iswinoujscie.pl • Czwartek [22.02.2018, 18:38:56] • Świnoujście

Akademia Strefy Kobiet już po raz trzeci w naszym mieście

Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu informuje, że w dniu 08 marca 2018 roku od godz. 10.00 już po raz trzeci odbędzie się Akademia Strefy Kobiet.

Jest to spotkanie organizowane w ramach zakończenia pierwszego etapu programu specjalnego „Strefa Kobiet" realizowanego w 2018 roku przez Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu. Celem programu jest zwiększenie motywacji do poszukiwania pracy oraz znalezienie zatrudnienia dla 10 bezrobotnych kobiet mieszkających na terenie Miasta Świnoujście.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 14. W ramach udziału zapraszamy na wykłady motywująco aktywizujące podczas których będziemy starali się odpowiedzieć na pytanie: Jak żyć, by poczuć się pewniej i osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia zawodowego, prywatnego i emocjonalnego? Podczas spotkania zostaną zaprezentowane również formy pomocy dla pracodawców dostępne w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu. Plan spotkania w załączeniu.

Źródło: http://iswinoujscie.pl/artykuly/53019/