Nie podano konkretnych powodów tej decyzji. W mailu rzecznik dodał, że Sławomir Ogrodowczyk był przyjęty do pracy w urzędzie na umowę o zastępstwo, z najniższą stawką uposażenia.
fot. iswinoujscie.pl
Od Roberta Karelusa, rzecznika Prezydenta Miasta dostaliśmy informację, że Sławomir Ogrodowczyk zrezygnował z pracy na stanowisku inspektora w wydziale podatków i opłat lokalnych Urzędu Miasta w Świnoujściu.
Nie podano konkretnych powodów tej decyzji. W mailu rzecznik dodał, że Sławomir Ogrodowczyk był przyjęty do pracy w urzędzie na umowę o zastępstwo, z najniższą stawką uposażenia.
R.i.P. ([*])
Dziadku, wystarczy! Młodzi muszą pracować. Nie ma ludzi niezastąpionychy.
Też coś o tej pani słyszałam z tej strony...
I po co mu to było a wszystko przez pazerną żoneczkę.
Gruzin taki mądry a jakie przekręty w KPW robił całą familie zatrudnił
Więc tacy właśnie jesteście Wy, prawdziwi Polacy, których trzeba się bać. Kto ma inne zdanie, ten ruski. Nawet jeśli ktoś chciałby tylko, żeby wreszcie nastała zgoda. Żebyśmy zaczęli rozmawiać ludzkim głosem. Jeśli katolikowi pokażesz błędy w jego postępowaniu, to występujesz przeciw Bogu. Jeśli chcesz, żeby ucichły swary i waśnie, to jesteś Żyd, komuch i cyklista. Chciałbyś, żeby ludzie zamiast wszystko dokoła niszczyć zaczęli zgodnie budować, to znaczy, że komuna opanowała Polskę i podnosi łeb. A wiecie, co miał na myśli biskup Opaliński, nazywając Polskę Bożym igrzyskiem??
maślankiewicz, kto ty jesteś - ruski ?
maslankiewiz mowisz prawde, aj law ju!...
Może kierownik Teterycz pojdzie w jego ślady??
Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin
jak to z urzedu odszedł?, przeciez dopiero co w szpitalu pracował. o on się na wszystkim zna?
Ten gość nie ma honoru!! Za wcześnie odszedł na emeryturę i wyszukuje ciepłych posadek w państwowych firmach.Jeśli masz gościu jeszcze tyle siły to ponownie otwórz sklep mięsny, zawieś emeryturę, płać ZUS tak jak płacą inni, a od państwowych posadek WARA!! Dopóki przy władzy będą kolesie emeryci, doputy będzie taka bezczelność!
Maślankiewicz bredzi jak politruk. Odwal się od Polaków, martw się o swoich.
Do Maślankiewicza, Szanowny Internauto, (chyba spoza wysp), nie pluj na polski naród. Gdyby naród był w istocie kotolicki w takiej części jak piszesz to byłoby rewelacyjnie. W 15-stotysięcznej świnoujskiej parafii co tydzień do kościoła chodzi ok. 25 % mieszkańców tejże parafii, a jak przyjrzeć się strukturze wiekowej uczestników uroczystości to dominują kobiety (na ogół starsze), a gdzie są mężczyźni, i te 73 % o których piszesz ? Kościół katolicki (Kościół Chrystusowy) nigdy nie był antypaństowy ani antynarodowy. Oddajcie co cesarskie cesarzowi a co Boskie Bogu. Wszytko w temacie.
Gość [IP: 91.94.239.***] pyta, gdzie są prawdziwi Polacy. Już odpowiadam. Są tu, na forum. Nienawistni, niezdolni do zgody i porozumienia, pałający żądzą zemsty (nawet nie wiem za co), żądni krwi i trupów. To są Polacy, którzy odebrali władzę kilkadziesiąt lat temu, a teraz, kiedy wszystko spierniczyli, kiedy zrujnowali państwo, szukają kolejnych winowajców swojej głupoty, niekompetencji i ograniczenia umysłowego. Polacy zapluci w nienawiści, pędzący na Jasną Górę i do Watykanu kilka razy w roku, biegnący raz w tygodniu do kościoła po ciało Chrystusa i przekazujący sobie znak pokoju, a przez pozostałe sześć dni gotowi mordować, kraść, mówić fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu swemu i pożądający jego żony. Gdzie są prawdziwi Polacy? Popatrz dobrze! Zajrzyj do lustra i rozejrzyj się po swoim mieszkaniu. Takich prawdziwych Polaków spotkasz wszędzie wokół siebie. Bo Was, prawdziwych Polaków i katolików jest w Polsce 98 procent. A te dwa procenty komunistów Was wciąż prześladuje i nie daje żyć w pokoju. Amen
To tu u nas jest i ormianin i gruzin, a prawdziwi Polacy to gdzie?
www.youtube.com/watch?v=d6o6MaiaixU
i-swinoujscie, to taki gminny pudelek... to coraz bardziej żenujące. Rozdmuchują sprawę, bez sprawdzenia...idzie szum po miescie bo się" sensacyja" zrobiła. Dlaczego we wcześniejszym artykule o panu Ogrodowczyku nie było informacji że dostał umowę na zastępstwo i na jaki czas, za ile, bo to akurat ważna informacja. Może przyjeli jego, bo zaden mlody (tak tu o tym szumicie) nie był chetny na to stanowisko w sezonie letnim i za niskie uposazenie. Ae nie ma to jak rozdmuchać aferę i sie nią pogoraczkować, wtedy ilośc komentarzy rośnie. Zeby było jasne, to nie znam p.Ogrodowczyka, jestem po 30-tce (a nie na emeryturze) i naprawdę mi wszystko jedno czy taki pan zajmuje stanowisko w urzędzie czy nie. i zostawcie wkońcu tych wojskowych... nikt wam nie bronil zostać zawodowym wojskowy, tyle że większość chłopaków kombinowało jaktu się wymigać od WKU i dostać kategorię" niezdolny do słuzby wojskowej".. było trzeba iśc do woja, profitów jest dużo, wy też z nich mogliście skorzystać :|
zwolnił miejsce bo podobno możejchan ma być zatrudniony w urzędzie na tym stanowisku
I bardzo dobrze że zrezygnował. Niech nie zabiera miejsca młodszym i lepszym od siebie. Zapytajcie pontona to wam powie, jaką rozpierduche zostawił gruzin w szpitalu. Albo Teterycza zapytajcie, on też to wie.
Powywalac wszystkich i zatrudnic w Urzedzie Miasta samych emerytów jesli to jest dla urzędu korzystne. Mlodzi do Urzedu Pracy po zasiłek.
Wpiszcie" Gazeta prawna emerytury"
Chcecie wiedzieć coś więcej na temat, czy korzystnie i dla kogo jest zatrudnianie emeryta to proszę wpisać w Gogle hasło- Gazeta prawna.Poczytać ze zrozumieniem.Zastanowić się.Więcej bzdur nie będziecie pisać.
ludzie jestescie tak zawistni ze az wstyd!!
Wielka Brytania Uprawnienia do emerytury wojskowej nabywane są w przypadku oficerów po 16 latach służby i po 22 latach w przypadku podoficerów. Obligatoryjny wiek odejścia na emeryturę wynosi 55 lat. Wysokość świadczenia zależy od stopnia (stanowiska), z którego żołnierz odchodzi na emeryturę oraz od wysługi lat w danym stopniu (stanowisku). Wysokość emerytury wynosi 48% uposażenia zasadniczego, bez dodatków. Emerytura żołnierza zawodowego nie jest z reguły jedynym jego źródłem utrzymania. Odchodząc do rezerwy ma duże możliwości, ze względu na wysokie kwalifikacje, podjęcia pracy w sektorze cywilnym.