28:28] • [IP: 92.42.113.***]

Najwyraźniej ci menagerowie dobrze pracują skoro jest tyle pozytywnych zmian w osirze. Rozumiem, że nienawiść ślepia co niektórym zalewa-bo dla wielu na tym portalu im gorzej tym lepiej-ale mi wisi, kto jaki kolor lubi i z jakiego jest wyznania i z jaką partia się identyfikuje - bo to ich osobiste sprawy, dla mnie ważne jak pracuja dla firmy i miasta. I widzę że pracują dobrze, więc pochwalam!

Gość • Niedziela [12.07.2009, 08:19:55] • [IP: 92.42.114.***]

miasto powinno pomyslec o miejscach pracy a nie o hobby snobach

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:58:49] • [IP: 80.245.180.***]

Dobry gospodarz, , bosman Jerzy Sz. " to i jest ok. Pozdro !!

Gość • Niedziela [12.07.2009, 06:41:41] • [IP: 83.24.84.**]

Nareszcie. Teraz będzie tylko lepiej. Marina to serce turystycznego portu.

Go�� • Niedziela [12.07.2009, 04:28:07] • [IP: 75.101.131.***]

Kocham to miasto ale bez managerow!

Gość • Niedziela [12.07.2009, 00:57:09] • [IP: 77.253.80.***]

doskonale rozumiem, ze polityka was zaslepia w nienawisci do wszystkiego co inne... ale jesli marina kwitnie, to dla mnie obojetne czy kieruja osirem czerwoni, czarni, zolci, niebiescy, czy sraczkowaci... dla miasta i jego mieszkancow wazny jest rozwoj miasta, a nie politykierstwo...

Gość • Sobota [11.07.2009, 23:56:15] • [IP: 79.162.105.***]

Ty chyba nie rozumiesz, nie wiesz co się w tym mieście dzieje.

Gość • Sobota [11.07.2009, 23:47:36] • [IP: 77.253.80.***]

to bardzo dobra wiadomosc, bo z radia, a wy * o mitycznych namaszczonych wyznawcach, ale to wy jestescie zeszczani bezsensowni pomazancy... dla ktorych kazda dobra wiadomosc jest zla...

Gość • Sobota [11.07.2009, 22:52:19] • [IP: 93.94.188.**]

Ale o czym Wy * ?Normalne...nareszcie są nowe pomosty!To Raz!Nowe sanitariaty!Dwa!Duży port!Trzy!Ludzie!Normalne to jest na zachodzie czy w Skandynawii.Kto z wypowiadających jest żeglarzem?Kto z Was opłynął ileś tam portów?Siedzicie na fotelach przed kompami i nie majac obeznania wydajecie opinie.WSTYD!

Gość • Sobota [11.07.2009, 22:37:23] • [IP: 79.162.105.***]

Bo w Osirze jest zbyt wiele nadprogramowych etatów, które zajmują ci namaszczeni, wyznawcy jedynej słusznej nam panującej. .., a młodzież szuka szczęścia na SAKSACH.

Gość • Sobota [11.07.2009, 22:35:34] • [IP: 91.94.249.***]

Maadziiarka jest dumna z naszej mariny i zapowiada ze zrobi wszystko aby jej rozbudowa postepowala szybko i bez problemow

Observator • Sobota [11.07.2009, 22:30:18] • [IP: 75.101.131.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [11.07.2009, 22:20:04] • [IP: 92.42.113.***]

A na OSiR plują w co drugim artykule, więc taka informacja jest pozytywną zmianą. Obawiam sięntylko, że to krótkotrwałe bo widać że * szuka na siłę jakichbądź unformacji i nie gardzi nawet tymi starymi, sprzed kilku dni. Jak wiadomo neews ma to do siebie, że jest neewsem w danej chwili i kto go poda pierwszy - ten najlepszy. Ten portal z pierwszj ligi informacyjnej miasta niestety wypadł!

Gość • Sobota [11.07.2009, 22:05:17] • [IP: 93.94.188.*]

a mówią że jest kryzys

Gość • Sobota [11.07.2009, 22:03:30] • [IP: 80.245.186.**]

sponsorowany ?

Gość • Sobota [11.07.2009, 21:51:47] • [IP: 80.54.123.**]

Tutaj nie chodzi o to żeby się zwróciło po 50 latach tylko o to że miasto także zyskuje turystów.Bardzo dobry pomysł

Gość • Sobota [11.07.2009, 21:49:50] • [IP: 79.162.105.***]

Dobrze że napisali że jest pełno jachtów, bo na którejś z sesji w urzędzie mogli byśmy się dowiedzieć, że marina nam jest nie potrzebna, jedynie słuszne posunięcie to jest sprzedać teren na apartamenty, wicie komu...

Gość • Sobota [11.07.2009, 21:49:31] • [IP: 95.40.106.***]

o znowu odswiezane kotlety informacja z zeszlego tygodnia zenada

Gość • Sobota [11.07.2009, 21:47:52] • [IP: 193.200.150.***]

gdzie tu, kurna, sens? wpływy w szczycie sezonu 70tys. czyli optymistycznie licząc 400 tys. rocznie to po cholerę inwestowac w to gówno 18 mln? Żeby zwróciły się po 50 latach?

Gość • Sobota [11.07.2009, 21:47:04] • [IP: 88.156.234.***]

O tak, piekne !.Szczegolnie ten blekit,

Gość • Sobota [11.07.2009, 21:26:06] • [IP: 80.245.182.***]

ładne zdjecie

Gość • Sobota [11.07.2009, 21:07:05] • [IP: 88.156.234.***]

Dobrze ze pisza, na tym polega m.in.informacyjna rola mediow.W gazecie by napisali, w radiu powiedzieli, a tu na portalu napisali i daja szanse sie wypowiedziwc jezeli ktos ma ochote lub potrzebe.Kogo nie interesuje po prostu daje sobie spokoj. ..

Buraq • Sobota [11.07.2009, 21:01:03] • [IP: 62.61.46.***]

Ale co autor tego artykulu ma jakis problem ze jest tyle jachtow czy jest za malo miejsc bo nie rozumiem przekazu tego kolejnego dennego artykulu? Chcieliscie poinformowac mieszkancow ze marina jest zapelniona? Moze w marinie powinien powstac parking pietrowy dla jachtow?? ZAL

Oglądasz 26-50 z 51
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■