POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.06.2009, 07:39:15] • Świnoujście

Piłeś kompot? Nie jedź!

Piłeś kompot? Nie jedź!

fot. istockphoto.com

Promil alkoholu we krwi taksówkarza

Bardzo się zdziwił świnoujski taksówkarz kiedy zobaczył wynik swego badania na zawartość alkoholu we krwi.
- Skąd się wzięło 0,8 promila - podrapał się w głowę - ja tylko po obiedzie wypiłem trochę kompotu...
- To co, pobieramy krew - zapytali policjanci
- Nie... no jak jest... to jest - zasmucił się nie na żarty.

Drogówka musiała zatrzymać taksówkę po tym, jak z niebezpieczną prędkością wyprzedzała na przejściu na którym były już dwa niebezpieczne wypadki.

Taksówkarz miał tego dnia (19.06.2009) dyżur. Powinien pracować do późnego wieczora a była dopiero siedemnasta.

Zdaniem specjalistów, żeby uzyskać poziom 0,8 promila trzeba byłoby zjeść słoik owoców z samego dna gąsiora na wino.

----------------------------------------------------------------------
W piątek policjanci świnoujskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę taksówki podczas pełnionego dyżuru.
Policjanci zatrzymali Andrzeja J. przy ul. A. Krajowej około godziny 17:00. Mężczyzna właśnie pełnił dyżur i jechał od klienta. Ponieważ popełnił wykroczenie wyprzedzania na przejściu dla pieszych, natychmiast zwrócił na siebie uwagę mundurowych. Podczas kontroli jeden z policjantów wyczuł od kierowcy woń alkoholu. Badanie wykazało w organizmie 57-latka ponad pół promila alkoholu (0,74‰). Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. W sobotę stanął przed Sadem Rejonowym w Świnoujściu. Wobec Andrzeja J. orzeczono zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym na okres 1 roku, grzywnę w wysokości 800zł oraz podanie wyroku do publicznej wiadomości.

info Policja
----------------------------------------------------------------------


Zaktualizowano: Poniedziałek [22.06.2009, 07:44:21]

komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

Gość • Wtorek [07.07.2009, 23:03:50] • [IP: 93.94.184.**]

181-Jeżeli jesteś taki cwany i mądry to przyjdź i powiedz prosto w twarz Benkowi co o tym myślisz a nie się kryjesz w sieci. Widzę że znasz cała historię życia Benka i jego ojca tylko szkoda że niezgodną z prawdą. Nie życze sobie jakichkolwiek komentarzy na temat mojego męża i teścia.

Gość • Poniedziałek [29.06.2009, 16:32:46] • [IP: 92.42.115.***]

181- daj spokój chłopakowi. nawet nie wiesz jak on to przeżywa..

Gość • Niedziela [28.06.2009, 12:44:50] • [IP: 80.245.181.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [26.06.2009, 23:10:03] • [IP: 217.97.199.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [26.06.2009, 13:13:58] • [IP: 217.97.193.***]

połowa taxi jezdzi po kompociku nazdrówko ja wole autobus

Gość • Czwartek [25.06.2009, 22:43:49] • [IP: 92.42.115.***]

[*]Spoczywaj w spokoju[*]

Gość • Czwartek [25.06.2009, 13:27:58] • [IP: 80.245.181.***]

do IP;114 zobacz jak blysnoles inteligencja niestety bardzo cie ktos w zyciu skrzywdzil ale napewno lekarz ci pomoze wiesz bardzo dobry przyjmuje w centrum na bochaterow wrzesinia z przychodni wojskowej dowiadywalismy sie i takie przypadki jak ty sa do wyleczenia abys wiencej nikomu nieublizal i szanowal ludzi bo takim jak ty wara do oceniania ludzi

Gość • Czwartek [25.06.2009, 00:05:38] • [IP: 92.42.114.**]

Do IP 80.245.181.*** a może by tak lektura Słownika Ortograficznego Języka Polskiego?? Naprawdę polecam, warto poczytać :)

Gość • Środa [24.06.2009, 23:20:15] • [IP: 92.42.115.***]

Moim zdaniem ten artykuł powinien zostać usunięty z powodu śmierci pana Andrzeja. [*]

Gość • Środa [24.06.2009, 22:25:10] • [IP: 80.245.181.***]

do IP; 114 zastanawiamy sie czy z toba wszystko wporzadku i ty twierdzisz ze nieplujesz jade nawed niepotrafisz uszanowac zmarlego czas do lekarza bo pozniej bedzie juz zapozino ale sie dowiemy kto ty i ciekawe czy bedziesz taki bochater mowiac nam to w oczy pamietaj swinoujscie jest male i z czasem wszystko sie ujawnia bo nie sztuka byc bochaterem anonimowo i pluc na innych musiales zostac bardzo skrzywdzony skoro tak traktujesz ludzi bardzo ci wspolczujemy takim jak ty trudno jest zyc

Gość • Środa [24.06.2009, 19:09:51] • [IP: 92.42.114.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.06.2009, 19:02:31] • [IP: 80.245.181.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.06.2009, 16:50:21] • [IP: 80.54.123.**]

spoczywaj w spokoju [*]

Gość • Środa [24.06.2009, 13:07:37] • [IP: 95.49.182.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.06.2009, 09:11:04] • [IP: 80.245.178.**]

no pewnie nachlał się a teraz będom jakieś bajeczki wy ludzie w to wszystko wierzycie. ciekawe jak by zerzarł mandarynke to na drugi dzien pewnie by miał kaca

Gość • Wtorek [23.06.2009, 20:10:27] • [IP: 80.245.181.***]

niestety ja jedze z TELE TAXI i niewidzialem zadnych starych dziadow a w recz odwrotnie mlodych fajnych kierowcow poprostu kluje was w oczy ze firma sie rozwija nie tak jak te buraki z HALLO ZA 1 ZL TO BY SIE DALI POCHLASTAC

Gość • Wtorek [23.06.2009, 20:07:21] • [IP: 80.245.181.***]

zeby wszyscy byli tacy jak ta pani jakto napisano ze wschodnim akcentem to swiat bylby owiele piekniejszy ten co to pisal nie jest nic wart to do ciebie IP ; 114 A NAJWIEKSZE chamstwo i picie alkocholu w czasie godzin pracy jest w HALLO i tam policja powinna sie zainteresowac

Gość • Wtorek [23.06.2009, 16:39:58] • [IP: 93.94.188.***]

a jak dzwonia po taxi to szybko szybko bo klientowi sie spieszy a tak to niby jezdza jak na wyscigach.. sami zastanowcie sie co piszecie

Gość • Wtorek [23.06.2009, 07:23:36] • [IP: 83.24.88.**]

Baju baj. To chyba stary kompot, po fermentacji.

Gość • Wtorek [23.06.2009, 00:32:51] • [IP: 80.7.246.***]

taxowkarze od zawsze jezdzili w tym miescie jak na wyscigach i nie wazne czy przed czy po

Gość • Wtorek [23.06.2009, 00:23:07] • [IP: 80.245.184.***]

a ciekwe ktoremu z was nie zdazylo sieusiasc zakolkiem po wypiciu czegos??cwaniaczki. to jak jeden wypije to nalezaloby wiekszosc zakladow pracy zlikwidowac. hehehe.

Gość • Wtorek [23.06.2009, 00:01:53] • [IP: 91.94.94.***]

A zacier też jest niebezpieczny?

Gość • Poniedziałek [22.06.2009, 23:56:58] • [IP: 83.31.182.***]

a szczególnie powinni sie wziąść za hallo

Gość • Poniedziałek [22.06.2009, 23:33:20] • [IP: 93.94.184.**]

Powinni się wziąść za taksówkarzy w tym mieście większość jeżdzą jak debile i często na bani. Tylko wszystkich kontrolować i nie zachowywać swoich kolesi.Jazda z Tele za niewiele hehehehe

Gość • Poniedziałek [22.06.2009, 23:15:04] • [IP: 88.156.234.***]

A jak tam setka ?

Oglądasz 1-25 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■