iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 12:24:42] • Świnoujście

Jak radzimy sobie z parkowaniem?

Jak radzimy sobie z parkowaniem?

fot. iswinoujscie.pl

Nowe osiedla, mimo bezsprzecznych zalet, mają liczne wady. Nie tylko kruchość ścian, bliskość sąsiedzkich parapetów sprawiają, że lokatorzy niektórych nowych budynków muszą dosłownie walczyć o przestrzeń. Budynki nie mają piwnic, garaży, strychów - pojawia się więc problem przechowywania. O ile jednak przetwory na zimę, walizki i pudła można jakoś upchnąć w pawlaczu lub głębokiej szafie, na przechowywanie roweru pozostaje nam niewiele. I tu trzeba wykazać się pomysłowością.

Jak widać na zdjęciu, mieszkaniec jednego z budynków osiedla Platan poradził sobie doskonale. Maksymalne wykorzystanie minimalnej powierzchni balkonu świadczy o dużej kreatywności właściciela jednośladu. Wśród starszych Czytelników ten widok może wywołać echo wspomnień czasów, kiedy w podobny sposób wieszało się rowery w przedpokojach i korytarzach wielorodzinnych mieszkań.

Rower bezpiecznie wisi na balkonie, problem został rozwiązany. Jednak co mają zrobić kierowcy pozbawieni miejsc parkingowych w pobliżu miejsc zamieszkania? Samochodu nie da się wnieść na klatkę schodową ani przechować na, największym nawet, tarasie...

Źródło: http://iswinoujscie.pl/artykuly/59268/