POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [22.05.2020, 09:53:56] • Polska

Klikaj i poomagaj spełniać marzenia, nie wychodząc z domu

Klikaj i poomagaj spełniać marzenia, nie wychodząc z domu

fot. Organizator

Wsparcie osób w potrzebie to szlachetna inicjatywa, która zwykle wiąże się z poświęceniem własnego czasu i energii. Takie zaangażowanie jest jeszcze trudniejsze w czasie pandemii COVID-19, gdy zmuszeni jesteśmy ograniczać wyjścia i kontakty z innymi. A gdyby tak dało się pomagać organizacjom charytatywnym w okamgnieniu, bez wychodzenia z domu? Teraz jest to możliwe dzięki stronie Poomoc.pl, na której jedno kliknięcie wystarczy, by wesprzeć wybraną organizację charytatywną, jak chociażby Fundacja Mam Marzenie.

Poomoc.pl działa na wyjątkowo prostych zasadach – wystarczy wejść na stronę, wybrać inicjatywę, której chcemy pomóc, kliknąć odpowiednią ikonkę i… gotowe. Tego typu wsparcia możemy udzielać raz dziennie. Wśród beneficjentów strony Poomoc.pl znalazła się Fundacja Mam Marzenie, która zbiera w ten sposób fundusze na realizację marzeń swoich podopiecznych.

– Poomoc.pl to świetna inicjatywa, która umożliwia pomaganie w niezwykle prosty sposób. Dlatego jest tak bardzo skuteczna. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby pomóc jednej z 14 organizacji, w tym naszej – mówi Mateusz Mostowski z poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. – To działanie nie zajmuje nawet 3 minut dziennie, a efekt jest piorunujący! Jedno kliknięcie realnie przyczynia się do pomocy i wsparcia, które owocuje spełnianiem marzeń chorych dzieci – naszych podopiecznych.

Wraz z Poomoc.pl Fundacja Mam Marzenie spełniła już jedenaście dziecięcych marzeń, a teraz szykuje się do urzeczywistnienia dwunastego, na które fundusze zostały już zebrane właśnie poprzez czynność tak codzienną i prostą jak klikanie. Dzięki niemu 14-letnia Julia otrzyma wkrótce własne, bardzo wyjątkowe, zwierzątko – gekona.

– Już cieszymy się na realizację marzenia Julii. Planujemy też od razu spełnianie kolejnego marzenia. Będzie to trzynaste marzenie naszej fundacji na stronie Poomoc.pl. Niektórzy mówią, że trzynastka jest pechowa, ale my się tego nie boimy. W naszej pracy wolontariuszy widzieliśmy już tyle wydawałoby się nierealnych, a jednak spełnionych, marzeń, że wierzymy także w spełnienie marzenia numer trzynaście – kontynuuje Mateusz Mostowski. – Każdego, kto tak jak my wierzy w szczęście, zachęcamy do wejścia na stronę Poomoc.pl i kliknięcie „trzynastego balonika”.

Wsparcie Fundacji Mam Marzenie a także innych organizacji charytatywnych możliwe jest na stronie: poomoc.pl.

Od 2003 r. Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia chorych dzieci w wieku 3–18 lat cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Organizacja działa w pełni charytatywnie – jej siłą napędową są pracujący na terenie całego kraju wolontariusze.

Więcej informacji o Fundacji Mam Marzenie, jej podopiecznych i czekających na spełnienie marzeniach można znaleźć na stronie organizacji: www.mammarzenie.org.

Ewa Zaborska
ACCOUNT EXECUTIVE


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■