POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [03.07.2009, 07:29:59] • Świnoujście

Nowa gazeta na wyspach. Zobacz video z sesji zdjęciowej

Nowa gazeta na wyspach. Zobacz video z sesji zdjęciowej

Sesja fotograficzna do „Świnoujścia – bezpłatnej gazety wakacyjnej” wzbudziła nie lada sensację(fot. Sławomir Ryfczyński )

Zupełnie nowy pomysł na promocję miasta. Powstała dla turystów nowa gazeta wakacyjna. Jest kolorowa i dwujęzyczna.

Wakacyjna Gazeta „Świnoujście” to nowy pomysł na promocję miasta firmowany przez Prezydenta Miasta i BalticPortal.pl. Gazeta jest dwujęzyczna. Pomyślano ją tak, jak pisze się nowoczesne przewodniki. Nie prowadzi za rękę, ale inspiruje do tego, żeby poznawać i przeżywać samemu przygodę z naszym miastem. Nie, nie tylko z naszym miastem.



Z naszymi wyspami. Po mieście idziemy śladem trzech zabłąkanych turystów sprzed stulecia. W końcu to miasto bez granic. Tych w przestrzeni i tych w czasie. Gazeta jest bezpłatna. Zobaczcie więc sami.

Nowa gazeta na wyspach. Zobacz video z sesji zdjęciowej

fot. Sławomir Ryfczyński

Kamera iswinoujscie.pl towarzyszyła sesji zdjęciowej do wakacyjnej gazety. Podczas zdjęć panowała radosna i szalona atmosfera. Nie tylko modele i modelki świetnie się bawili, ale także przechodnie przyglądali się z zainteresowaniem.

Nowa gazeta na wyspach. Zobacz video z sesji zdjęciowej

fot. Sławomir Ryfczyński

Świnoujście – miasto bez granic, największy ośrodek w samym sercu turystycznego raju nad południowym Bałtykiem pomiędzy Penemunde i Kamieniem Pomorskim. Dwie dekady po demokratycznych przemianach w Polsce i dwadzieścia lat od chwili kiedy runął Mur Berliński, wyspa Uznam zdążyła zapomnieć o granicach które można było pokonać tylko piechotą. Dziś nie ma już żadnych przeszkód żeby żyć razem.

Żeby ze Świnoujścia wybrać się na najsłynniejsze niemieckie plaże, renomowany koncert w którymś z kurhausów, do zoo, do Term Bałtyckich albo któregoś z rewelacyjnych interaktywnych muzeów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w czasie wakacji na Uznamie wpaść do któregoś z renomowanych świnoujskich lokali, zwiedzić Twierdzę, wybrać się kajakiem lub z kijami Nordic Walking na którąś z pierwszorzędnych pieszych wędrówek, wspiąć na najwyższą europejską latarnię morską czy poleniuchować na spalonej słońcem, eleganckiej promenadzie. O tym jest Gazeta Wakacyjna „Świnoujście”.

Nowa gazeta na wyspach. Zobacz video z sesji zdjęciowej

fot. Sławomir Ryfczyński

Tu masz do pobrania całą gazetę promocyjną
Zobacz gazetkę w PDF (5,34MB)

źródło: www.iswinoujscie.pl
www.balticportal.pl


komentarzy: 102, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 102

Gość • Piątek [03.07.2009, 09:15:24] • [IP: 88.156.234.**]

:))))))))))Fajna sesja.:) Pozdro

Gość • Piątek [03.07.2009, 09:12:36] • [IP: 92.42.118.**]

ale super!! nareszcie jakas reklama na poziomiw! Gartuluję pieknych zdjęc i super filmiku!! I więcej takich miłych informacji!!

Gość • Piątek [03.07.2009, 09:11:38] • [IP: 80.245.186.**]

k--- nie ma już innych ludzi do fotografowania w tym miescie? jak ktoś kiedyś z zewnątrz wejdzie na ten portal to pomyśli że mamtylko jeden" talent" w mieście!

Gość • Piątek [03.07.2009, 09:06:03] • [IP: 195.117.222.***]

Sympatycznie i tez sie uśmiałem az mało kawy nie wylałem!

Gość • Piątek [03.07.2009, 09:01:24] • [IP: 92.42.118.**]

Fajne ale się uśmiałam.

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:45:00] • [IP: 192.168.100.***]

Żeby tylko menele nie chcieli jej sprzedawać.Ale gazetka fajna już ja widziałem

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:42:16] • [IP: 92.42.117.**]

Ale tymi strojami nie pogardziłby żaden homo lol2

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:40:50] • [IP: 88.156.234.***]

PINA, Ty to masz klase !. I tak trzymaj !.

sikor • Piątek [03.07.2009, 08:39:17] • [IP: 194.149.229.***]

no nareszcie :). Życzę konsekwencji i dobrej zabawy przy promowaniu naszych Wysp. Wreszcie cos z pomysłem, jajem, kreacją i nie dla" schodzącego targetu" :) Pozdrawiam p.s.

123 • Piątek [03.07.2009, 08:38:56] • [IP: 93.94.188.***]

Pina znowu sie wypina. fajna sesja ;) pozdrawiam pine i jej chlopaczkow w paseczkikikiki kiki riki bambo leoooooo.

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:36:16] • [IP: 217.97.193.***]

To nie tajemnica, M.B. Znamy? Oczywiście, że znamy!

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:28:17] • [IP: 192.168.100.**]

Pomysł ten zapewne będzie bardzo chwalony na tej stronie internetowej z prostej przyczyny, KTOS DOSTAŁ DUŻĄ KASĘ. oGŁASZAM KONKURS KTO ROBIŁ ZDJĘCIA I PISAŁ TEKSTU DO TEJ GAZETKI?

Swinoujscianin • Piątek [03.07.2009, 08:21:19] • [IP: 80.245.188.***]

Ta modelka... CUDNA!! :*

RybaPoznań • Piątek [03.07.2009, 08:15:36] • [IP: 94.254.184.***]

hmm... super pomysł z tą gazetką - przewodnikiem! Tylko żeby się nie okazało, że będzie do odbioru w UM, bo nie trafi do odbiorcy. Idealnymi miejscami są: dworzec pkp/pks, bieliki, okolice przejść granicznych, na promenadzie. .. itd. Z mojej strony mogę podpowiedzieć, że można (jako środkowe strony) dodać darmową, 2stronicową mapę naszego miasta. Kilka pomysłów pewnie by się jeszcze znalazło...

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:15:17] • [IP: 88.156.234.***]

Tak, Paulina to super dziewczyna.

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:12:33] • [IP: 95.49.174.***]

Paulina jak zwykle olśniewająca.

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:01:39] • [IP: 217.97.199.**]

Gazetki są rozdawane w punktach turystycznych

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:58:58] • [IP: 88.156.234.***]

Gazeta jest bezplatna dla turystow.Mapy tez rozdajemy a co nie stac nas ?

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:53:49] • [IP: 88.156.234.***]

Świetny filmik zrobiliście to na luzie, bosko!

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:53:27] • [IP: 92.42.118.**]

a gdzie mozna dostac taka gazete ?

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:47:32] • [IP: 77.115.221.***]

Ładne zdjęcia :))

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:45:59] • [IP: 80.245.187.***]

...sercem!

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:44:25] • [IP: 88.156.234.***]

Jeden mysli glowa a drugi...

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:42:37] • [IP: 80.54.123.**]

116 może ptaszka masz większego ale mózg na pewno malutki ale tak bozia karze głupców

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:41:40] • [IP: 93.94.186.***]

a ty się tak nie śmiej! nie każdy ma między nogami Moa (Dinornithidae) jak ty

Oglądasz 76-100 z 102
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■