POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.05.2020, 08:51:44] • Polska

Nowość! Ściereczka Vileda Mikrofibra Ultra Fresh – dłuższa świeżość dzięki formule Antibac

Nowość! Ściereczka Vileda Mikrofibra Ultra Fresh – dłuższa świeżość dzięki formule Antibac

fot. Organizator

Porządki ze ściereczką Mikrofibra Ultra Fresh to sama przyjemność. Antybakteryjna formuła Antibac (napylenie ściereczki jonami srebra) sprawia, że ściereczka dłużej zachowuje świeżość i nie przyjmuje przykrego zapachu. Jest wyjątkowo chłonna i czyści skutecznie każdą powierzchnię, dzięki mikroaktywnym włóknom, które doskonale usuwają nawet uporczywe zabrudzenia. I to bez stosowania detergentów.

Ściereczką z mikrofibry usuniesz 99% bakterii najczęściej występujących w naszych domach i to przy użyciu wyłącznie ciepłej wody1. Dlatego idealnie sprawdzi się podczas twoich codziennych porządków. Ściereczka Mikrofibra Ultra Fresh jest bardzo trwała – ma starannie obszyte brzegi, które dodatkowo przedłużają jej żywotność. Bez problemu możesz ją wyprać w pralce, w temperaturze 60˚C. Aby jak najdłużej zachować jej właściwości, podczas prania nie stosuj środków zmiękczających. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki ściereczki w różnych kolorach: zielonym, różowym i niebieskim. Możesz skorzystać z kodowania kolorami, zalecanego przez ekspertów Viledy, i przypisać określony kolor ściereczki do sprzątania danego pomieszczenia w domu.

Cena: opakowanie 3 sztuki, 10,99 zł
Producent: Vileda
Więcej na: www.sklep.vileda.pl/produkt/sciereczka-vileda-mikrofibra-ultra-fresh-3-szt.php

Anna Rogoźnicka
Senior PR & Content Marketing Specialist


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■