iswinoujscie.pl • Czwartek [08.08.2019, 20:55:35] • Świnoujście

„Uwięzieni” w Cafe Credens

„Uwięzieni” w Cafe Credens

fot. Czytelnik

Granatowe chmury, które nadciągnęły nad Świnoujście od zachodu nie wróżyły nic dobrego. Dla wielu spacerowiczów, których perspektywa deszczu zaskoczyła przy promenadzie jedyną szansą uchronienia się przed przemoknięciem było schronienie się w jednym z lokali. Komplet gości miała większość kawiarni. Personel musiał starać się o dodatkowe krzesełka na zapleczu by pomieścić chętnych. Tak potężnej ulewy daawno nie widzieliśmy w Świnoujściu.

Nic więc dziwnego, że gdy strugi deszczu spływały po szybach, uwagę gości przykuwały strugi deszczu na szybach i scia wody nad deptakiem. Wystygła niejedna kawa... . Personel dwoił się i troił by jak najszybciej zrealizować zamówienia gości. Przez kilka minut , faktycznie jednak nikomu nie śpieszyło się do konsumpcji bo niespotykanej siły ulewa była znacznie większym magnesem.

„Uwięzieni” w Cafe Credens

fot. Czytelnik

Spojrzenie za przez jedną czy drugą witrynę „Kredensu" uświadomiło wszystkim, że podobnie jak tu „deszczowy show" przykuwa uwage gości w sąsiednich lokalach. A gdy tylko ulewa przeszła, personel szeroko otworzył drzwi „Kredensu". Zapach kawy zmieszał się ze wspaniałym, rześkim, „oczyszczonym przez deszcz powietrzem. Ten deser był zupełnie gratisowy, a kto wybrał w tamto deszczowe popołudnie kawe przy nowej promenadzie długo jej aromatu nie zapomni!

Źródło: http://iswinoujscie.pl/artykuly/61433/