iswinoujscie.pl • Wtorek [11.09.2018, 17:27:15] • Świnoujście

Piłkarski weekend: FLOTY Świnoujście

Piłkarski weekend: FLOTY Świnoujście

fot. Piotr Zgraja

W miniony weekend Juniorzy, Trampkarze, Młodziki jak i Orliki FLOTY Świnoujście rozegrali swoje mecze w ramach rozgrywek ZZPN-u.

Drużyna Juniorów FLOTY Świnoujście pod wodzą Trenera Piotra Polarczyka wygrała po bardzo dobrej grze z Błękitnymi Trzygłów 2:1. Mecz został rozegrany w niedzielę tj. 9 września na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Tego samego dnia w godzinach przedpołudniowych drużyna Trampkarzy FLOTY Świnoujście również rozegrała swój mecz z drużyną Gryf Kamień Pomorski. Niestety po bardzo ładnej i widowiskowej grze musiała uznać wyższość przeciwnika i niestety mu uległa.

Piłkarski weekend: FLOTY Świnoujście

fot. Flota Świnoujście

Natomiast w sobotę tj. 8 września Drużyna Orlika FLOTY Świnoujście Trenera Krzysztofa Słowińskiego uczestniczyła w turnieju Orlika Młodszego (rocznik 2009). W rywalizacji udział wzięły oprócz Naszej drużyny, dwa zespoły Fali Międzyzdroje oraz zespół Baltica. Na turniej nie dotarły drużyny Prawobrzeża Świnoujście oraz Iskry Golczewo. Cała rywalizacja odbyła się w czysto sportowej atmosferze. Piłkarze FLOTY Świnoujście pokazali bardzo ciekawy i widowiskowy futbol czego rezultatem były oklaski ze strony kibiców, którzy byli na boisku.

Piłkarski weekend: FLOTY Świnoujście

fot. Flota Świnoujście

Warto podkreślić, iż od tego sezonu zgodnie z zaleceniem ZZPN nie prowadzi się klasyfikacji wyników oraz tabeli rozgrywek w tej kategorii wiekowej. Wszystko po to, aby w rozgrywkach brali udział wszyscy zawodnicy – odsyłamy do artykułu: junior.weszlo.com/2018/09/10/przeciez-nie-gramy-na-wynik-nadchodzi-spora-zmiana-w-organizacji-rozgrywek-juniorskich/.

Również w sobotnie popołudnie, ale tydzień wcześniej Drużyna Młodzika FLOTY Świnoujście Trenera Grzegorza Skwary na głównym boisku przy ul. Matejki 22 rozegrała swój pierwszy mecz z drużyną Fali Międzyzdroje, gdzie odniosła wysokie zwycięstwo 8:1.

Źródło: http://iswinoujscie.pl/artykuly/56239/