POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [02.07.2009, 22:13:16] • Świnoujście

Gwiazdy zagrają na kortach

Gwiazdy zagrają na kortach

fot. Sławomir Ryfczyński

Tomasz Bednarek, Stan Borys, Piotr Cyrwus, Marcin Daniec, Zbigniew Górny, Tomasz Gęsikowski, Krzysztof Hanke, Robert Janowski, Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek, Piotr Skarga i Tomasz Stockinger – tych artystów zobaczymy podczas VII Morskiego Tenisowego Turnieju Gwiazd. Impreza potrawa dwa dni – 4 i 5 lipca.

Uroczyste otwarcie turnieju nastąpi w sobotę 4 lipca o godz.9.30 na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji. W tym dniu rozgrywki odbywać się będą w godzinach od 9.30 do 13.30 oraz od 15.30 do 19.00.

Gwiazdy zagrają na kortach

fot. Sławomir Ryfczyński

W niedzielę 5 lipca rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9.30 i trwać będą do godziny 14.30, a następnie od 16.00 do 18.00.

Tego dnia zaplanowano także koncert „Gala Piosenki Serialowej”. Poprowadzi go Zbigniew Górny. Razem z jego orkiestrą zaprezentuje się plejada gwiazd polskiej sceny. Usłyszymy między innymi Ryszarda Rynkowskiego, Michała Milowicza, Olgę Bończyk a także kabareciarzy z grupy „Rak”.


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 59

Gość • Piątek [03.07.2009, 09:05:22] • [IP: 93.94.186.***]

ten portal czytają ludzie z całej Polski :)

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:57:44] • [IP: 194.149.229.***]

a jaka to promocja. ten zestaw vipszonów gra przez całe lato po całym wybrzeżu. może lokalne gazety o tym napiszą. centralne gale i viwy maja to. ... wlasnie tam :)

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:48:52] • [IP: 93.94.186.***]

www.youtube.com/watch?v=_caqjVuTxSE

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:21:15] • [IP: 192.168.100.**]

Pobyt aktorów tj hotel plus wyżywienie sponsorują właściciele hoteli i apartamentów.

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:12:15] • [IP: 217.97.193.**]

To gwiazdy tez pija te szczyny?

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:08:44] • [IP: 95.49.174.***]

największy" gwiazdor" to oponiarz. W Pucicach jest większą gwiazdą niż Rysiek z Klanu.

SMERF MARUDA • Piątek [03.07.2009, 08:06:55] • [IP: 83.21.7.**]

JAKIEJ MARKI PIWO REKLAMUJE NA KORTACH TENISOWYCH JEDEN ZE" SPORTOWCÓW", TO CHYBA PIOTR SKARGA ?! BAW SIĘ PAN PREZYDENCIE. BAW SIĘ I UCZ, GDYŻ NAUKA TO POTĘGI KLUCZ. TA RĄCZKA NIE TAM GDZIE TRZA ! BAWCIE SIĘ PANIE [P

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:04:38] • [IP: 88.156.234.***]

Niektorzy trzymaja reke w kieszeni tak sobie, inni graja w klipe, jeszcze inni drapia sie bo swedzi...

Gość • Piątek [03.07.2009, 08:02:14] • [IP: 192.168.100.**]

ale promocja turysci przyjeżdzaja nad morze a nie dlatego ze ktos tam gra w tenisa lepiej by było szalety miejskie postawic

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:53:24] • [IP: 83.21.22.***]

Co on ciągle tę łapę w kieszeni trzyma?Tak właśnie się bawią za pieniądze podatników.

ironiczny typ • Piątek [03.07.2009, 07:37:17] • [IP: 94.254.184.***]

ciiii...cho! bo Pan Prezydent się znowu obrazi, że sie na Niego uwzieli na iswinoujscie.pl !

Gość • Piątek [03.07.2009, 07:14:36] • [IP: 93.94.186.***]

No i po co te teksty złośliwe? Prezydent reprezentuje miast w każdej sytuacji, a tu drodzy internauci chodzi o promocję Świnoujścia. Uważam, że każda forma jest bardzo dobra. Prezydent dobrze gra w tenisa i pomysł z tym turniejem jest świetny, tym bardziej, że to już VII edycja. Sprawdza się, aktorzy chętnie przyjeżdżają, media o tym piszą i w ten sposób zachęca się turystów do przyjazdu. To własnie jest najważniejsze - TURYŚCI. Dzięki nim pośrednio lub bezpośrednio zarabiamy wszyscy :)

Gość • Piątek [03.07.2009, 06:55:18] • [IP: 88.156.233.***]

Tomasz Bednarek, Stan Borys, Piotr Cyrwus, Marcin Daniec, Zbigniew Górny, Tomasz Gęsikowski, Krzysztof Kto finansuje ich pobyt /hotel, wyżywienie, drinki etc/ : Hanke, Robert Janowski, Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek, Piotr Skarga i Tomasz Stockinger ;podczas VII Morskiego Tenisowego Turnieju Gwiazd.

Gość • Piątek [03.07.2009, 01:40:41] • [IP: 188.33.72.***]

TEN PALEC TO SOBIE WADZ W. ... ZAMIAST SIE BAWIC ZA PIENIDZE PODATNIKOW TO ZAPROS SOBIE GOSCI DO OPONIARNI I ZAPLAC ZA TO Z WLASNYCH PIENEDZY PANIE ALA PREZYDENCIE.TENISISTA SIE ZNZLAZL ZA NASZE PIENADZE.

Gość • Piątek [03.07.2009, 01:31:56] • [IP: 78.155.115.**]

Tak i przez takich pal..tów teraz nasze korty nie są takie tanie kto to wymyślił 25zł za godz.

Gość • Piątek [03.07.2009, 00:56:53] • [IP: 79.184.65.**]

a o której i gdzie ta gala piosenki serialowej??pilne

Gość • Czwartek [02.07.2009, 23:57:41] • [IP: 83.21.4.**]

A kto płaci za zabawę tych panów.?

Gość • Czwartek [02.07.2009, 23:48:05] • [IP: 80.54.123.***]

żmuras to pierwsza rakieta, mam nadzieje, że w kosmos

Piti Patafon • Czwartek [02.07.2009, 23:43:51] • [IP: 83.11.137.***]

Dawajcie gwiazdeczki na skeja popykać w kosza, zobaczymy jacy jesteście dobrzy●Tam chociaż jest normalne towarzycho●Chwila prawdy●

Gość • Czwartek [02.07.2009, 23:36:18] • [IP: 217.97.193.**]

Zenujace zarty to w sejmie sa.

episode • Czwartek [02.07.2009, 23:32:35] • [IP: 92.42.118.**]

A strassburgera z dowcipami nie bedzie ?

Gość • Czwartek [02.07.2009, 23:26:39] • [IP: 88.156.234.***]

Slawek, uwazaj na glowe-mozna wyczytac z ust tej pierwszej gwiazdy.Czyzby juz wiedzial ten pan ze w Swinoujsciu spadaja sufity ?...

BZZ • Czwartek [02.07.2009, 23:00:57] • [IP: 192.168.250.**]

GWIAZDY ALE SAPDAJACE

Gość • Czwartek [02.07.2009, 23:00:51] • [IP: 78.8.229.**]

Tak! Panie Prezydencie niech Pan wygra :)

Gość • Czwartek [02.07.2009, 22:48:08] • [IP: 80.245.178.*]

i tak polowa nie przyjedzie

Oglądasz 26-50 z 59
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■