POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [04.07.2009, 11:53:19] • Świnoujście

Plażowicze pozbawieni darmowego parkingu

Plażowicze pozbawieni darmowego parkingu

fot. Sławomir Ryfczyński

Plażowicze nie mogą już bezpłatnie parkować swoich aut na wielkim placu przy końcu ulicy Żeromskiego. OSiR stworzył tam parking płatny niestrzeżony.

Do tej pory z dużego placu mogli korzystać wszyscy bez ograniczeń. Parkowały tam autobusy, plażowicze idący się opalać, a także turyści w przyczepach campingowych. Ośrodek Sportu i Rekreacji jednak pobiera od niedawna w tym miejscu opłaty za parkowanie pojazdów. Tablica przed wjazdem informuje kierowców o tym że jest to parking płatny, ale niestrzeżony.

Plażowicze pozbawieni darmowego parkingu

fot. Sławomir Ryfczyński

Trzy godziny kosztują 8 zł, ale OSiR nie odpowiada za kradzież lub uszkodzenie pojazdu na parkingu.
- Próbują z nas ściągać opłaty na każdym kroku - mówią zdenerwowani kierowcy.
Część kierujących, aby uniknąć opłat zostawia swoje pojazdy na poboczu ulicy Żeromskiego. Tymczasem plac parkingowy jest prawie pusty.

wb, źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 117, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 117

Gość • Niedziela [05.07.2009, 07:13:01] • [IP: 88.156.233.***]

Draństwem /wg mnie/ jest parking na tyłach pola campingowego na ulich Sienkiewicza. Utrudniony dojazd do przychodni.

Gość • Niedziela [05.07.2009, 06:00:45] • [IP: 217.97.199.**]

banda złodziei, szkoda słów...

Gość • Niedziela [05.07.2009, 04:38:05] • [IP: 80.245.185.***]

Popieram internaute poniżej. Bezmózgi i nic więcej dodać. A wladze naszego miasta to jest wielka kpina. Jednym słowem napisze to są chyba kawał *... bo inaczej ich nikt nie nazie

Gość • Niedziela [05.07.2009, 00:54:50] • [IP: 80.245.185.**]

co za bezmózgie komentarze, jak to sobie wyobrazacie, ze kobieta z 4-letnim dzieckiem, dmuchanymi zabawkami, wiaderkiem, foremkami, do tego kanapki, cos do picia, przebrania i wiele innych rzeczy ma z zachodniego cisnąć na plaze, a moze do autobusu to wszystko targac?? czy jak to sobie wyobrazacie samoluby jedne ??!?!!? wole, zeby sie dzieciak w domu kisił jak mam tym złodziejom dac zarobic!! DZIEKUJE WAM ZA TO KOCHANE WLADZE MIASTA I MOJE DZIECKO RÓWNIEŻ !!

Gość • Sobota [04.07.2009, 23:02:20] • [IP: 83.21.122.**]

To zapewne Teterycz i Agatowska wymyślili, bo przecież na ich pensje muszą zawsze być pieniądze.

Gość • Sobota [04.07.2009, 22:50:59] • [IP: 77.253.111.***]

TA KOBITKA MA ABSOLUTNA RACJE: Gość • Sobota [04.07.2009, 15:02] • [IP: 217.97.199.*] nie rozumiem zdziwienia, na całym świecie w takich miejscowosciach jak nasza parkingi są płatne, teraz mandat jak złoty deszcze powinny spaść, bo pewnie wzdłuż wszystkich dojazdowych ulicach będa stały auta, juz przejsć nie mozna parkuja na ulicach, z wozkiem musiałam wjechac na jęzdnie po ulica była zastawiona gruchotem, straż i policja.. do roboty!! I SZLUS!...

Gość • Sobota [04.07.2009, 22:32:11] • [IP: 217.97.193.***]

A ja proponuje tam wogole nie parkowac w ramach protestu !!

Gość • Sobota [04.07.2009, 22:29:20] • [IP: 93.94.188.**]

To my w swoim mieście mamy płacić jak wczasowicze? Czy to jest w porzadku?Przecież wszystkie podtaki tutaj odprowadzamy i co z tego mamy?!!

Gość • Sobota [04.07.2009, 21:47:09] • [IP: 217.97.199.*]

Najlepiej postawić bramki i kasować za weście na promenadę

Gość • Sobota [04.07.2009, 21:41:21] • [IP: 217.97.199.*]

Jeżeli jest od 8.00 do 20.00 to dlaczego jest zamknięty między 20.00 a8.00 Po drugie jeżeli jest OSIR-u to dlaczego policja ściga trenujących na prawo jazdy

Gość • Sobota [04.07.2009, 21:38:05] • [IP: 93.94.188.***]

Radni ZARADNI !

Gość • Sobota [04.07.2009, 21:21:07] • [IP: 92.42.112.***]

Ten parking był pełen dopiero wtedy, gdy na okolicznych uliczkach nie było gdzie zaparkować:) Jeśli OSiR chce pobierać opłaty za parking, to niech da coś w zamian.Np:Kładkę przy wejściu na plażę, aby każda rodzina z wózkiem lub osoba niepełnosprawna mogła bez problemu na tę plażę wejść. Współczuję tym, którzy idą na plażę z małymi dziećmi i muszą ciągnąć wózek przez ten piasek...

Gość • Sobota [04.07.2009, 21:21:04] • [IP: 80.245.180.***]

niestety za wszystko trzeba płacic jak się korzysta, aby postawić pojazdy. , bo tak to niedługo z lenistwa i wygodnictwa to autka stawiwali by na samej plaży. Gdzie i tak nasza oplaża jest ciągle obsrywana prze z wczasowiczów. Nic nie ma darmo, nawet za darmo w mordę nie chcą lać !

Gość • Sobota [04.07.2009, 21:18:15] • [IP: 88.156.234.***]

Zgadzam sie z Gosciem z 15.02 - placenie w takich miejscowosciach na calym swiecie jest norma wiec przlaczam sie do apelu - policja i straz miejska do roboty - ulica Zeromskiego zastawiona - ani przejsc ani przejechac!

Gość • Sobota [04.07.2009, 21:12:11] • [IP: 217.97.199.*]

TEN PARKING POWINIEN BYC BEZPLATNY!!

Gość • Sobota [04.07.2009, 20:47:36] • [IP: 90.129.105.***]

powinni zrobić płatny parking na placu przy urzędzie miasta

Gość • Sobota [04.07.2009, 20:45:38] • [IP: 217.97.193.***]

Nio tak pomieczynskiemu trzeba napchac karmany bo synus musi jezdzic za cos swoim PORSCHE

Gość • Sobota [04.07.2009, 20:33:29] • [IP: 80.245.178.**]

jak placic to chociaz by mogli dziada posadzic do budki zeby pilnowal

Gość • Sobota [04.07.2009, 20:13:05] • [IP: 80.245.190.***]

jakie hamy ! ten osir jest do *, mają jakiś zapuszczony baseni wgl. ale i tak ździerają !

Gość • Sobota [04.07.2009, 20:12:05] • [IP: 87.96.83.**]

A czy uwzględniono wydawanie paragonów, bo pewna myjnia tego nie czyni.

Gość • Sobota [04.07.2009, 20:09:44] • [IP: 217.97.199.*]

skandal, że też na takich pazerniaków nie ma sposobu.

Gość • Sobota [04.07.2009, 20:07:15] • [IP: 92.42.114.**]

T o płać nawet za przejście na plażę i za wodę w Bałtyku.

Gość • Sobota [04.07.2009, 20:06:08] • [IP: 80.245.186.***]

LUKSUS JEDNAK KOSZTUJE. ..TRZEBA SIĘ BYŁO LICZYĆ Z KOSZTAMI, JAKI ZA SOBĄ NIESIE POSIADANIE AUTKA...PROPONUJĘ PRZESIĄŚĆ SIĘ NA ROWER, TANIE KOSZTA I O ZDROWIE ZADBAĆ MOŻNA...

Gość • Sobota [04.07.2009, 19:44:41] • [IP: 217.97.193.***]

Gość • Sobota [04.07.2009, 19:35] • [IP: 80.245.191.***] wstyd zeby mieszkac w swinoujsciu i za kazdy parking placic - co w tym wstydliwego? Korzystam to płacę.

Gość • Sobota [04.07.2009, 19:42:08] • [IP: 92.42.114.**]

CHAMSTWO!

Oglądasz 26-50 z 117
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■